Велико женско огледало за собу

kod staklara :think: imas veeeeliki raspon cena ;)

Не мислим као засебна целина. Већ у склопу неког намештаја. Виђао сам то раније.


Пробај у здравој храни или мењачници.
покушаваш да будеш смешан или паметан?
 
Poslednja izmena:
Јао, скоро сам куповао и лепио огледало на гардеробер у ходнику, не претерано великих димензија, види се пола тела на њему, али да ме убијеш не могу да сетим цифре, знам само да није било нешто много скупо, залепио га силиконом и то је то.
Немој да те навлаче, није то велика инвестиција..
 
Јао, скоро сам куповао и лепио огледало на гардеробер у ходнику, не претерано великих димензија, види се пола тела на њему, али да ме убијеш не могу да сетим цифре, знам само да није било нешто много скупо, залепио га силиконом и то је то.
Немој да те навлаче, није то велика инвестиција..
Важи. Хвала.
 
Pa mozh joj pazariti i musko ogledalo. Nece ni primetiti razliku dok se zadovoljno gledi.:lol:
Е Јеко, Јеко.:D. мушка огледала су 5 пута мања и обично се налазе у купатилу, која нам углавном служи када се бријемо. Но ова женска су толико велика, спец. намењена за жене, у целом профилу, углавном се налази у соби, да могу свако јутро да одмеравају да ли је спао целулит или је то само фотоморгана. :lol::lol:
Зар те свему морам учити. :mrgreen: Јел сад знаш разлику мушких и женских огледала. :klap:
 
Е Јеко, Јеко.:D. мушка огледала су 5 пута мања и обично се налазе у купатилу, која нам углавном служи када се бријемо. Но ова женска су толико велика, спец. намењена за жене, у целом профилу, углавном се налази у соби, да могу свако јутро да одмеравају да ли је спао целулит или је то само фотоморгана. :lol::lol:
Зар те свему морам учити. :mrgreen: Јел сад знаш разлику мушких и женских огледала. :klap:

Diskriminatoru jedan shovinisticki sram te pojo dabogda. :lol:
Nemoj onda zaboraviti da udenes i neonku negde pri dnu ogledala pa da sve bude realno i po propisu. :mrgreen:
 

Back
Top