ljubav na moru

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na moru se obichno ponasham kao neka penzionerka . Nabudzim 8) , uvalim se u lezaljku i heklam . Da da . Isheklala sam kupaci poslednji put kada sam bila. Volim da se na moru bash opustim i da ne razmishljam .
Deshavalo mi se ranije da mi se neko svidi ,i da se malo muvamo .
Zanimljivo je to . Chinjenica je da su emocije tada pojachane , i uglavnom se istripujem da se do tada nikada nisam tako jako zaljubila... Vratim se kuci i posle nekoliko dana prodje ... Ostanu slike , mirisi , muzika...
 
Nisam imala morsku avanturu do maja ove godine iz nekoliko razloga: osnovni, jer decenijama nisam letovala na moru, jer imam vikendicu na Jezeru, a drugo: kad sam na odmoru volim da iskoristim tu rec bas onako kako znaci: odmor.
A onda naleti jedan Nikola proletos... I ja imadoh ljubav na moru tj. morsku avanturu. Bilo je lepo dok je trajalo, ali onda smo usli u voz i svako svojoj kuci. Jos jedna lepa uspomena.
 
Ja nikad nisam imala morsku avanturu... Jednostavno, na more idem da se odmaram i nista drugo me ne interesuje...
Doduse, imala sam jednu avanturu (ali bez sexa) negdje pred rat u Madjarskoj... Prvi dan smo se samo gledali i rukama dogovorili sastanak sutradan ujutro u 10, na tom mjestu gdje smo i stajali... Drugi dan sam mislila da sam zaljubljena u njega, treci dan sam zeljela da spavam s njim, cetvrtog dana mi je vec dosadio, a petog dana pobjegla sam od njega bez pozdrava... :?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top