Moja prva forumska ljubav

drage devojcice koja je bila vasa prva forumska ljubav?

...al onako iskreno... nema veze ako je bio krsh neki... :roll:

Iskreno nisam imala nijednu, prijateljstva i dopisivanje da, svakako, ali nisam sam bila zainteresovana...medjutim, jednog dana sam dobila sasvim drugaciju porukicu...porukice jedna za drugom su nas okupirale, iste su prerasle vremenom u pisma, pa u sms, pa u duuuuuugacke telefonske razgovore...i takoooo...zaljubila se deca...:heart:
 
Iskreno nisam imala nijednu, prijateljstva i dopisivanje da, svakako, ali nisam sam bila zainteresovana...medjutim, jednog dana sam dobila sasvim drugaciju porukicu...porukice jedna za drugom su nas okupirale, iste su prerasle vremenom u pisma, pa u sms, pa u duuuuuugacke telefonske razgovore...i takoooo...zaljubila se deca...:heart:

...aaaaa??! Stvarno??!:eek:
Super! :klap:


P.S. ajde sad napiši njegov nick!;)
 
Iskreno nisam imala nijednu, prijateljstva i dopisivanje da, svakako, ali nisam sam bila zainteresovana...medjutim, jednog dana sam dobila sasvim drugaciju porukicu...porukice jedna za drugom su nas okupirale, iste su prerasle vremenom u pisma, pa u sms, pa u duuuuuugacke telefonske razgovore...i takoooo...zaljubila se deca...:heart:

ne mozes nam tako nesto kuckati bez nika !!! :zper: :ceka:
 
Iskreno nisam imala nijednu, prijateljstva i dopisivanje da, svakako, ali nisam sam bila zainteresovana...medjutim, jednog dana sam dobila sasvim drugaciju porukicu...porukice jedna za drugom su nas okupirale, iste su prerasle vremenom u pisma, pa u sms, pa u duuuuuugacke telefonske razgovore...i takoooo...zaljubila se deca...:heart:

:heart: :heart:

P.S. Slazem se sa koleginicama forumasicama, bilo bi lepo da nam odas njegov nick :cool:

moze i pp :mrgreen:
 
Šećeri moji. Baš sam ostavio dubok trag u vašim krhkim srdašcima.
Pusa, ljub, hag.



Ne znam šta su svi zabalavili na Julijana. Meni delovao kao jedan od onih što te ugnjave šest sati ne bi li ti dokazali (tebi, glupom ženskom junetu) da se kockice ne slažu uz štraftice i da se čaj prvi put pio na Marsu a ne u Kini.....:roll:
Tako je, pile moje. Kiselo sam grožđe, reci im.
Kiselo, zasigurno.
 

Back
Top