Republika Srpska kao Kraljevina a u okviru Dejtonske BiH...

Па она турска административна јединица под називом Bosna Elayeti сигурно није била држава, а Цитаделко ју је поставио као слику неких државних... граница Босне.

Пошто оног дела историје у којем у Босни није било муслимана није ни свестан.
 
:hahaha::hahaha:Jest, kad bi se takvih poput tebe ista pitalo...

Ако се време турске владавине посматра као доказ за право Бошњака да владају целом БиХ и половином Балкана, тиме Бошњаци себе проглашавају за наследнике Турака и окупаторе Босне, а не њене власнике.
 
Naravno da bosnjaci nemaju pravo da vladaju BiH, jer je ona RAVNOPRAVNA MULTIETNICKA ZEMLJA S TRI KONSTITUTIVNA NARODA.Bosnjaci svoje porijeklo kao i svi s ovih prostora vode od ilira, a to sto su od turaka primili religiju, to je sasvim druga stvar...

Сви народи на Балкану делимично воде порекло од Илира, Трачана и многих других предсловенских и послесловенских народа и то је бесмислено помињати, јер смо од доласка Словена ми Словени и они су нам примарни преци од којих вучемо и језик и културу.

Од усвајања хришћанства, имамо Словене са византијско-словенском културом и Словене са латинско-словенском културом... А од доласка Турака и Словене са турско-словенском културом.

Најстарији становници Босне су крапински људи. Ова трка "ко је старији" мора негде да се заврши, хајде чик да видимо ко ће пре смети да се одважи и прогласи свој народ за директне потомке крапинског човека, те да стога имају "веће" право на Босну...
 
Hm, sto bre, pa zar nije jacha fora da RS postane kraljevina a ondak danas-sutra Srbija zatrazhi da se prikljuchi istoj... :lol:

I šta onda?

Srbija se priključi Kraljevini Republici Srpskoj koja je deo Bosne i Hercegovine?

I onda, pošto Srbi postaju apsolutna većina, uspeju da izguraju otcepljenje od Bošnjaka i Hrvata, i osamostaljenje Kraljevine Republike Srpske?

Hm, bogami, kakve smo mi sve ideje imali, ovo uopšte nije loše.
 
I šta onda?

Srbija se priključi Kraljevini Republici Srpskoj koja je deo Bosne i Hercegovine?

I onda, pošto Srbi postaju apsolutna većina, uspeju da izguraju otcepljenje od Bošnjaka i Hrvata, i osamostaljenje Kraljevine Republike Srpske?

Hm, bogami, kakve smo mi sve ideje imali, ovo uopšte nije loše.

A jos kad bi se mogle ostvariti...:rotf:
 

Back
Top