Firefox vs Krstarica

Toxic

Zainteresovan član
Poruka
228
Koristim Mozilla Firefox browser.Kada hocu da idem na krstaricinu pricaonicu,namestim nick i otvori se novi prozor na kojem pise PROGRAM ZA PRICAONICU SE UCITAVA MOLIMO SACEKAJTE ,i to tako stoji do besvesti.Ali kada probam isto sa IE odmah udje u pricaonicu i sve radi normalno.Dakle zasto ne mogu sa Firefox-om na pricaonicu?
 
Nisam probao sa firefox-om na pricaonicu iz prostog razloga sto za te stvari koristim MIRC a i pored toga sto ga imam rijetko idem na te blablaonice jer uglavnom to koristi ko ima vremena na pretek.. Sa Operom sam probao i ide a sa firefox-om nisam mada i njega koristim.. E sad ako ti je stalo do te vrste onda ce neko da ti da odgovor na to ko ima iskustva ili znanja a moja je preporuka za pricaonicu MIRC.. Poz.
 
Toxic:
Koristim Mozilla Firefox browser.Kada hocu da idem na krstaricinu pricaonicu,namestim nick i otvori se novi prozor na kojem pise PROGRAM ZA PRICAONICU SE UCITAVA MOLIMO SACEKAJTE ,i to tako stoji do besvesti.Ali kada probam isto sa IE odmah udje u pricaonicu i sve radi normalno.Dakle zasto ne mogu sa Firefox-om na pricaonicu?


Jednostavno - ne koristi windows-ovu javu.
Firefox je samostalan program iz Mozilla paketa. Tamo imash CHATZILLA-u. I potreban HELP prati svaku opciju. Hej, Ima nas 5% na svetskoj mrezi!
 
Badza Poshtenjachina:
Toxic:
Koristim Mozilla Firefox browser.Kada hocu da idem na krstaricinu pricaonicu,namestim nick i otvori se novi prozor na kojem pise PROGRAM ZA PRICAONICU SE UCITAVA MOLIMO SACEKAJTE ,i to tako stoji do besvesti.Ali kada probam isto sa IE odmah udje u pricaonicu i sve radi normalno.Dakle zasto ne mogu sa Firefox-om na pricaonicu?


Jednostavno - ne koristi windows-ovu javu.
Firefox je samostalan program iz Mozilla paketa. Tamo imash CHATZILLA-u. I potreban HELP prati svaku opciju. Hej, Ima nas 5% na svetskoj mrezi!

Dobra slika u Vasem profilu "Badzo" :lol: :lol: Jeste li Vi neki "Only Linux" covek ili mogu proci i drugi OS-ovi? :D
 
:D

Drago mi je da Vam se dopala "slika". I mene je odushevila. Medjutim, Linux josh uchim, dakle josh uvek se "vucaram" sa XP-om po netu... Ali ne josh dugo. Moram da nauchim sve pre nego li se konektujem tek tako. Naravno da sam pobornik SIGURNIJIH sistema. Ako se ikad Microsoft otarasi "loshe prakse" da pravi propuste, hakeri napade na "propuste" mozda se i vratim na isti...

ISPRAVKA ODGOVORA:
Isprobao sam i Firefox kao samostalnu aplikaciju, te sam zakljuchio sledece -
Kliknite na onaj mali X u vrhu ekrana i bicete redirektovani na JAVA SUN-ov sajt (pravili su javu za windows) te cete downloadovati potreban plugin.

 

Back
Top