ruka pomirenja

Kakvo pomirenje, kakva ruka ? :eek:

To tamo jadnici cvile, jer nemaju šta drugo. Naš predsednik, ministar vojni i spoljni uvek i naročito naglašavaju da će se boriti bez sile... Šta to znači, koga boli q. za to i ko se toga plaši ?!!

Ove 2 decenije su silovanje Srbije. Ali sve ima svoj kraj, pa čak i "tup-tup" (kako reče Minimax). Za tren se stvari okrenu ... Onda ćemo čitati "Avziju Fikri pruža ruku pomirenja ..."
 
Kakvo pomirenje, kakva ruka ? :eek:

To tamo jadnici cvile, jer nemaju šta drugo. Naš predsednik, ministar vojni i spoljni uvek i naročito naglašavaju da će se boriti bez sile... Šta to znači, koga boli q. za to i ko se toga plaši ?!!

Ove 2 decenije su silovanje Srbije. Ali sve ima svoj kraj, pa čak i "tup-tup" (kako reče Minimax). Za tren se stvari okrenu ... Onda ćemo čitati "Avziju Fikri pruža ruku pomirenja ..."

razmisljam o jednom delu tvog posta... da si samo ti koji tako misli, nema veze, jedan naivac, ne primecuje se u gomili, ali nisi, ima vas dosta... nikako da shvatim kako opstajete sa tom "filozofijom"
 
Свето, и сам знаш да је Самарџић интелектуална громада за овог недонесеног.:D
Ma smejurija, bivsi omladinski sef partije,profesor evropskih integracija i Hercegovac na "privremenom" boravku u Beogradu ,a satro bio ministar za Kosovo sa kojim pre toga nije imao nikakave veze .... a o ucinku na tom mestu bolje da se i ne prica . :mrgreen:
 
Ma smejurija, bivsi omladinski sef partije,profesor evropskih integracija i Hercegovac na "privremenom" boravku u Beogradu ,a satro bio ministar za Kosovo sa kojim pre toga nije imao nikakave veze .... a o ucinku na tom mestu bolje da se i ne prica . :mrgreen:
У сваком случају није звао шиптаре на помирење. Бар народ није потцењивао до границе безумног, као овај.;)
 
Ma smejurija, bivsi omladinski sef partije,profesor evropskih integracija i Hercegovac na "privremenom" boravku u Beogradu ,a satro bio ministar za Kosovo sa kojim pre toga nije imao nikakave veze .... a o ucinku na tom mestu bolje da se i ne prica . :mrgreen:

...uvek ti hercegovci i crnogorci u pm. pa ko ih vise drzi na vlasti i u opoziciji... :mrgreen: (ali ja sam ozbiljan)
 
mislim na neko qurchenje koje se oseca u tom postu, naivno, neosnovano, meni licno smesno.

Nemam ništa protiv da tako misliš i da ti je smešno, no to što si napisao je "osećaj" a ne racio.

Siguran sam da drhtiš kad Tadić zapreti borbu svim legalnim sredstvima koja isključuju silu ...

Pitao bih te kako ti je kad bi se poređali tenkovi i haubice na granicama Kosova i Metohije ? Uostalom, seti se da je policija '98 potpuno onesposobila UČK i tereroizam, da su ostaci pobegli u Albaniju i vratili se tek s USA bombama. Dakle o tome ja pričam.

Kao i Hrvati, i vi se qurčite preko Amerike. A porazili smo vas prethodno, isto kao i Hrvate, toliko da su morali direktno da se umešaju sa svom svojom logistikom. Naravno da će vam to amerikanci naplatiti, ne sumnjajte. Oni sve rade zarad profita.
 

Back
Top