Veliki ljubavni problem....

Fora je u tome sto mi prica kako je bio ovde, onde kako je prilazio ovoj, onoj devojci... Smeta mi to... Kako ne shvatate.. Vama to nikad nije smetalo.. JA znam da su to testovi al zar nije malo i "Napad je najbolja odbrana...'

Sedimo u nedelju u jednom lokalu i kad su se provlacili ti testovi nista nisam shvatila ozbiljno ali onda mi je odjednom sve proslo kroz glavu.. I ja sam njega zezala, u tome je fora... I on zna da ja nisam nista uradila na moru... I priznao mi je sinoc da me je proveravao time.. Ali me je uzasno zabolelo to sto smo tokom tog razgovora u lokalu nesto pogledali kroz prozor jer me videla jedna drugarica.. Nakon nje su prosle dve devojke koje stvarno fantasticno izgledaju, nije me pogledao, odmerio ih je od glave do pete, dok nisu zamakle iza ugla i rekao "Uuuu sto su dobre macke", ja sam ga samo gledala kako baliiii! NAsmejala se poluironicno i rekla "Da, bas su sexy..."

I kako da ja pomislim da on mene nije prevario ili tako nesto, a sinoc me gleda u oci i ne znam vise ni sama.. Pri tom prica kako je sa drugom bio u Kraljevu i kako su tamo eeeeeeeeextra ribe, mnogo sredjenije nego u Cacku. Rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!

Pa, po mom misljenju, bolje da ih gleda i komentarise pred tobom i da ostane na tome, nego da pred tobom cuti, a kad nisi u blizini da juri za njima, zar ne? Recimo, moj decko i ja se nekad tako salimo, zajedno komentarisemo kad vidimo neku dobru ribu, i meni je to bas cool. Ako je s tobom, znaci da mu je stalo do tebe, da mu se svidjas, inace ne bi bio tu gde jeste...a te druge devojke su onda nebitne i nema potrebe da se nerviras oko toga...


i ja sam uverena da je to ali opet se drzim onoga 'napad je najbolja odbrana', igra neku igru koja meni nije poznata i to me povredjuje... ali nije samo to... juce sam lepo onako po*zdela sto imam milion obaveza i kazem mu da cu mu se javiti da se vidimo samo da me pusti sa se smirim i posle smejanja na telefon i zajebavanja sinoc se kao premislja da dodje.. a molio me da se vidimo i ako sam mu ja rekla da sam mnogo nervozna i da znam da ne voli da me gleda takvu.... a on me jos zaj**ava.. nije u redu ljudi...

sta treba da pomislim? ajde...

Pa, cek, ti njega ceo dan drzis u neizvesnosti-"eto, ja necu sad da se vidimo, a hocu kasnije, a ne znam tacno kad je to kasnije, ali ja cu ti javiti, a ti ceo dan cekaj u stand by modu pa da se odmah nacrtas tu kad se meni cefne". Mozda je i on imao nesto da obavi, mozda je zeleo da ti da prostora posto ti nisi delovala bas zagrejano za to da se vidite (nervozna, hoces da te ostavi na miru, da te ne gnjavi-pa sta covek drugo da pomisli), mozda ni on nije bio u najboljem raspolozenju pa nije hteo da ga gledas takvog... Zar ti nije palo na pamet da i ti mozda zaj* njega?

ja znam da sam malo bila ostra prema njemu ali sta cu, takva sam.. pri tom mi je sinoc rekao kako on jednostavno ne moze da mi kaze iskreno sa mu smeta kod mene.. mora da bude iskrenosti i poverenja u vezi.. na tome se zasniva.. evo poruke od malopre cisto da se ne vidi da sam bas neka ostrokondza.. samo sam mu dala lepo do znanja da mi smeta..


JA:"Kad budes ukapirao svoje greske i zasto sam ti sve ono sinoc reklam javi da se vidimo.. Ja ne zelim da izmenim tvoj karakter ali mi stravicno smeta tvoje ponasanje u poslednje vreme.. Ne vidim razlog zasto bi zloupotrebljivao to sto te volim pa sam odluci da li ti dovoljno znacim ili ces i dalje da se zajebavas... POSTOVANje znaci vleti nekog onakvog kakav je a ne pod*ebavati ga u svakom trenutku.. VOLETI nekog znaci gledati da je srecan, udovoljavati mu, maziti ga i paziti a nikako ne praviti ljubomorne scene, testirati i nervirati ga svojim budalastim ponasanjem.. Ako mislis da me volis i postujes, razmisli o ovim stvarima dobro...."

E nek mi sad neko kaze da mu nisam lepo i fino srocila.. Ajde Stroncijum molim te prosvetli me...

E, ja ti se posle ovog ne bih javila, nema tih para. Jesi se zapitala volis li i postujes li ti njega, kad se uzme u obzir to kako si ti definisala te dve stvari?

Juce smo bili zajedno od 16h do 01 posle ponoci.. :)

Konacno se otvorio... REkao mi je sve sto misli, iskazao svoja osecanja na prelep nacin.. Pricali smo dok smo lezali na krevetu zagrljeni.. TAda su nam srca bila blizu i sve je bilo predivnoo.. REkao mi je da sam bila u pravu za neke stvari.. Onim razgovorom (odnosno monologom) sam ga navela da dobro razmisli o nekim stvarima.. REkao mi je da ne zeli da me izgubi i da ce sve uciniti da jos dugo dugo budemo zajedno i daje svestan toga da mora da mi tolerise neke stvari ali tolerisace ih samo zato sto me voli i sto je bio svestan sta ce izgubiti ako raskinemo.. Dugooo dugoo smo pricali iiiiiiiiiii dusaaaa moja volim gaaaaaaaaaaaaa! :)

Ako su veze kompromis, onda se valjda podrazumeva da mu i ti uzvratis istom merom. Jesi li ti spremna da mu tolerises neke stvari samo zato sto ga volis? Ne mozes ocekivati od nekoga da se potpuno prilagodi tebi, a da ti pri tome ne ucinis nista da udovoljis njemu...




Sve u svemu, ja ne kapiram sta si ocekivala od ove teme. Ako je cilj bio da se izjadas i olaksas malo sebi, to isto mozes postici i sa pisanjem dnevnika...ili u razgovoru sa drugaricom koja te ipak bolje poznaje nego ljudi sa foruma. Ako ti je dilema ostati u vezi s njim ili ne, tu ti ne moze pomoci niko osim sebe same, to je tvoj zivot i tvoja odluka.

:)
 
Pa, cek, ti njega ceo dan drzis u neizvesnosti-"eto, ja necu sad da se vidimo, a hocu kasnije, a ne znam tacno kad je to kasnije, ali ja cu ti javiti, a ti ceo dan cekaj u stand by modu pa da se odmah nacrtas tu kad se meni cefne". Mozda je i on imao nesto da obavi, mozda je zeleo da ti da prostora posto ti nisi delovala bas zagrejano za to da se vidite (nervozna, hoces da te ostavi na miru, da te ne gnjavi-pa sta covek drugo da pomisli), mozda ni on nije bio u najboljem raspolozenju pa nije hteo da ga gledas takvog... Zar ti nije palo na pamet da i ti mozda zaj* njega?


E, ja ti se posle ovog ne bih javila, nema tih para. Jesi se zapitala volis li i postujes li ti njega, kad se uzme u obzir to kako si ti definisala te dve stvari?




Ako su veze kompromis, onda se valjda podrazumeva da mu i ti uzvratis istom merom. Jesi li ti spremna da mu tolerises neke stvari samo zato sto ga volis? Ne mozes ocekivati od nekoga da se potpuno prilagodi tebi, a da ti pri tome ne ucinis nista da udovoljis njemu...




Sve u svemu, ja ne kapiram sta si ocekivala od ove teme. Ako je cilj bio da se izjadas i olaksas malo sebi, to isto mozes postici i sa pisanjem dnevnika...ili u razgovoru sa drugaricom koja te ipak bolje poznaje nego ljudi sa foruma. Ako ti je dilema ostati u vezi s njim ili ne, tu ti ne moze pomoci niko osim sebe same, to je tvoj zivot i tvoja odluka.


:)

- Razumem ja tebe.... Problem je bio u tome sto je izasao sa bas tom kvockom i njenom sestrom.. Devojkom kojoj ne zelim ni ime da pomenem, ne podnosim je... Hvatala ga je na zenske fore i koliko god on pricao kako je to samo jedno iskreno prijateljstvo ja znam da je ona pokusavala nesto sa njim.. Da nije, htela bi da dodje u lokal gde sam radila da popiju pice i tako to.. I ne bi se brecala sto ga je opekla upaljacem pa ga pitala "Jaoo pa sta ti je rekla Ivana za to, bla bla truc..."
Ima tu mnogo stvari, nmg da daljim na forumu..




-Ja njega i volim i postujem.. I ne zaj**** ga na nacin na koji on to meni radi.. Necu da kazem da je nebitno ali.........

- Htela sam misljenje drugih ljudi.. Dnevnik sam jednom pisala i bila ucenjivana zbog toga, jer mi je jedan drug nasao, tako da sam odavno digla ruke od toga.. Drugarice dele moje misljenje.. Sad je sve reseno tako da... :)
 
Znam da vecina smatra da se ja javljam samo kad imam neki problem ali nije tacno.. Mada jeste delimicno ali svi mi to radimo, zar ne..? :mrgreen:

El em.. :)

Opet je sve krenulo nizbrdo.... :sad2:

Imam decka vec skoro 6 meseci.. Mnogo mi je lepo sa njim ali je mnogo neozbiljan... Zezamo se, izlazimo, provodimo mnogo vremena zajedno i bas nam je lepo.. JA sam romanticna, kao sto vec i znate tako da sam mu priredjivala brojna iznenadjenja jer smatram da to odrzava vezu... Ali neke stvari su me navele na razmisljanje...

Jos na pocetku veze kad se nismo razdvajali svi su nam rekli da ne treba da provodimo toliko vremena zajedno jer cemo dosaditi jedno drugom.. Ali mi ne mozemo da dosadimo jedno drugom, msm bar se tako cinilo...

Sad kada je postao po malo posesivan i ljubomoran poceli su mali problemi.. Pisala sam kad se ustrucavao da me upozna sa roditeljima.. To je bila samo sitnica... Ali sad kad sam se vratila sa mora pojavile su se neke dileme...

Gde god da idem, psoto mnogo volim da putujem on mi kaze da mi dozvoljava da nadjem bar jednog... I kad sam isla u Italiju i sad na more moj odgovor je bio "Prihvatam dozvolu al je necu iskoristiti.." Ili "Ok, ti je meni dajes ali ja tebi ne.."

Svesna sam da su muskarci vrlo komplikovani mada svi imaju istu semu....Ali mi smo ludace sto odlepimo za njima kao kreteni... JA njemu ne branim da on izlazi sa drustvom kao sto ni on meni ne brani da ja izlazim sa svojim drustvom.. Mada se to drustvo ponekad i spoji pa nas bude 10... :)

Problem je nastao kad sam se vratila... Mnogi su mu usadili razne sumlje... Predpostavljam, i ako mu ja ne dam povoda za ljubomoru... Ja ne mogu da izbegnem poglede i prilazenje momaka kad izadjem.. Ali milion puta sam mu rekla da je on meni jedini, da samo njega volim i da ga nikad ne bih prevarila jer znam kakav je to osecaj...

Nikad mu nisam priznala sa koliko sam njih bila, niti sa koliko njih sam imala odnos... A to ne treba ni jedna zena da uradi...

Fora je u tome sto ja znam sve o njemu i nije vise toliko zanimljivo, a opet on ne zna ni 20% o meni.. Misli da zna sve, ali ne zna.. Ja mu ne dam da sazna, jer to nije bitno.. Pricao mi je o svojim bivsima, na sta sam se ja jednom prilikom izdrala na njega zato sto mi je dosadilo.. Ne zanima me sa kim je bio i zasto, sad je sa mnom...

U nedelju su posle zagrljaja i poljubaca krenule provokacije samo takve.. Dobro poznajem musku igru pa sam se vesto snasla.. Ali sam malo procitala izmedju redova i ne svidjaju mi se neke stvari..

U sali je rekao kako bi i on bio neveran da je bio na moru bez mene, kako se udaljenost od 400km ne racuna, i tako se nesto zezao.. A onda je rekao nesto sto me pogodilo pravo u srce... "Ajde da vise ne pricamo o tome, sta god sa smo radili i ti i ja, oprosteno nam je.."

Posle toga je uzeo moj telefon i ako sam mu milion puta rekla da ga ne dira.. Izgovor je bio da prebaci slike ali ja ga zamalo nisam ubila, jer ne shvatam koliko puta treba da mu kazem da je to kao da mi je neko zavirio u moju fioku sa donjim vesom... :manikir:

ZNam da je izlazio i provodio se dok sam bila odsutna sto mu nisam zamerila jer sam se i ja maximalno provodila na moru ali sam u isto vreme mislila na njega... Cak sam od peska napravila ooogromno srce i napisala unutra Ika Miso... Kupila sam mu solju "Ja volim mogu muza i moj muz voli mene" (to je neka nasa fora, samo se zezamo, ne planiram da se udajem jos 10 godina najmanje)...

Posle tih nekih njegovih testova, koje sam provalila, su mi se nekako odjednom otvorile oci...

Alo ludaco, koci.. Pocni da razmisljas o nekim stvarima... I ona sam pocela da slazem neke delice i shvatila da on mene skoro nikad nije poslusao kad sam ga nesto iskreno posavetovala... Kad mu kazem da sam nervozna i da me pust da se smirim on pokusavajuci da me oraspolozi pocne da mi se smeje u facu... Sto ja mrzim pri tom i to sam mu 500 miliona puta rekla... Ima tu jos nekih stvari.. Njegovo ponasanje u drustvu pocinje malo da mi smeta.. Jer moje najbolje drugarice "muva"... One znaju da je blesam i da se samo zeza, ali DA LI JE TO SAMO ZEZANjE..?

NE zelim da pocnu price po gradu kako on meni nabija rogove jer svi znaju da smo zajedno a ako neko trece lice posmatra to ponasanje moze svasta da pomisli... Kao sto uostalom vec neki jesu.. Msm mene briga, ali opet mi na neki nacin smeta..

Dugo sam razmisljala sta da radim i sinoc se desilo nesto sto je bilo katastroficno..

Ceo dan juce je zeleo silno da me vidi, zvao me non stop a ja sam mu rekla da sam nervozna jer imam milion obaveza koje zelim da zavrsim a on je i dalje nastavljao...

Otisla sam da radim kod bake u restoranu i psolao mi je poruku.. Kad sam ga pitala gde je, i hoce li da dodje na pice posto sam zavrsila sta sam imala on je rekao da ne moze jer mora da pravi drustvo jednoj devojci koja je pritom beogradjanka, izgleda stvarno dobro.. TO je rodjaka devojke njegovog najboljeg druga koja nije iz Cacka...

Tu smo se prepucavali preko poruka jer mi je stvarno bilo dosta svega i na kraju je dosao sa tom devojkom, ja sam ga bockala nesto i tako to... Nebitno... Kad me pratio kuci zamolila sam ga da me jednom u zivotu saslusa jer sam mrtva ozbiljna.. Ispostovao je to i moj monolog sa svim ovim sto sam i ovde napisala je trajao nekih sat vremena sa raznim primerima i zamerkama...

Kada sam ga pitala za neke moje sumlje, nije mi izlgedao bas iskren jer se totalno sk*njao zbog tog mog monologa ali ja sam to morala da uradim jer moram da budem sigurna sa kakvom osobom 19-og idem u paraliju na deset dana... Bolje sad nego ne znam kad..

Njegov komentar na ceo taj monolog bio je kako ja njega ne razumem i kako je njemu dosta menjanja samog sebe da se on samo prilagodjava drugim ljudima... Da on ne muva moje drugarice nego se samo zeza, kako ja njemu ne dam da dodje do reci.. Ali pri tom drago mu je sto sam mu sve iskreno rekla...

Kad sam mu rekla da je iskrenost osnov veze i da ga volim i ne zelim da se ta veza propadne i da zelim da i on meni kaze sve sto mu smeta kod mene on je rekao da ne zeli to da mi prica jer............. MA ne zna ni on sam sto.. Tada smo stali ispred moje zgrade, jako me zagrlio i poljubio, uzvratila sam poljubac, osetila njegov miris kad sam ga zagrlila, poljubili se nezno i jedva sam se istrgnula iz njegovog narucja jer nisam zelela da me vidi kako placem..

Odletela sam kao furija uz stepenice, i ako me on molio da ostanem samo jos minut.. Ali nisam mogla... I nisam okla sklopila nocas.... :sad2: :besna: :pms: :sad2::sad2::sad2: :think: :confused::(

Izvini, meni je neprijatno ali bih te pitao, da li si razmisljala da posetis nekog psihologa?
 
meni jedna stvar nije jasna..Ajde da se radi o nuklearnom akceleratoru pa da razumem, ajde da se radi o izradi kristalnih lobanja iz amazona, pa da razumem, o leku protiv ćelavosti isl...ali ovde se radi o odnsou devojka-momak. Ti odnosi postoje toliko hiljada godina i o njima je napisano toliko miliona knjiga i isto toliko filmova, serija i emisija i vi OPET izlazite sa ovakvim pitanjima?

stidite se.
Čovek otkrio da u crnim rupama možda ima galakcija, a vi ..vidi vi šta pitate..

sram da vas bude bre.

isto to...:worth:
 
Juce smo bili zajedno od 16h do 01 posle ponoci.. :)

Konacno se otvorio... REkao mi je sve sto misli, iskazao svoja osecanja na prelep nacin.. Pricali smo dok smo lezali na krevetu zagrljeni.. TAda su nam srca bila blizu i sve je bilo predivnoo.. REkao mi je da sam bila u pravu za neke stvari.. Onim razgovorom (odnosno monologom) sam ga navela da dobro razmisli o nekim stvarima.. REkao mi je da ne zeli da me izgubi i da ce sve uciniti da jos dugo dugo budemo zajedno i daje svestan toga da mora da mi tolerise neke stvari ali tolerisace ih samo zato sto me voli i sto je bio svestan sta ce izgubiti ako raskinemo.. Dugooo dugoo smo pricali iiiiiiiiiii dusaaaa moja volim gaaaaaaaaaaaaa! :)

a od 12-15 je bio s nekom drugom xD
 

Back
Top