I mi KONJA za trku imamo,SNP1389

По повратку у манастир Студеница дочекала нас је још једна радост, Никола, један од ученика Марша, одлучио је да се крсти и за кума је одабрао Јову такође момка из групе. После добијања благослова од игумана крштење је обавио свештеник Руске православне цркве отац Виктор, који је у Студеници боравио на одмору. Никола је добио крштено име Путин. Предвече смо спаковали вреће и ствари и уз тугу што одлазимо са овог места кренули ка оближњем граду Ушћу одакле се ујутру кретало за Рашку. У Ушћу се спавало у простору Риболовачког клуба „Ушће“ и на зеленој пијаци. Иако је пљуштала киша, тезге су имале настрешнице.

http://vidovdanskimars.org/?cat=20

Hahaha jos ne verujem , posle siptarskog Toniblera evo i domacih veseljaka :mrgreen: , pazi krsteno ime Putin sunce ti ***** :hahaha:
Trebali su mu dati i srednje ime Elvis,Roki ili Batistuta da bude komplet igranka . :mrgreen:

Gde niču samo takve trip organizacije i koji ludaci se tamo učlanjuju.
Kao šatro se zalažu za neko srpstvo,pravoslavlje a masa njih nije ni krštena,a ovaj jadnik valjda zbog obožavanja Rusije ništa manje nego postao putin,kakvi frikovi,koje budale.
 
Ma ne bre xD Jaoooo nesreco :hahaha:
Nisi me shvatila. On se zove sada Putin (krsteno) a Nikola (obicno)
Znaci, ili ce naterati sve da ga zovu Putin ili ce prihvatiti da mu je krsteno ime Putin ali da ce koristiti Nikola. Razumes sada? :per:

Mjok, to je zastarelo.

Medvedev :mrgreen:

Nije zastarelo. Bas je "in". Zamisli ime Robert Kutuzov? Ima li lepse?:hahaha::hahaha::hahaha:

Pa ako je tako decko hteo ne mozes mu nista reci, njegova volja.
Rekao sam ti, ebes ime, vazno da se krstio u crkvi.

Pitam se samo, da li to tako moze (i sme) jer se mnogi ljudi krste kasnije, pa ne dobiju novo ime.

Rom clan/aktivista u SNP 1389 :hahaha::hahaha:

Pa dobro, lupila sam, previdela sam da je iz 1389.:lol:

Ali sta ima veze, Romi idu tamo, kazem, gde je lova, ne bi me cudilo.:lol:
 

Ako si vernik veoma je vazno da si krsten jer ljudi koji nisu krsteni idu u pakao...zasto?...pa...svetim krstenjem covek se ponovo preporadja i skida sa sebe strashan greh koji su ucinili Adam i Eva kao prvi ljudi na svetu.Bez svetog krstenja na coveku ostaje taj greh koji ga na krajiu odvede u pakao..i samo nesto daa kazem kad se dete ili osoba krsti nije pravilno da ga svestenik samo s malo vode pokvasi treba ta osoba ili dete da udje i izadje iz te vode tri puta.. Zadovoljan? :per:
 

Back
Top