Homofobi su najveci neprijatelji Srbije???

Jasno je da se NASILNI seksualni poremecaji mogu formirati i pod uticajem okoline.

Nikako mi nije jasno da verujes da postoji neki cilj pedera da pretvore citav svet u "pederski svet". Nikad nisam cuo takvu teoriju zavere, a cuo sam ih mnogo. U mnogim zemljama homoseksualci imaju decu, moja koleginica koja zivi u braku sa svojom partnerkom ima dete. I to je ok za sve normalne ljude. Ti samo pricas o stvarima koje ne poznajes. A ja znam o cemu pricam.

Nasilje nad pederima ne osudjujes nego pricas da je to bolest. Opet, nauka prica drugu pricu.
Ima li po tebi ikakvog loseg nasilja? Reci mi kave vrste nasilja ne odobravas?

Nije to nikakva teorija zavere..vise logicno razmisljanje....njima odgovara da ima sto vise homoseksualne populacije....samim tim im poturanje takvih zakona odgovara...nije da oni imaju neki specijalan plan...ali svakako da njihovo delanje deluje tako........
u mnogim zapadnim zemljama.....cinjenica da u takozvanim zemljama treceg sveta toga nema toliko..bar nije dozvoljeno...
pogledaj jedno fino poredjenje...sve nacije koje su dosle od svog frhunca postale su dekadentne...razvratne....od rima,grcke..preko persije do japana....zapadna civilizacija je objektivno dosla do nekog nivoa ...i sada ona kulturoloski..samo nazaduje......
i gde je tu problem..ti treba da ubedis....istocnu,pravoslavnu drzavu srbiju....da prihvati pojave..koje su...neprirodne,agresivne,dekadentne,bolesne,...zarad cega........

Nauka je homoseksualizam smatrala bolescu do 80 neke..i odjednom ju je izbacila...naravno pod uticajem gej lobija......sta ti garantuje da kroz 50 godina..ta zapadna civilizacija nece tako pricati o zofilima...kao jednima od nas sa razlicitim seksualnim opredeljenjem......bljak...
 
Jasno je da se NASILNI seksualni poremecaji mogu formirati i pod uticajem okoline.

seksualni poremecaj je seksualni poremecaj. a on se moze formirati pod uticajem okoline

Nikako mi nije jasno da verujes da postoji neki cilj pedera da pretvore citav svet u "pederski svet". Nikad nisam cuo takvu teoriju zavere, a cuo sam ih mnogo.

Nije to nikakva "zavera" vec prirodna potreba svakog zivog bica za prosirivanjem svoje drustvene grupe. Ono sto normalni ljudi rade prirodnim razmnozavanjem, ****** pokusavaju na ovakav "vestacki" nacin.

Nasilje nad pederima ne osudjujes nego pricas da je to bolest. Opet, nauka prica drugu pricu.
Ima li po tebi ikakvog loseg nasilja? Reci mi kave vrste nasilja ne odobravas?

Opet lazes. Izgleda da imas nekog licnog interesa u celoj ovoj prici cim pribegavas ovakvim podvalama. A da ti ipak nisi buljas, folirantu maleni?
Rekao sam da ne podrzavam nasilje, sta ti jos nije jasno? oni su bolesni i ne podrzavam nasilje prema njima kao sto ne podrzavam nasilje prema sizofrenicarima, obolelim od raka, upale pluca niti bilo koje druge bolesti. Tim ljudima treba pomoci da se izlece.
 
Danska je uredjena drzava....planski gradjena......evo recimo prosetaj se beogradom....
gledam ja narodno pozoriste(to je valjda ono na trgu..vise ih slabo i raspoznajem)...i to je lepa zgrada..starinskog stila...stvarno prelepa...i onda na kraju nje...nanizali neko stakleno sran.je....msm cemu kvariti tako jednu lepu zgradu....uopste mesanje komunistickog stila gradnje sa stilom gradnje iz vremena monarhije...totalno bez plana....sto iskreno za nekog ko je video recimo bec...izgleda krajnje nakaradno.......
drugo...industrija u srbiji je propala..msm da turizam u angoli ima veci prihod od nase industrije..:lol:...
..sve to stoji da bi smo mi mogli da uzmemo neke pare od turizma....ali reci da je problem malog broja turista ovde homofobi...pa to je glupo stvarno...msm ajde da si rekao da je to ona silna propaganda koja se sirila 90-ih od strane zapada gde smo svi pretstavljani kao stoka...al msm homofobi...:lol:....
Jeste uredjena je. A zasto je tako? Zbog CIVILIZOVANOG naroda!
Pesacki prelaz. Crveno je svetlo za pesake. Ni levo ni desno nema automobila stotinama metara. NIKO ne prelazi na crveno. Ne samo zato sto bi mogli da budu kaznjeni. A mnogo je veca sansa da te kazne u Srbiji ako prelazis na crveno. Ako neko i predje na crveno to je verovatno stranac.
A mi, mi smo na zalost primitivni. Znam mnogo ljudi koji veruju vracarama i vidovnjacima.
To sto sam ja pisao o homofobiji jeste samo slag na tortu.
Evo ovih dana ce verovatno da svi pricaju o Srebrenici. Slabo gledam tv, verovatno vec pricaju. Jesmo li pobili tamo neke muslimane? Jesmo!
Pronasli su vise od 6000 posmrtnih ostataka muslimana. Ok neki jesu poginuli u borbi. Ima ih i koji su preziveli da su otisli ranije ili su se probili iz obruca, a vode ih kao staistiku nestalih. Ali tamo su ubijali decu i starce.
Mozda se ne slazemo oko broja ali zlocin je zlocin.
Znam ubijali su i oni nas. Ali to ti je PROPAGANDA. Culi ste za epp? E mi smo sa time jako losi.
I kad treba da se napravi turisticki spot za Srbiju, i kad razvaljujemo gay pride, i kada treba da se prikaze objektivnija slika i o nasim zrtvama.
Nervira me kada im ja mesecima pricam o dogadjajima ih predhodnih ratova i kako smo mi civilizovan narod, i onda sve to razjebe jedan snimak.
Nemam ja nista protiv snimka, jer istina je bitna stvar, nego protiv maloumnika koji su to napravili.
I posle ja ispadnem smesan pricom kako smo mi civilizovan narod, a oni tamo tuku zene. Jos gore na snimku je izgledalo kako ih ovi tuku, a onda policija privodi zrtve. Jedva sam to nekako razjasnio.
 
Jeste uredjena je. A zasto je tako? Zbog CIVILIZOVANOG naroda!
Pesacki prelaz. Crveno je svetlo za pesake. Ni levo ni desno nema automobila stotinama metara. NIKO ne prelazi na crveno. Ne samo zato sto bi mogli da budu kaznjeni. A mnogo je veca sansa da te kazne u Srbiji ako prelazis na crveno. Ako neko i predje na crveno to je verovatno stranac.
A mi, mi smo na zalost primitivni. Znam mnogo ljudi koji veruju vracarama i vidovnjacima.
To sto sam ja pisao o homofobiji jeste samo slag na tortu.
Evo ovih dana ce verovatno da svi pricaju o Srebrenici. Slabo gledam tv, verovatno vec pricaju. Jesmo li pobili tamo neke muslimane? Jesmo!
Pronasli su vise od 6000 posmrtnih ostataka muslimana. Ok neki jesu poginuli u borbi. Ima ih i koji su preziveli da su otisli ranije ili su se probili iz obruca, a vode ih kao staistiku nestalih. Ali tamo su ubijali decu i starce.
Mozda se ne slazemo oko broja ali zlocin je zlocin.
Znam ubijali su i oni nas. Ali to ti je PROPAGANDA. Culi ste za epp? E mi smo sa time jako losi.
I kad treba da se napravi turisticki spot za Srbiju, i kad razvaljujemo gay pride, i kada treba da se prikaze objektivnija slika i o nasim zrtvama.
Nervira me kada im ja mesecima pricam o dogadjajima ih predhodnih ratova i kako smo mi civilizovan narod, i onda sve to razjebe jedan snimak.
Nemam ja nista protiv snimka, jer istina je bitna stvar, nego protiv maloumnika koji su to napravili.
I posle ja ispadnem smesan pricom kako smo mi civilizovan narod, a oni tamo tuku zene. Jos gore na snimku je izgledalo kako ih ovi tuku, a onda policija privodi zrtve. Jedva sam to nekako razjasnio.

Za ovo prvo ....nije tacno...x puta sam vidjao strance da na trgu prelaze ulicu..na crveno...skandinavce..ne crnce..ne azijate....
jeste..samo u srbiji...aj bre molim te...90 posto pripadnika sajantoloske crkve je u americi...i mi smo primitivni...jer se samo ovde pise horoskop.....pogledaj ekstremne katolicke kampove po americi...stvarno mi vas je pun k.urac vas sto su vam srbi u svemu najgori....licemerje......
Rat je rat...srebrnica NIJE bila demilitarizovana zona....bilo je zrtava na obe strane..taj je dogadjaj dobio na marketingu..da nije dobio ne bi ti sad kenj.ao ovde o njemu.....
Ti ocekujes da se mi takmicimo u propagandi sa NATO-om...pa kako oni vec 60 godina opravdavaju svoje ratove....morali su da usavrse zanat...

Srpski narod nije hteo tu paradu...preko 80% istog...ti krsis njegovo pravo...DEMOKRATSKO pravo da nesto nece...on onda ima isto to DEMOKRATSKO pravo...da se buni...pa makar i fizicki....

pun mi je kur.ac vas liberala i vaseg selektivnog tumacenja svega...od demokratije,prava,nacinalizma....
 
I posle ja ispadnem smesan pricom kako smo mi civilizovan narod, a oni tamo tuku zene. Jos gore na snimku je izgledalo kako ih ovi tuku, a onda policija privodi zrtve. Jedva sam to nekako razjasnio.

to sto ti mislis da je homoseksualizam=civilizacija to je ocigledno tvoj problem. Propagiranje homoseksualizma, prostitucije, narkomanije, sve te "zapadne vrednosti" su upravo atak na civilizaciju.

jasno je kao dan koji je tvoj sistem vrednosti koji ovde pokusavas da proguras a to se vidi i iz antihriscanskog i antireligijskog filma koji reklamiras u potpisu.
Dakle prekini sa foliranjem kako si zabrinut za turisticku perspektivu Srbije i slicne bajke. :roll:
 
Jeste uredjena je. A zasto je tako? Zbog CIVILIZOVANOG naroda!
Pesacki prelaz. Crveno je svetlo za pesake. Ni levo ni desno nema automobila stotinama metara. NIKO ne prelazi na crveno. Ne samo zato sto bi mogli da budu kaznjeni. A mnogo je veca sansa da te kazne u Srbiji ako prelazis na crveno. Ako neko i predje na crveno to je verovatno stranac.
A mi, mi smo na zalost primitivni. Znam mnogo ljudi koji veruju vracarama i vidovnjacima.
To sto sam ja pisao o homofobiji jeste samo slag na tortu.
Evo ovih dana ce verovatno da svi pricaju o Srebrenici. Slabo gledam tv, verovatno vec pricaju. Jesmo li pobili tamo neke muslimane? Jesmo!
Pronasli su vise od 6000 posmrtnih ostataka muslimana. Ok neki jesu poginuli u borbi. Ima ih i koji su preziveli da su otisli ranije ili su se probili iz obruca, a vode ih kao staistiku nestalih. Ali tamo su ubijali decu i starce.
Mozda se ne slazemo oko broja ali zlocin je zlocin.
Znam ubijali su i oni nas. Ali to ti je PROPAGANDA. Culi ste za epp? E mi smo sa time jako losi.
I kad treba da se napravi turisticki spot za Srbiju, i kad razvaljujemo gay pride, i kada treba da se prikaze objektivnija slika i o nasim zrtvama.
Nervira me kada im ja mesecima pricam o dogadjajima ih predhodnih ratova i kako smo mi civilizovan narod, i onda sve to razjebe jedan snimak.
Nemam ja nista protiv snimka, jer istina je bitna stvar, nego protiv maloumnika koji su to napravili.
I posle ja ispadnem smesan pricom kako smo mi civilizovan narod, a oni tamo tuku zene. Jos gore na snimku je izgledalo kako ih ovi tuku, a onda policija privodi zrtve. Jedva sam to nekako razjasnio.

И ти ово наводиш као разлог
што нам пропада ГЕЈ ТУРИЗАМ...?
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
seksualni poremecaj je seksualni poremecaj. a on se moze formirati pod uticajem okoline

Homoseksualizam nije seksualni poremecaj i ne moze da se prenese. Ne moze mene niko da natera da volim palvuse kad volim brinete. Moze milion ljudi da voli plavuse, na mene to ne utice....
ovo je samo primer.
Nije to nikakva "zavera" vec prirodna potreba svakog zivog bica za prosirivanjem svoje drustvene grupe. Ono sto normalni ljudi rade prirodnim razmnozavanjem, ****** pokusavaju na ovakav "vestacki" nacin.
Jedino sto oni pokusavaju jeste da ljudi vise ne moraju da se skrivaju. Da prestanu da se boje za svoju sigurnost zato sto im se dopadaju osobe istog pola.
Opet lazes. Izgleda da imas nekog licnog interesa u celoj ovoj prici cim pribegavas ovakvim podvalama. A da ti ipak nisi buljas, folirantu maleni?
Rekao sam da ne podrzavam nasilje, sta ti jos nije jasno? oni su bolesni i ne podrzavam nasilje prema njima kao sto ne podrzavam nasilje prema sizofrenicarima, obolelim od raka, upale pluca niti bilo koje druge bolesti. Tim ljudima treba pomoci da se izlece.
Folirantu maleni? Kakav je to recnik? Da nisi TI buljas?
Ja sam srecno ozenjen i ja i moja supruga ocekujemo bebu, a muskarci mi nisu ni najmanje privlacni.
I naravno da imam licnog interesa, sledeci rat, koji ce doci kad tad, Balkan je to, srbija ce da doceka ekonomski nerazvijena. Ne bih da nam opet razvale bulju.
A Ti ako si protiv nasilja. i ako ti smatras pedere bolesnima, znaci da si protiv nasilja nad pederima. Zasto mi onda vodimo raspravu? I ako oboleli od raka hoce da napreve neku setnju za njihova prava i njih bi branili.
 
Folirantu maleni? Kakav je to recnik? Da nisi TI buljas?
Ja sam srecno ozenjen i ja i moja supruga ocekujemo bebu, a muskarci mi nisu ni najmanje privlacni.
I naravno da imam licnog interesa, sledeci rat, koji ce doci kad tad, Balkan je to, srbija ce da doceka ekonomski nerazvijena. Ne bih da nam opet razvale bulju.
A Ti ako si protiv nasilja. i ako ti smatras pedere bolesnima, znaci da si protiv nasilja nad pederima. Zasto mi onda vodimo raspravu? I ako oboleli od raka hoce da napreve neku setnju za njihova prava i njih bi branili.

Што се правдаш?
Ниси сигуран у своју сексуалност?
 
to sto ti mislis da je homoseksualizam=civilizacija to je ocigledno tvoj problem. Propagiranje homoseksualizma, prostitucije, narkomanije, sve te "zapadne vrednosti" su upravo atak na civilizaciju.

jasno je kao dan koji je tvoj sistem vrednosti koji ovde pokusavas da proguras a to se vidi i iz antihriscanskog i antireligijskog filma koji reklamiras u potpisu.
Dakle prekini sa foliranjem kako si zabrinut za turisticku perspektivu Srbije i slicne bajke. :roll:
Ja ne propagiram ni homoseksualizam, ni prostituciju, ni narkomaniju. Ali sam protiv nasilja i nad takvima.
I film nije antihriscanski, ali jeste antireligijski. religije su napravljene da manipulisu malim ljudima
 
Ja ne propagiram ni homoseksualizam, ni prostituciju, ni narkomaniju. Ali sam protiv nasilja i nad takvima.
I film nije antihriscanski, ali jeste antireligijski. religije su napravljene da manipulisu malim ljudima

e ja jesam ateista takodje...al ajde batali se *****.njem...svakom svoje..nekom religija nekom ateizam...koj si ti kur.ac da ljudima sporis religiju....do ateizma(pravog)se dolazi razmisljanjem....ne delovanjem liberalnih idio.ta....

usput...nisi mi odg na poruku.....:lol:..
ispadas smesan...sa svojim stavovima...
 
Zivim i radi u jednoj od zemalja EU. Ubih se promovisuci Srbiju. Konacno zainteresujem neke prijatelje da dodju u Srbiju kao turisti, poceli su cak i da se pakuju. I onda su videli na youtube razbijanje gay parade. Kako su krvnicki tukli nase sugradjane.
Izvini, Srbi su previse nasilni...
Odustase.
E ovi moji prijatelji bi verovatno u Srbiji ostavili nekoliko hiljada eura, sitne ribe. Al da su dosli i da im se svidelo sigurno bi reklamirali Srbiju svojim prijateljima.
Sigurno i poneki investitori odustanu.
Koliko Srbija gubi zbog nasih nasilnika? Koliku oni Stetu prave Srbiji?

.....izmedju dupeljubaca i ostalih biram ostale ....................:hahaha::hahaha:
 
Za ovo prvo ....nije tacno...x puta sam vidjao strance da na trgu prelaze ulicu..na crveno...skandinavce..ne crnce..ne azijate....
jeste..samo u srbiji...aj bre molim te...90 posto pripadnika sajantoloske crkve je u americi...i mi smo primitivni...jer se samo ovde pise horoskop.....pogledaj ekstremne katolicke kampove po americi...stvarno mi vas je pun k.urac vas sto su vam srbi u svemu najgori....licemerje......
Rat je rat...srebrnica NIJE bila demilitarizovana zona....bilo je zrtava na obe strane..taj je dogadjaj dobio na marketingu..da nije dobio ne bi ti sad kenj.ao ovde o njemu.....
Ti ocekujes da se mi takmicimo u propagandi sa NATO-om...pa kako oni vec 60 godina opravdavaju svoje ratove....morali su da usavrse zanat...

Srpski narod nije hteo tu paradu...preko 80% istog...ti krsis njegovo pravo...DEMOKRATSKO pravo da nesto nece...on onda ima isto to DEMOKRATSKO pravo...da se buni...pa makar i fizicki....

pun mi je kur.ac vas liberala i vaseg selektivnog tumacenja svega...od demokratije,prava,nacinalizma....
naravno da prelaze u srbiji. u srbiji nema pravila. zar to nije jasno?
nisam ja rekao da smo najgori. evo u indiji su coveku odsekli ruku jer se nisu slagali sa njegovim nacinom razmisljanja.
u pravu si sa amerima. nismo najgori, ali necemo ni da se poredimo sa najgorima i necemo njihove vrednosti. a bas me i briga za njih. lazem. obozavam americku politiku. cesto slusam i o trulim republikancima i o demokratama. amerikom vlada dolar.
demokratija ne postoji sa fizickim nasiljem nad manjinama.
takvu demokratiju je imao hitler...
 
naravno da prelaze u srbiji. u srbiji nema pravila. zar to nije jasno?
nisam ja rekao da smo najgori. evo u indiji su coveku odsekli ruku jer se nisu slagali sa njegovim nacinom razmisljanja.
u pravu si sa amerima. nismo najgori, ali necemo ni da se poredimo sa najgorima i necemo njihove vrednosti. a bas me i briga za njih. lazem. obozavam americku politiku. cesto slusam i o trulim republikancima i o demokratama. amerikom vlada dolar.
demokratija ne postoji sa fizickim nasiljem nad manjinama.
takvu demokratiju je imao hitler...

Nije nije...svi su ljudi srbi...:lol:..problem je sto ovde da uvedes kazne...isto bi smo bili civilizovani....pogledaj za vezanje pojasa..do uvodjenja zakona niko ga nije vezao..a sada...svako.....nisu oni civilizovani..nego ih jace biju.......
Amerikanci su sada centar i merilo tih zapadnih veliki vrednosti...izvini molim te...
Demokratija je odluka vecine...ti krsis odluku vecine....kraj price...oni te ne maltretiraju zato sto su divljaci..nego zato sto krsis njihovo pravo da nesto nece..i kraj price......
hitler nije imao demokratiju...iako je demokratski izabran...
 

Back
Top