Samo da vas podsetim!

U konkretnom slučaju, jul 1995. godine, 450 vojnika holandskog bataljona, loše naoružanih, trebalo je da "brani" dobro opremljenu, čitavu 28. diviziju Armije BiH, koja je brojala oko 10.000 bojovnika!
- Što se sami nisu branili? Uvek sam se pitao zašto svi štite muslimane, a niko Srbe - nastavlja Hes. - Naši punktovi bili su i u spaljenim srpskim selima, Zalazju, na primer. Mogli smo da uočimo kakva su zverstva muslimani činili nad Srbima. Naš bataljon su činili mladići od 19, 20 godina, nespremni za bilo kakve okršaje. Teško nam je palo da nas tuže oni kojima smo pomagali skoro dve godine. Oni koji su nam krali hranu i gorivo, psovali nas, vređali... Pa, nismo mi krivi što su oni izgubili bitku. Naš zadatak je bio da ih 'branimo od Srba', a oni su nas napadali. Ubili su jednog našeg vojnika, nekoliko ranili!
- Puno je problema sa muslimanima - reče iznenada na srpskom Marko. - Sa Srbima "nema problema".

:hahaha: "Pa, nismo mi krivi što su oni izgubili bitku"
Inace ovo svedocenje mnogo govori.
 
U konkretnom slučaju, jul 1995. godine, 450 vojnika holandskog bataljona, loše naoružanih, trebalo je da "brani" dobro opremljenu, čitavu 28. diviziju Armije BiH, koja je brojala oko 10.000 bojovnika!
- Što se sami nisu branili? Uvek sam se pitao zašto svi štite muslimane, a niko Srbe - nastavlja Hes. - Naši punktovi bili su i u spaljenim srpskim selima, Zalazju, na primer. Mogli smo da uočimo kakva su zverstva muslimani činili nad Srbima. Naš bataljon su činili mladići od 19, 20 godina, nespremni za bilo kakve okršaje. Teško nam je palo da nas tuže oni kojima smo pomagali skoro dve godine. Oni koji su nam krali hranu i gorivo, psovali nas, vređali... Pa, nismo mi krivi što su oni izgubili bitku. Naš zadatak je bio da ih 'branimo od Srba', a oni su nas napadali. Ubili su jednog našeg vojnika, nekoliko ranili!
- Puno je problema sa muslimanima - reče iznenada na srpskom Marko. - Sa Srbima "nema problema".

:hahaha: "Pa, nismo mi krivi što su oni izgubili bitku"
Inace ovo svedocenje mnogo govori.

ma sta ti je pobili smo 8000 muslimana :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
U konkretnom slučaju, jul 1995. godine, 450 vojnika holandskog bataljona, loše naoružanih, trebalo je da "brani" dobro opremljenu, čitavu 28. diviziju Armije BiH, koja je brojala oko 10.000 bojovnika!
- Što se sami nisu branili? Uvek sam se pitao zašto svi štite muslimane, a niko Srbe - nastavlja Hes. - Naši punktovi bili su i u spaljenim srpskim selima, Zalazju, na primer. Mogli smo da uočimo kakva su zverstva muslimani činili nad Srbima. Naš bataljon su činili mladići od 19, 20 godina, nespremni za bilo kakve okršaje. Teško nam je palo da nas tuže oni kojima smo pomagali skoro dve godine. Oni koji su nam krali hranu i gorivo, psovali nas, vređali... Pa, nismo mi krivi što su oni izgubili bitku. Naš zadatak je bio da ih 'branimo od Srba', a oni su nas napadali. Ubili su jednog našeg vojnika, nekoliko ranili!
- Puno je problema sa muslimanima - reče iznenada na srpskom Marko. - Sa Srbima "nema problema".

:hahaha: "Pa, nismo mi krivi što su oni izgubili bitku"
Inace ovo svedocenje mnogo govori.

ROKAJ SNIMAJ :super:

Porazili smo u Srebrenici citavu muslimansku DIVIZIJU od 10.000 vojnika

Ratko Mladic pobednik :ok:
 
Komandant holandskog bataljona, tada potpukovnik Karamans, javno je rekao, pa zbog toga bio kritikovan u Holandiji, da je bitka za Srebrenicu "izvanredno dobro izvedena vojna akcija". Bataljon se povlačio iz Srebrenice 9, 10. i 11. jula. Tada se, praktično, ništa nije ni događalo.

evo ovde sve lepo pise .

Izvanredno dobro izvedena vojna akcija i briljantna pobeda srpske vojske a ne nikakav "genocid" itd.
 
ROKAJ SNIMAJ :super:

Porazili smo u Srebrenici citavu muslimansku DIVIZIJU od 10.000 vojnika

Ratko Mladic pobednik :ok:

15 000

256yz3n.gif
 
Сребреница је ослобођена, ослободила је Војска Републике Српске и поступила часно и одговорно, нанела огромне губитке 28. дивизији и осветила се заробљеним муслиманима који су до јуче вршили терор над Србима.

СЛАВА ОСЛОБОДИОЦИМА СРЕБРЕНИЦЕ!!!
 
ROKAJ SNIMAJ :super:

Porazili smo u Srebrenici citavu muslimansku DIVIZIJU od 10.000 vojnika

Ratko Mladic pobednik :ok:

To u suštini i nisu bili vojnici već obične smrdljive gnjide koje su iz "zaštićene i demilitarizovane" zone izlazile u svoje krvave pohode i klanja po srpskim selima. Genetika valjda, slično su radili i njihovi preci kao ustaški vojnici.

A onda su se kada je konačno VRS krenula u obračun sa njima krili među civilima i bježali.
 
Сребреница је ослобођена, ослободила је Војска Републике Српске и поступила часно и одговорно, нанела огромне губитке 28. дивизији и осветила се заробљеним муслиманима који су до јуче вршили терор над Србима.

СЛАВА ОСЛОБОДИОЦИМА СРЕБРЕНИЦЕ!!!

Tačno!

A ono što muslimanski izvori fabrikuju je podmetanje ogromnih gubitaka koje je doživjela 28. divizija zajedno sa još svim poginulim za vrijeme rata na teritoriji 13 opština. Valjda da bi prikupili tu cifru od 8 000.
 
ROKAJ SNIMAJ :super:

Porazili smo u Srebrenici citavu muslimansku DIVIZIJU od 10.000 vojnika

Ratko Mladic pobednik :ok:

na vojnoj pobjedi u srebrenici vam dižemo kapu. svaka čast. vojna pobjeda nije upitna (kao ni naša nad hrabrim krajišnicima) upitan je "genocid" koji se dogodio nakon ulaska u srebrenicu 11.jula95. (kako onaj štakor od generala reće "vrijeme da se osvetimo nakon 300 godina Dahija..." tako nekako)
 
na vojnoj pobjedi u srebrenici vam dižemo kapu. svaka čast. vojna pobjeda nije upitna (kao ni naša nad hrabrim krajišnicima) upitan je "genocid" koji se dogodio nakon ulaska u srebrenicu 11.jula95. (kako onaj štakor od generala reće "vrijeme da se osvetimo nakon 300 godina Dahija..." tako nekako)

Potpuno ispravno si reč genocid stavio u navodnike...da je bio težak zločin, bio je...

Ali genocid...što je mnogo, mnogo je...
 
na vojnoj pobjedi u srebrenici vam dižemo kapu. svaka čast. vojna pobjeda nije upitna (kao ni naša nad hrabrim krajišnicima) upitan je "genocid" koji se dogodio nakon ulaska u srebrenicu 11.jula95. (kako onaj štakor od generala reće "vrijeme da se osvetimo nakon 300 godina Dahija..." tako nekako)

Koja vasa vojna pobeda? Bolje reci izrezirana predstava za javnost. I vrapci znaju da je u pitanju bila najobicnija trgovina i izdaja krajisnika od strane Bg-a. Ako je on pacov, sta si tek onda ti. "Genocid" je plod politickih manipulacija kojima se zeli okaljati nasa borba za opstanak protiv musl. hordi kojima ste i vi pomagali.
 

Back
Top