Ljubav ili korist?

Poruka
22.606
Ajd da vidim ko je za šta.....nemam anketu ali nema veze:p....bila neka rasprava danas sa nekim mojim prijateljima, koji brakovi više uspevaju, oni iz ljubavi ili oni iz koristi....vodila se žestoka polemika, koja se naravno završila sasvim drugom temom ali ne bitno....ja kažem da su oni iz koristi ali bih volela da čujem i vaše mišljenje.;)
 
"Koaliciona Vlada je kao brak iz računa- svi su zadovoljni, ali niko nije srećan"
Đinđić

BRAK IZ RAČUNA JE BRAK U KOJEM NIJEDNO NE MOŽE DA RAČUNA NA ONO DRUGO

(neko rekao, zaboravila ko:confused:)

onda je dilema jasna

ja bih se uvek radije udala iz ljubavi nego zbog para
ko ima 2 ruke i 2 noge, uvek može da radi i zaradi
al koj' će mi neki lovator, a da mi je muka svaki put kad me pipne :neutral:
 
Ajd da vidim ko je za šta.....nemam anketu ali nema veze:p....bila neka rasprava danas sa nekim mojim prijateljima, koji brakovi više uspevaju, oni iz ljubavi ili oni iz koristi....vodila se žestoka polemika, koja se naravno završila sasvim drugom temom ali ne bitno....ja kažem da su oni iz koristi ali bih volela da čujem i vaše mišljenje.;)


Lično mislim da je bitno da se nebitno piše ovako.
 
Moje koleginice na poslu su mi otvorile oci sto se tice braka iz materijalne sigurnosti.Redom su se poudavale za bogate,i redom su nesrecne.Ne mogu vise da ih slusam:neutral:
Ne zahebavajte se zene,udajte se za onog za kojim vam srce jace kuca.
 
nisi u krivu
s tim što ti je to "lično" u rečenici suvišno ;)

možda Neznanko misli još nečijim mozgom, pa naglašava da je ovoga puta u pitanju njegov?

Proći će te muka, novac ima čudesnu moć da kompezuje sve nedostatke muškarca:hahaha:

neka
radi sopstvenog mira, ne bih ni pokušavala :D

Niko tebi i ne kaže da ti nećeš raditi, ovde je sprega jača, hebeš ljubav važne su nekretnine.:lol:

***** nekretnine, koj će mi neka stančina od 200 kvadrata ako mi se utroba prevrne kad mi mužić dođe :neutral:
 
Ajd da vidim ko je za šta.....nemam anketu ali nema veze:p....bila neka rasprava danas sa nekim mojim prijateljima, koji brakovi više uspevaju, oni iz ljubavi ili oni iz koristi....vodila se žestoka polemika, koja se naravno završila sasvim drugom temom ali ne bitno....ja kažem da su oni iz koristi ali bih volela da čujem i vaše mišljenje.;)

slazem se sa tobom. ljubav godinama prodje a da bi je bilo i kasnije mora biti para
 
ha, ha, pa ti si čobanice nešto ljuta, pa koliko puta si mi minirala temu baš ti.
nisam ja ona lalinka pa da skaćem na svaki pravopis, intepukciju, ali pošto ovi neče da te ljute, onda moram ja.
kako si me provalila da ja nemam svoje mišljenje, pa ti si čisti genije iz kenije .

Aaaaa nedostajala sam ti:D.. pa tako kaži vraže!:rotf:...ajd ja ću sad da pišem a ti mi ko svaki dosadni proliv ispravljaj gramatičke greške, pošto za mišljenje moraš u komitet a da sad ne budimo ljude, dozvoliću ti da se igraš samnom 15 minuta.:manikir:
 

Back
Top