~ ~

jagodica

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.185
bili su venerini brezhuljci, nokti, kosa, bubuljice..ovo nije bilo
e pa izvolte.
obrve...kakve su vashe i kako to radite
moje su ovakve xxxx xxxx
:?
 
: ))
ja ne radim ali svi to rade!! pochela sam ko kreten da posmatram zenske obrve..pa je i meni palo na pamet pod stare dane..u stvari rekao mi je slavko i ja sam se slozhila
valjda uzmes pincetu i cupkash. :? kuda, e to ne znam, probas pa vidis :I
kako zivish sa cupavim obrvama?
 
jagodica:
: ))
ja ne radim ali svi to rade!! pochela sam ko kreten da posmatram zenske obrve..pa je i meni palo na pamet pod stare dane..u stvari rekao mi je slavko i ja sam se slozhila
valjda uzmes pincetu i cupkash. :? kuda, e to ne znam, probas pa vidis :I
kako zivish sa cupavim obrvama?

:roll: Ma ne pitaj...nikako!
Nego...poceh i ja da ih cupam....pa zayebah nesto... :shock: i sad ne smem na ulicu da izadjem...
Zalila se mojoj mami,a ona ce meni:"Ako,tako ti i treba... :shock: A imala li lepe obrve...KAO MAJMUN :!: " :shock: :wink:
p.s.Jagodice,kako zivis? :wink:
 
Krenes od donje strane obrva i prvo odstranis ( pricam o cupanju obrva) one dlake koje BAS shtrce iz linije obrva... i zatim kada njih odstranis, pogledas celu liniju obrva - da li su predebele ili bas ona debljina koja ti treba.
AKo su predebele, ides po celoj liniji obrva, cupajuci ih uredno. Fazon je da ti kraj linije obrva bude dosta tanji od onog blizu nosa, to je estetski lepo,a i daje JAKO lepu liniju tvom licu, koja izrazava oci. :shock: :wink:

Moje obrve su siroke, ovalne sa naglasenim uglom prelamanja linije ka dole, jednostavno prelepe :D ... al sam objasnila, ali skapiracete :lol: :wink:
 
ma kako zhivim ocajno frustrirana sam mrzim ceo svet i ne smem na ulicu a na faxu me izbegavaju :(
ma to i nije zbog obrvi ali sigurno i one utichu :(

e nadjo super to je ono shto sam htela
mogu i ostale ideje samo shto sad nece namerno meni da pishu
uaaaaa
ajde pishite bre zene sa -1 lepote mogu da stignem na 0 a vi ste sve na +10
 
jagodica:
ma kako zhivim ocajno frustrirana sam mrzim ceo svet i ne smem na ulicu a na faxu me izbegavaju :(
ma to i nije zbog obrvi ali sigurno i one utichu :(

e nadjo super to je ono shto sam htela
mogu i ostale ideje samo shto sad nece namerno meni da pishu
uaaaaa
ajde * bre zene sa -1 lepote mogu da stignem na 0 a vi ste sve na +10

e, nema takav negativan stav! Vec da obrises oketa i vidis svet na malo drugaciji nacin... nije sve tako clno :wink:
hajde zene, dajte malo optimizma na ove zimske dane! :P
jagodico (to ti je za nadjO :shock: ) gde ti je ta slika, izgleda da su je svi videli, sem mene... ajde, mozda mogu i neku pametnu da ti kazem vezano za obrve... ne mora da znaci da sve zenske moraju da ih koriguju :wink:

pOz 8)
 
hmm ok bacicu je mozhda kasnije ili sutra!
hehe sorry za samosazhaljenje
ma mora malo ali kao o svemu se pise a o ovom ne
kad ste to prvio put uradile?
 
ja sam ocherupala obrve negde pocetkom srednje skole... na neopisivu radost moje najbolje drugarice hehehe koja je bila opsednuta izgledom svojih, a i mojih (neocupanih) obrva :lol:
Ali, nijednom se nisam pokajala, mnogo mi se ovako vise svidja...

a ovo za crtanje flomasterom mi je lol :D ... izvini, ali nikako mi se ne svidja kada vidim nacrtane obrve... uvek mi je prva asocijacija - kada je leto i kada je vruce (oznojis se, zar ne?)... da li ti se desi da ti se razlije slucajno ili namerno obrva preko oketa i chela i kolena i tako jos par ljudi oko tebe? :shock: :D salim se, ali jeste...
 
E ako nisi do sada nikad cupala idi bolje kod kozmeticarke da ti ih lepo sredi.
Ja sam svoje prvi put sama cupala i rezultat je bio...hmmm... svaka je bila lepa na svoj nacin :lol: ...odnosno bile su skroz nejednake :cry: ...
 
Eheej... :D
Moja kuma je imala (jos uvek ima, naravno) divne zelene oci i grozne obrve... sve joj dlake rasle na dole.... :lol: :lol:
Dakle, resi ona da odresi kesu i ode kod kozmeticara. Tamo joj pocupali skoro sve obrve, ostavili vrlo malo i istetovirali nove, divnog oblika...
E, nevidjena razlika... bas su joj oci dosle do izrazaja... eto, to je bilo pre nekoliko godina... jos uvek joj to stoji, mada je malo izbledelo...
 
Evo ne moras kod kozmeticarke...
Ja cu da ti sredim obrve u pola cene :)
Naknadne reklamacije ne primamo :wink:

Jao, a za taj flomaster...sorry, ali to mi je bas ruzan prizor kad ga vidim negde!
 
Mislim da sam prvi put pocupala obrve u osmom osnovne (j* ga neki rano zarastu;)), ali to je bilo samo malo da ih ukrotim, a pravi oblik su dobile u prvoj godini gimnazije i od tad su varijacije retke, kako mi kad dodje...
Jagodice, najbolje da prvi put odes kod kozmeticara i ako ti se svidi oblik, samo ga kasnije odrzavaj, kad steknes rutinu, mozes primeniti razne oblike. :)
 
e da me vidite sad sa ovim divnim ^ ^ obrvama... a sutra ce biti...hmmmm...OVAKVE - -! Nije li to DIVNO...?! :lol:
A sad salu na stranu,imam normalne dlakave obrve k'o vecina vas,pocela da ih cupam u 8.razredu ako se ne varam i to u pocetku nesto malo,tek,tek... pa sve vise i vise! Ali nisam im uopste menjala prirodan oblik,samo sam ih istanjila i to prilicno. Cesto dobijam komplimente na racun njih! Jer svakom najbolje stoji upravo taj oblik koji mu je majka priroda podarila - provereno. I nikad ih nisam crtala,ni flomasterom,ni... :D
 
jagodica:
hehe
a shta ti kaze decko
voli brkove


rece mi :
sreco moja,ti nisi normalna !
svako bi rado da se okane brijanja i svemu slicnog,a ti pod stare dane nasla da se mangupiras... :roll:

uopste nije srecan,ne dao Bog da mu spomenem cupanje obrva... on voli naturu... :wink:


eto,kosu ne shisham vec par godina,ispod pazuha ,noge i prepone da ne spominjem... dala sam sebi oduska sa brkovima... bar vise ne moram makazice da nosim sa sobom da ih strizem... :wink:

:lol: :lol: :lol:
 

Back
Top