Šta TREBA da kažem?!

mackica ns

Poznat
Poruka
7.784
SVAĐA... Moj monolog-''sve što ste oduvek hteli da kažete, a niste imali hrabrosti''...
Neke stvari da raščistimo jednom zauvek! Meni smeta TO, TO I TO! Eto, tako se osećam, ne mogu protiv toga. Kaži i ti šta ti smeta kod mene, pa da vidimo kako ćemo i šta ćemo. Ko šta može da popravi, šta ne može, pa da vidimo može li se tako.
-Meni kod tebe ništa ne smeta. Ti si savršena!
E, nećeš me po stoti put uhvatiti na tu staru foru laskanja. Ako nećeš da kažeš šta ti smeta, baš me briga, mene onda nećemo ''popravljati''. A, zašto se ti onda ne ponašaš isto tako dobro i po zaslugama prema meni?
ŠTA SAD HOĆEŠ DA TI KAŽEM?!
Pa, kaži jednom u životu šta stvarno misliš, i prema tome se i PONAŠAJ! Neću ja da ti namećem ništa. Ako nismo jedno za drugo... kud koji mili moji!
ŠTA TREBA DA TI SAD KAŽEM DA VIDIŠ DA JESMO JEDNO ZA DRUGO?!
U tome i jeste problem, što ti uvek govoriš ono što bih ja htela da čujem, a ne ONO ŠTO JESTE!
Paaaaaa.... VOLIM TE...
Joooooooj, pa znam da me voliš. Volim i ja tebe! A kad ljubav prođe? A to što nam smeta ostane? I udvostruči se geometrijskom progresijom? Zar nije bolje da sada rešimo te nesuglasice, odredimo naša ''prava i obaveze''?
SAMO RECI ŠTA HOĆEŠ DA TI KAŽEM DA ZAVRŠIMO OVU SVAĐU I DA VIDIŠ DA TE VOLIM!
Kaži ŠTA MISLIŠ o svemu ovome?
ŠTA TREBA DA MISLIM?

Da ne bude zabune-on uopšte nije od tih da radi sve što ja kažem, nego totalno suprotno: radi sve što mu padne na pamet, ali kad dođe do razgovora, učini ga nemogućim, jer je u stanju da kaže sve što MISLI DA BI LEPO ZVUČALO, što misli da bi TREBALO DA KAŽE...
 
negde sam procitao
Muz koji je prevario zenu vratio se kuci kasno. Tiho je usao u kucu.
Umorna zena je sedela na stolici i cim ga je ugledala ustala je bez reci i krenula da ga zagrli. On nije mogao da izdrzi njenu ljubav
i grizu savesti koju je ona pokrenula svojom ljubavlju
pokusavao je da se izvuce iz njenog zagrljaja gurajuci je od sebe.
Ista situacija se ponovila i sutra ali je on sve jace gurao od sebe. Savest je pocinjala sve jace i jace da se cuje.
Posle nekoliko dana vratio se kuci ranije sa posla i na kolenima molio za oprostaj.
 
Aleksa28:
negde sam procitao
Muz koji je prevario zenu vratio se kuci kasno. Tiho je usao u kucu.
Umorna zena je sedela na stolici i cim ga je ugledala ustala je bez reci i krenula da ga zagrli. On nije mogao da izdrzi njenu ljubav
i grizu savesti koju je ona pokrenula svojom ljubavlju
pokusavao je da se izvuce iz njenog zagrljaja gurajuci je od sebe.
Ista situacija se ponovila i sutra ali je on sve jace gurao od sebe. Savest je pocinjala sve jace i jace da se cuje.
Posle nekoliko dana vratio se kuci ranije sa posla i na kolenima molio za oprostaj.

A sta hoces ovim da kazes povodom teme?
 
Problem je u tebi. Nesto ti se ne dopada a neznas kako da izadjes na kraj sa tim. Ne bi ni tamo ni ovamo. A prava komunikacija ne postoji. To je gordijev cvor sestro i samo ti moras da pokusas da ga razvezes, jer samo ti znas sta zelis i sta osecas i koliko daleko si spremna da ides u strpljenju i ljubavi.
 
Nina2:
Problem je u tebi. Nesto ti se ne dopada a neznas kako da izadjes na kraj sa tim. Ne bi ni tamo ni ovamo. A prava komunikacija ne postoji. To je gordijev cvor sestro i samo ti moras da pokusas da ga razvezes, jer samo ti znas sta zelis i sta osecas i koliko daleko si spremna da ides u strpljenju i ljubavi.

E pa super!!! Neka je problem u njoj pa nek ide zivot.Zasto je uvek kad je kamunikacija losa peroblem u njoj?! :shock:
 
SINDI:
Nina2:
Problem je u tebi. Nesto ti se ne dopada a neznas kako da izadjes na kraj sa tim. Ne bi ni tamo ni ovamo. A prava komunikacija ne postoji. To je gordijev cvor sestro i samo ti moras da pokusas da ga razvezes, jer samo ti znas sta zelis i sta osecas i koliko daleko si spremna da ides u strpljenju i ljubavi.

E pa super!!! Neka je problem u njoj pa nek ide zivot.Zasto je uvek kad je kamunikacija losa peroblem u njoj?! :shock:

Nisi uopste skapirala sta sam napisala. Problem je u njoj, sto nezna kako da izadje na kraj sa tim sto je muci, sto se vrti u krug, njemu je koliko vidim ok, njemu je lepo, on ocigledno nema problem a ona ima problem sa njegovim ponasanjem koje on ocigledno ne misli da promeni i uvek pristupa problemu na isti nacin - prisiljavanjem njega na komunikaciju. Bio je jos jedan njen post bas o komunikaciji, i tamo sam isto tako napisala da veza gde ne postoji dobra komunikacija pre ili kasnije propadne jer svi dobro znamo da se dobra veza zasniva na dobroj medjusobnoj komunikaciji, cega ovde ocigledno nema. Obrati paznju i na moj drugi deo posta da jedino ona mora da zna koliko ima jos dovoljno strpljenja da se vrti u krug i nista time ne postigne.
 
A da vi otvorite prvo temu "Jubilarni 1000. put o...", pa cete onda videti kakav oni to imaju problem u komunikaciji!

Mackice, izvini sto dovodim ove dve teme u vezu, ali ljudi ti ne mogu pomoci ako ne znaju celu pricu. Ovde su krenuli da te napadaju kao da si ti problem u vezi, a to je skroz pogresno.

Ja bih ti rekla, probaj da mu ne kazes nista, da se ne trudis, da se ohladis, pa da vidis sta ce on uraditi. Znas i sama da to uspeva.
 
time:
storm cloud:
Time, koji je tvoj problem?
odakle ti sunce moje uopste ideja da imam ja neki problem? Nemam ga! ZA RAZLIKU OD TEBE, VIDIS,ZNAM JA STA TEBE MUCI, NACEPIH TE NA TVOJOJ TEMI, PA MI SAD KAO TI NESTO VRACAS? :lol: NE SMETA, SAMO IZVOLI...

Prvo, ovo nema veze sa "mojom" temom, sasvim slucajno se poklopilo da ti mudrujes na dve teme koje ja pratim. Drugo, mislim da imas problem zato sto uleces na ovu temu sa nekim smesnim komentarom, a tema nije ni najmanje komicna. Devojka ima konkretan problem, a ti, ako ne mozes da pomognes, bar pokusaj da ne ismevas.
 
Nina2:
SINDI:
Nina2:
Problem je u tebi. Nesto ti se ne dopada a neznas kako da izadjes na kraj sa tim. Ne bi ni tamo ni ovamo. A prava komunikacija ne postoji. To je gordijev cvor sestro i samo ti moras da pokusas da ga razvezes, jer samo ti znas sta zelis i sta osecas i koliko daleko si spremna da ides u strpljenju i ljubavi.

E pa super!!! Neka je problem u njoj pa nek ide zivot.Zasto je uvek kad je kamunikacija losa peroblem u njoj?! :shock:

Nisi uopste skapirala sta sam napisala. Problem je u njoj, sto nezna kako da izadje na kraj sa tim sto je muci, sto se vrti u krug, njemu je koliko vidim ok, njemu je lepo, on ocigledno nema problem a ona ima problem sa njegovim ponasanjem koje on ocigledno ne misli da promeni i uvek pristupa problemu na isti nacin - prisiljavanjem njega na komunikaciju. Bio je jos jedan njen post bas o komunikaciji, i tamo sam isto tako napisala da veza gde ne postoji dobra komunikacija pre ili kasnije propadne jer svi dobro znamo da se dobra veza zasniva na dobroj medjusobnoj komunikaciji, cega ovde ocigledno nema. Obrati paznju i na moj drugi deo posta da jedino ona mora da zna koliko ima jos dovoljno strpljenja da se vrti u krug i nista time ne postigne.

ON NEMA PROBLEM?! AKO RIBA KOJA SIZI ZBOG NECEGA NIJE PROBLEM , ONDA NE ZNAM STA JE? :lol: Salim se, naravno, ali mnogo muskaraca ne zna kako da govori o stvarima koje im smetaju u vezi , nego svoje nezadovoljstvo ispoljava na drugi nacin-ignorisanjem, zanemarivanjem, hladnocom, i sve to uz obaveznu repliku-nije mi nista , sve je ok. Ako znas da ti u vezi ne stima, imas dve mogucnosti-ili da zajebes sve i dovidjenja, ili da pokusas nesto da popravis.E sad, kako- ako covek cuti?! Nazalost, dok se odluci da progovori, obicno je vec kasno...
 
mackica ns:
SVAĐA... Moj monolog-''sve što ste oduvek hteli da kažete, a niste imali hrabrosti''...
Neke stvari da raščistimo jednom zauvek! Meni smeta TO, TO I TO! Eto, tako se osećam, ne mogu protiv toga. Kaži i ti šta ti smeta kod mene, pa da vidimo kako ćemo i šta ćemo. Ko šta može da popravi, šta ne može, pa da vidimo može li se tako.
-Meni kod tebe ništa ne smeta. Ti si savršena!
E, nećeš me po stoti put uhvatiti na tu staru foru laskanja. Ako nećeš da kažeš šta ti smeta, baš me briga, mene onda nećemo ''popravljati''. A, zašto se ti onda ne ponašaš isto tako dobro i po zaslugama prema meni?
ŠTA SAD HOĆEŠ DA TI KAŽEM?!
Pa, kaži jednom u životu šta stvarno misliš, i prema tome se i PONAŠAJ! Neću ja da ti namećem ništa. Ako nismo jedno za drugo... kud koji mili moji!
ŠTA TREBA DA TI SAD KAŽEM DA VIDIŠ DA JESMO JEDNO ZA DRUGO?!
U tome i jeste problem, što ti uvek govoriš ono što bih ja htela da čujem, a ne ONO ŠTO JESTE!
Paaaaaa.... VOLIM TE...
Joooooooj, pa znam da me voliš. Volim i ja tebe! A kad ljubav prođe? A to što nam smeta ostane? I udvostruči se geometrijskom progresijom? Zar nije bolje da sada rešimo te nesuglasice, odredimo naša ''prava i obaveze''?
SAMO RECI ŠTA HOĆEŠ DA TI KAŽEM DA ZAVRŠIMO OVU SVAĐU I DA VIDIŠ DA TE VOLIM!
Kaži ŠTA MISLIŠ o svemu ovome?
ŠTA TREBA DA MISLIM?

Da ne bude zabune-on uopšte nije od tih da radi sve što ja kažem, nego totalno suprotno: radi sve što mu padne na pamet, ali kad dođe do razgovora, učini ga nemogućim, jer je u stanju da kaže sve što MISLI DA BI LEPO ZVUČALO, što misli da bi TREBALO DA KAŽE...

nisu li te mozda kao klinku tvoji zatvarali u orman?
 
Aleksa28:
negde sam procitao
Muz koji je prevario zenu vratio se kuci kasno. Tiho je usao u kucu.
Umorna zena je sedela na stolici i cim ga je ugledala ustala je bez reci i krenula da ga zagrli. On nije mogao da izdrzi njenu ljubav
i grizu savesti koju je ona pokrenula svojom ljubavlju
pokusavao je da se izvuce iz njenog zagrljaja gurajuci je od sebe.
Ista situacija se ponovila i sutra ali je on sve jace gurao od sebe. Savest je pocinjala sve jace i jace da se cuje.
Posle nekoliko dana vratio se kuci ranije sa posla i na kolenima molio za oprostaj.

Pošto sam ja otvorila temu, mogu li i da je promenim :oops:
Šta mislite o ovoj priči-postoji li to još negde, i da li je takvo opraštanje i ta velika Ljubav rešenje za sve nas?
Ili, je to možda samo još jedna manipulacija?
 
mackica ns:
Aleksa28:
negde sam procitao
Muz koji je prevario zenu vratio se kuci kasno. Tiho je usao u kucu.
Umorna zena je sedela na stolici i cim ga je ugledala ustala je bez reci i krenula da ga zagrli. On nije mogao da izdrzi njenu ljubav
i grizu savesti koju je ona pokrenula svojom ljubavlju
pokusavao je da se izvuce iz njenog zagrljaja gurajuci je od sebe.
Ista situacija se ponovila i sutra ali je on sve jace gurao od sebe. Savest je pocinjala sve jace i jace da se cuje.
Posle nekoliko dana vratio se kuci ranije sa posla i na kolenima molio za oprostaj.

Pošto sam ja otvorila temu, mogu li i da je promenim :oops:
Šta mislite o ovoj priči-postoji li to još negde, i da li je takvo opraštanje i ta velika Ljubav rešenje za sve nas?
Ili, je to možda samo još jedna manipulacija?

manipulacija
 

Back
Top