Da obaramo ili?

Svejedno ko dodje, ako ne valja opet obaramo i tako u krug dok ne dobijemo coveka i vladu za nas.
Ako nema nasih onda da uvezemo strance (japance, kineze, ruse, brazilce, kubance )

Treba ih menjati i njih i one sledece i tako u nedogled dok se nadju najbolji, naravno sve politicare koji za to kratko vreme dok su na vlasti lopovisu bez izuzetka trpati u zatvor pa da vidimo ko ce da se lati politike zarad lopovske kombinacije.
Od zute bagre nema gorih :eek::rtfm:

Slazeem se u potpunosti.
 
Свака политичка партија је сама по себи зло. За демократију, битан је квантитет а не квалитет. Важно је само то ко је добио већину гласова, а потпуно се занемарује питање да ли су и колико су стручни они који гласају поводом питања о коме се гласа. Па тако, на пример, глас тројице пекара важи три пута више од гласа једног економисте када се одлучује о неком економском питању, јер власт која је званично изабрана на принципу тзв. општег права гласа, бави се свим друштвеним питањима. Уместо да се доношење одлука сузи у границе стручности и компетентности бирача, демократија омогућава да сваки бирач о свему одлучује, што је апсурд јер се не може свако у све разумети.

Веома је важно знати да се грчка именица демос у Светом Писму Новог Завета појављује свега четири
пута, и то увек у најнегативнијем значењском контексту (Дап 12,22; 17,5;19,30.33). Демос је безсловесна
руља која обожава антихришћанског крволока цара Ирода Агрипу I, ђавоиманог богоборца који је, да би се
додворио Јеврејима, прогонио хришћане, затворио Апостола Петра и мачем погубио Светог Апостола
Јакова, сина Зеведејевог (Дап 12, 20-23). Демос је светина коју су Јудејци у Солуну нахушкали против
благочестивог хришћанина Јасона, пријатеља Апостола Павла (Дап 17,5). Демос је, такође, неразумна
распомамљена руља којом без потешкоћа манипулишу лихварски демагози на челу са ефеским златаром
Димитријем који демонском мржњом мрзи Господа Исуса Христа и све хришћане (Дап 19,23-40).
 
Smatraju da su uspesni, smatraju da su najgore preziveli, smatraju da je ekonomska kriza proslost.
Ne vidim ja tu nigde uspesnost vlade.
Ja ovako sa njima jos 2 godine ne mogu, tesko da cu moci.
Ako ovako nastave, iako volim Srbiju, odlazim iz nje.
Jel cemo samo gledati kako unistavaju nasu drzavu ili cemo opet izaci na ulice i s*bati bandite?

Hocete da sedite kuci i da slusate samo kako moze bolje ili DA LEPO USTANETE NA NOGE I DA OBORITE VLADU!???

a ne, ja vise ne idem na terazije. 1990 sam isao da obaram milosevica pa me prebise kosovari, crnogorci, krajisnici i bosanci. .....tada su dolazili vozovima iz banjaluke, knina, kosova polja, titograda...................a danas oni zive na terazijama..............kao vecna garda crnogorskih plemenskih poglavica.
 

Back
Top