Опрез за оне који путују аутобусом

Владан

Buduća legenda
Poruka
35.704
Сетите се када аутобуси путују на дужим релацијаma, и када у току путовања обично имају праксу да сврате до неког ресторана да се мало одморе у некој паузи од 15 - 30 минута. И ту углавном сви путници изађу да нешто презалогајну или попију пиће. У том тренутку скоро да никога не буде у аутобусу, што је лак плен за лопове.

Зашто ово говорим. Пре месец дана путовао сам на релацији Зворник - Инђија. И негде код Руме или Лознице, био сам један од малобројних који је остао у аутобусу. У једном тренутку неки тип је ушао на средња врата и почео да отвара туђу торбу на једном седишту поред, а сигуран сам да није ту седео. Питао сам га повишеним гласом, "шта радиш", и он је окренуо главу и полако напустио аутобус. Лаковерни путници лако остану без фотоапарата, мобилних, новчаника и др.. Чувајте се.
 
Сетите се када аутобуси путују на дужим релацијаma, и када у току путовања обично имају праксу да сврате до неког ресторана да се мало одморе у некој паузи од 15 - 30 минута. И ту углавном сви путници изађу да нешто презалогајну или попију пиће. У том тренутку скоро да никога не буде у аутобусу, што је лак плен за лопове.

Зашто ово говорим. Пре месец дана путовао сам на релацији Зворник - Инђија. И негде код Руме или Лознице, био сам један од малобројних који је остао у аутобусу. У једном тренутку неки тип је ушао на средња врата и почео да отвара туђу торбу на једном седишту поред, а сигуран сам да није ту седео. Питао сам га повишеним гласом, "шта радиш", и он је окренуо главу и полако напустио аутобус. Лаковерни путници лако остану без фотоапарата, мобилних, новчаника и др.. Чувајте се.

Strasno...nikad mi ne bi palo na pamet da nesto takvo moze da se desi..uvjek sam medju prvima koji izlaze iz busa na odmaralistima.... e,svasta...
 
Било је и биће, док је света и века.

Da ali kao sto je u danasnje vreme, tako NIKADA nije bilo. I to je ISTI i josgori problem u citavom svetu, nebitno Zapad - Istok-Sever ili Jug! Nema to mnogo veze s bedom i nezaposlenoscu. To su i organizovane bande hostaplera, koje znaju da nepodlezu nekim velikim zatvorskim kaznama, a nakradu citava bogatstva i nanesu ogromnom broju postenih ljudi veliki bol i stetu. Demokratija nije bas idealna u svakom pogledu!:eek:
 
Сетите се када аутобуси путују на дужим релацијаma, и када у току путовања обично имају праксу да сврате до неког ресторана да се мало одморе у некој паузи од 15 - 30 минута. И ту углавном сви путници изађу да нешто презалогајну или попију пиће. У том тренутку скоро да никога не буде у аутобусу, што је лак плен за лопове.

Зашто ово говорим. Пре месец дана путовао сам на релацији Зворник - Инђија. И негде код Руме или Лознице, био сам један од малобројних који је остао у аутобусу. У једном тренутку неки тип је ушао на средња врата и почео да отвара туђу торбу на једном седишту поред, а сигуран сам да није ту седео. Питао сам га повишеним гласом, "шта радиш", и он је окренуо главу и полако напустио аутобус. Лаковерни путници лако остану без фотоапарата, мобилних, новчаника и др.. Чувајте се.

Није брате ни рума ни лозница... То се десило код ресторана Мића Брадина мало испред Шабца. Ту стаје да одмара све што иде у подриње...
 

Back
Top