Pusto Ostrvo

1- da morate da birate, koga biste od forumasha poveli na pusto ostrvo (samo jedna osoba dolazi u obzir)?
--> Master Chiefa. na jedno mesec dana prevaspitavanja... :pPppPp
posle njega Shinodu... i njemu treba prevaspitavanje, on je nashao da preti Poglavici :pPpPpp
posle obavljenog posla dovodim ribe 8)

2- koga nikako ne biste poveli od forumasa?(takodje samo jedan)
--> hmmmmmmmm... mmmmmmmhmmmmm... ma ja volim sve vas :ppPp

3- da vam je dozvoljeno da ponesete jednu jedinu stvar, koja bi bila?
--> ...shleper zlatnog marlbora :pPpp
ne... gde bih drugo mogao prestati sa porocima no tamo...... poneo bih...... laptop sa netom naravno. hehe..... joj.... gde bih punio baterije? :roll:
 
Keeper:
3- da vam je dozvoljeno da ponesete jednu jedinu stvar, koja bi bila?
--> ...shleper zlatnog marlbora :pPpp
ne... gde bih drugo mogao prestati sa porocima no tamo...... poneo bih...... laptop sa netom naravno. hehe..... joj.... gde bih punio baterije? :roll:
Pa eto kad sam vec tu na ostrvu pomogao bih ti za toliko,mislim za te baterije...
 
Hmm... ((:
pa ovako..


**
~Milena (bleach) - s njom uvijek imam o chemu prichati...i fina je, i draga...i sjatka... :pPp e, da...Milena, nisi ni malo neinteresantna...nemoj to da chujem... :roll:
~Tea (Moon Child) - m' diiivna je... (: zabavna je, i voolim s njom da pricham preko svih mogucjih sredstava za komunikaciju- msn, forum, sms... (: (ah...kako gloopa rechenica... :p)
~Stasha (Alexandra9) - sa Stashom nisam mnogo razgovarala van foruma, ali koliko vidim zanimljiva je osoba, i mislim da bih imala mnogo toga da chujem od nje... (8 (8
~Milica (mortishaaa) - aa...otkachena, luda
:pPp m' znate vecj... ((: i mnogo simpatichna...
bilo bi nam kuuul... ((: vidi, sve cure.. :p nigdje mushkaraca...cc... ((:
ma bolje da ne nabrajam dalje...previshe cju vas nabrojati...ionako sam profulala temu...
mada, ima tu josh interesantnih likova...Sasha npr.
(:

**drugo pitanje...pa...ne znam...uglavnom, ne mora to biti neko puno slichan meni, ali bzvz bi bilo i kada ne bismo imali o chemu da prichamo... :roll:
eto npr. sa onom djevojkom, joGooOOD...nemam nishta lichno protiv nje...ali, nemamo nishta zajednichko... :roll: :wink:

**trecje...gitara...

jaojj...tek sad sam provalila da je trebalo navesti samo po jednu osobu... :oops: :oops: a ja ne mogu da se odluchim.. :oops:
 
*november rain*:
Hmm... ((:
pa ovako..


**
~Milena (bleach) - s njom uvijek imam o chemu prichati...i fina je, i draga...i sjatka... :pPp e, da...Milena, nisi ni malo neinteresantna...nemoj to da chujem... :roll:
~Tea (Moon Child) - m' diiivna je... (: zabavna je, i voolim s njom da pricham preko svih mogucjih sredstava za komunikaciju- msn, forum, sms... (: (ah...kako gloopa rechenica... :p)
~Stasha (Alexandra9) - sa Stashom nisam mnogo razgovarala van foruma, ali koliko vidim zanimljiva je osoba, i mislim da bih imala mnogo toga da chujem od nje... (8 (8
~Milica (mortishaaa) - aa...otkachena, luda
:pPp m' znate vecj... ((: i mnogo simpatichna...
bilo bi nam kuuul... ((: vidi, sve cure.. :p nigdje mushkaraca...cc... ((:
ma bolje da ne nabrajam dalje...previshe cju vas nabrojati...ionako sam profulala temu...
mada, ima tu josh interesantnih likova...Sasha npr.
(:

**drugo pitanje...pa...ne znam...uglavnom, ne mora to biti neko puno slichan meni, ali bzvz bi bilo i kada ne bismo imali o chemu da prichamo... :roll:
eto npr. sa onom djevojkom, joGooOOD...nemam nishta lichno protiv nje...ali, nemamo nishta zajednichko... :roll: :wink:

**trecje...gitara...

jaojj...tek sad sam provalila da je trebalo navesti samo po jednu osobu... :oops: :oops: a ja ne mogu da se odluchim.. :oops:
Tebi ce trebati jedan autobus umesto te gitare... :D :D :)
 
Master_Chief:
sofffy:
nemam osobu s kojom se druzim na forumu.mislim,nemam nekog s kim pricam i s kim se cujem mimo foruma.jedino P3 ali ona vise ne dolazi na forum. bas nemam nikog... :cry: :cry: :lol: :wink:
Evo ja se javljam dobrovoljno da budem napisan pod pitanjem br.2.Jel moze? 8)
kazem ti,nikog ne znam dovoljno da bih mogla suditi.imam i previse prijatelja u zivotu,ali ne kazem da mi ovdje ne bi dobro doslo nekoliko prijatelja! :lol: :wink:
 
sofffy:
Master_Chief:
sofffy:
nemam osobu s kojom se druzim na forumu.mislim,nemam nekog s kim pricam i s kim se cujem mimo foruma.jedino P3 ali ona vise ne dolazi na forum. bas nemam nikog... :cry: :cry: :lol: :wink:
Evo ja se javljam dobrovoljno da budem napisan pod pitanjem br.2.Jel moze? 8)
kazem ti,nikog ne znam dovoljno da bih mogla suditi.imam i previse prijatelja u zivotu,ali ne kazem da mi ovdje ne bi dobro doslo nekoliko prijatelja! :lol: :wink:
Od viska glava ne boli... :wink:
 
pitala bi ko oce da ide,pa bi tog povela (to je odgovor na 1 i 2)


a posto verovatno niko ne zeli da se smara po pustim ostrvima,morala bi da idem sama i ponela bi pistolj da se ubijem (odgovor pod 3)
 
miss:
pitala bi ko oce da ide,pa bi tog povela (to je odgovor na 1 i 2)


a posto verovatno niko ne zeli da se smara po pustim ostrvima,morala bi da idem sama i ponela bi pistolj da se ubijem (odgovor pod 3)
E vidis pistolj ti nije losa ideja...jos ako ti daju sa jednim metkom,nije za lov bas,a kako koji dan prolazi ona cev se sve vise priblizava slepocnici... :D
 
sofffy:
nemam osobu s kojom se druzim na forumu.mislim,nemam nekog s kim pricam i s kim se cujem mimo foruma.jedino P3 ali ona vise ne dolazi na forum. bas nemam nikog... :cry: :cry: :lol: :wink:
Pa ni ja se ni sa kim na vidjam van foruma,osim sa srecjicom...
Ali to ne znaci da mi svi ovi ljudi ovde nisu prijatelji...
 
helena_LP-freak:
Heh, ja bih najvjerovatnije povela MoonChild, Shinodu ili Vision of Disorder... Nemam pojma koga tacno, ali nekoga od njih troje sigurno bih 8)
Weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D :D :D :D :D :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
 

Back
Top