Dilema drzavni ili privatni?

Ja ti preporucujem privatni. Isti profesori predaju i na drzavnim i na privatnim samo sto im je ponasanje razlicito. Na drzavnom te ne primecuju, neljubazni su, nemaju vremena da ti pomognu, dolazis pet puta da polazes ispit, a oni imaju preca posla. Na privatno je druga prica mozes i da se dogovoris da polazes dan ranije ili kasnije smeskaju se na raspolaganju su daju ti priv.mob.tel i slicno. Cimas dekana kad god ti nesto treba, profesore da ti pojasne ovu ili onu oblast i oni to rado cine. Kontaktiras ih i preko e-maila i uvek odgovaraju. A na drzavnom su te iste osobe nedodirljive.
 
Privatna škola je uvek lošiji izbor, iz razloga što po završetku niko nečće da te primi sa tom diplomom. Kad ovokažem mislim da te primi bez neke "jače" veze. Inače Viša poslovna škola je isto jako loša( loše organizovana, niko je ne eni i sl.)
 
Anonymous:
Privatna škola je uvek lošiji izbor, iz razloga što po završetku niko nečće da te primi sa tom diplomom. Kad ovokažem mislim da te primi bez neke "jače" veze. Inače Viša poslovna škola je isto jako loša( loše organizovana, niko je ne eni i sl.)



Sve si u pravu! Meni je bezveze i Megatrend (Megasra*e) i Visa Pisa, mislim Poslovna (ili kako je popularno zovu- Visa Uzaludna) :lol: :lol: :lol:
 
Ja se slažem sa Daxom, privatna je bolji izbor, e sad je na tebi sve ostalo! Naranvo ima i drugačijih mišljenja kao izlaganje g-dina iznad, koji iako ne zna značenje reči Megatrend, ima obzira kaljati mu ime...pokušaj dole nešto više saznati:

Welcome @ Web Portal studenata Megatrend Univerziteta!


Pocetak rada ovog sajta vezuje se za pocetak Februara meseca 2004.god. dok je sajt novo ruho dobio pocetkom Jula 2004.


Da bi ste pristupili vaznijim sekcijama sajta kao sto su Galerija slika, Download skrpti kao i FORUM, morate se registrovati! Hvala!


Prvi sajt studenata Megatrend Univerziteta, i sluzice prvenstveno za pomoc studentima oko predstojecih ispita,kao i za upozavanje sa mnogim nasim kolegama kako iz Beograda tako i iz unutrasnjosti! Na sajtu mozete postavljati pitanja studentima,razmenjivati skripte i mnogo toga.... Sa novim design-om, ovaj sajt ulazi u novu fazu predstavljanja studenata Megatrend Univerziteta. Pored postojecih foruma,skripti i anketa, Mi smo ovde da pomognemo svakome kome je pomoc neophodna. Do ovog trenutka ovo je bila besmislena ideja, ali stvoreni su uslovi da ova besmislena ideja pomogne u saradnji i komunikaciji Nasih kolega.

S' Postovanjem
Megastudent Team
tankiman@verat.net
 

Back
Top