Eh, taj shopping...

rezultat shoppinga = oznojana i izujedana komarcima,
15% vremena provela u hodu, 5% isprobavajuci i 80% krijuci se od toplote negdje uz sok
sutra ponovo :confused:
...
obozavam ljeto,
obozavam radno vrijeme koje od pocetka do kraja obuhvata osuncan dio dana
not.
 
Da li volite shopping? Da li uzivate u njemu i isprobavate stvaricice po pola sata, ili kupujete nabrzaka?
S' kim idete u shopping? Da li i vas partner ide sa vama? Ako ide, da li samo klima glavom i prevrce ocima ili podjednako uziva u zajednickoj kupovini...?
I tako... :cool:

Mrzim kupovinu i odugovlacim sa tim dok god moze stara stvar da istrpi upotrebu. Kad bas moram, uglavnom kad mi treba obuca, najvise volim da odem sama i da na roshkama preletim sve radnje za manje od sat. Isprobam uglavnom ono sto na kraju i kupim jer na brzaka odaberem i nikad se ne premisljam. Nikad se ne konsultujem u kupovini ako se desi da bude neko sa mnom.
Pre nekoliko godina sam bila u kupovini sa koleginicom sasvim suprotnog ukusa od svog i smorila sam se ko nikad u zivotu. Stalno smo se cekale ispred radnji jer je ona ulazila u jedne, a ja u druge. Od tada, eventualno sa sestrom mogu otici u radnje, a i nju ostavim i odem cim pocne da smara premisljajuci se oce li ovo ili ono.
 
Volim shoping,tacnije obozavam,ali samo kad imam para...I kad nemam ponekad svratim do nekog butika dok idem u svoj omiljeni kafic da ispijam nesicu :) .U shoping najvise volim da idem sama,ili sa nekom drugaricom koja kao i ja dijeli strast prema shopingu da me ne bi smarala non stop sa tim da bi trebale da zavrsimo,a shoping sa majkom ili deckom bi bio horor,pa se ne bix usudila..Majka i ja imamo potpuno drugaciji ukus,a decko ko decko ,bilo bi mu dosadno,i onda bi ubio moje lijepo raspolozenje...E,da,sa tatom volim da idem u shoping jer on sjedi u kaficu,ja razgledam butike,i na kraju mi da pare za to sto mi se svidja ....Ako sam sa necim odusevljena ne stedim pare,ali to je rijetkost,i obicno se razmisljam izmedju vise stvari,koju cu da odaberem(tipicna vaga,za sve sam takva)...Ukoliko imam para,obavezno kupim obje,a moj shoping se zavrsava odlaskom u knjizaru i kupovinom neke super knjige koja ce me oraspoloziti..:heart:
 
Vrlo sam razuman kupac, trosim malo para, imam mali garderober, gledam sastav tkanine, cuvam lepo stvari kasnije pa mi stvari traju godinama i iz tog razloga mogu sebi da priustim neku finiju robu. Ima samo par radnji kod nas koje obidjem kada mi je nesto potrebno ali mahom ponesem novac kada idem van pa tamo obavim kupovinu. U Massimo Dutti cu uvek uci kao i u Mexx, LB, Marellu, volim da prosetam Benetton-om, Zarom i Mangom jer volim njihovu dizajnersku viziju pa kada naidjem da dobre tkanine volim i njihovu robu da kupim...to je sve...retko ulazim u druge radnje, skoro pa nikada...eventualno u Stefanel, Guess i Missoni iako je Missoni isuvise skup ali se outletima moze isceprkati povoljnije...
 
Obozavam shopping u koji idem iskljucivo sama,buduci da najcesce traju po nekoliko sati a cesto i duze pa niko nema zivaca da se nosi sa mnom tada.Nema lepseg nacina za opustanje.Ne dajem neke ogromne pare samo zbog etikete,obozavam da kombinujem.Shopping obavljam vise puta mesecno,a 2x godisnje veliki kad su rasprodaje. :)
 
Uglavnom sam ravnodusna. Kada nemam novca, muvam se po radnjama cisto informativno i jer mi je potrebno opustanje, a kad imam novac znam tacno gde idem, i sta hocu da kupim. Sve brzo zavrsim, i onda odem na kafu - e, to je jedini deo sopinga u kom zaista uzivam :)

(A idem sama, uvek. Muz ne voli soping, i svake dve godine kupi sebi gomilu stvari, i onda je 2 godine miran. I on ide sam, i efikasan je kao i ja.)

A znaci prodavacice iz radnji su ti dale taj nick "muvalo"
 
Da li volite shopping? Da li uzivate u njemu i isprobavate stvaricice po pola sata, ili kupujete nabrzaka?
S' kim idete u shopping? Da li i vas partner ide sa vama? Ako ide, da li samo klima glavom i prevrce ocima ili podjednako uziva u zajednickoj kupovini...?
I tako... :cool:

Ja od shoppinga dobijem nervni slom. Mrzim ga iz dubine duse i uvek se trudim da ga sto pre obavim. Mrzim da gledam izloge, probam cipele i odecu po milion puta. Doduse uvek kod kuce dobro razmislim sta mi treba i onad se ni ne zadrzavam u prodavnici dugo. I uvek idem sama.

I uglavnom kupujem u Afroditi.
 
Obozaaaaaaaaaaavam soping :mrgreen: ..Ne da uzivam u njemu nego sjebem platu cim je dobijem pa sleparim narednih 15 dana :per: ..Uglavnom ako imam vremena volim da isprobavam stvari ali u poslednje vreme uvek sam u nekoj frci tako da samo pogledam velicinu i odmah nosim da platim..Idem sam u kupovinu sam jer sam primetio da cesto kada idem sa nekim kupujem stvari koje nikada ne bi obukao u zivotu pa posle :rida: ..Neka hvala,najbolje je sam!Primetio sam takodje da sam postao opsednut modom i trosenjem para :pop2: ...
 
Poslednja izmena:
Da li volite shopping? Da li uzivate u njemu i isprobavate stvaricice po pola sata, ili kupujete nabrzaka?
S' kim idete u shopping? Da li i vas partner ide sa vama? Ako ide, da li samo klima glavom i prevrce ocima ili podjednako uziva u zajednickoj kupovini...?
I tako... :cool:

Uglavnom sama... brzo biram i kupujem... znam svoj ukus,stil... i ne isprobavam dug,odmah znam da li mi se dopada ta stvar ili ne...:)
 
Naime, najviše na svetu mrzim da nešto čekam tako da znam sebe da častim nakon dugog stajanja u redu, npr u pošti :D Poslednji put sam tako kupila jednu crvenu torbu, samu sebe da nagradim :D

Haha, ja sebe nagradjujem posle odlaska kod zubara i doktora :) a sasvim je nebitno sta mi tamo rade, sama cinjenica da sam otisla je takoreci beneficirani radni staz. To je jedan od razloga zasto su mi svi lekari u centru grada :)

A znaci prodavacice iz radnji su ti dale taj nick "muvalo"

:lol:
 
Poslednja izmena:
Da li volite shopping? Da li uzivate u njemu i isprobavate stvaricice po pola sata, ili kupujete nabrzaka?
S' kim idete u shopping? Da li i vas partner ide sa vama? Ako ide, da li samo klima glavom i prevrce ocima ili podjednako uziva u zajednickoj kupovini...?
I tako... :cool:
Volim soping, uzivam u njemu i bas zato volim kad to radim s merakom... pa ponekad malo duze nego sto treba:whistling: Ali bas zato uglavnom odaberem stvari koje mi se zaista dopadaju i zbog kojih je i vredelo odvojiti malo vise vremena. Kupovina nije uvek jednostavna, ali je uvek prihvatam sa zadovoljstvom :D
Najvise volim da idem u soping sa mamom ili sestrom:) Dodje nam kao neka relaksacija, vreme zajednicki provedeno... volim to
 
Obozavaaaaam shoping!!! Prosto uzivam da isprobavam, razgledam i najvise da kupujem.... Obicno idem u drustvu, islim tako je zanimljivije, a i nije na odmet po neki savet... Najvise volim kad mi drustvo pravi moja mamam, ona me uvek posavetuje onako bas kako treba, iako u sustini ja ne mislim tako u pocetku. Madfa imamo problem sto se tice nekih komada odece kad ja mislim da ce mi biti dobri a o na suprotno, ali hvala Bogu postoje kabine za presvlacenje i onda se uspostavi da sam bila u pravu! Nekad i ne.... Ali to je shoping :D Volim i sama da cunjam po prodavnicama, ali nerado to radim...
 
Volim da odem u shopping i sa deckom i sa drugaricama i sa mamom...
Posebno, naravno, ne sa svima njima zajedno. :lol:

Ali moram da priznam da najvise volim da idem sama. Ipak.

To je za mene jedan nacin sredjivanja misli i opustanja, a ne samo obnavljanje garderobe i sl.

Po letnjim rasprodajama sam mahom imala drustvo i nervirala se jer sam osecala grizu savesti dok me neko ceka, a ja volim da gustiram ponudu u buticima.

Zato sam ove zime uglavnom isla sama. I to mi je prijalo. Bas.
 
Sta mislite volim li shooping? xD
405060_2903878354056_1173402363_3217492_733507521_n.jpg
 
Malo dete naspram nashe Megi
mozda malo dete ... Ali to je poslednji shoping sa 000 nula iz Atine,doduse to je samo od tog dana kese... Sutradan su pale cipele i hermes kais ... Okacicu slicice.

oću i ja bre ovo.

Izgleda kao obećana zemlja.
jooj ja volim shooping ali van Srbije... Ovde odem do xyz i pinko i armani e.store. Bila su strava snizenja tako da sam krzno platila 50% manje a bilo je bas skupo 2300. I tako... Nego opusteno mogu da nosim mango naocare od 20 eur i stvar 10,20 puta skuplju... Bitan je stil. Neko ima novca a oblaci se kao klovn.
 
Sta mislite volim li shooping? xD
Pogledajte prilog 223988
Volis, a vidim da volis i lepo uredjenje enterijera. :ok:
Malo dete naspram nashe Megi
O, da. :malav: Hvala na komplimentu, look, you make me blush - :rumenko:
oću i ja bre ovo.

Izgleda kao obećana zemlja.
:lol:
Broj nula i ljubav prema šopingu, ne mora biti veze između, uopšte.

Jako lepo receno, wild. U pravu si. :) :heart:

Ljubav i pasija za modom i shoppingom nisu obavezno ekvivalentne finansisjskim mogucnostima da ostvare kupoholicarske snove. Bilo bi dobro da jesu, al' nisu. :lol:

Al' neka, sladje je kad se ustedi, pa se ode u ludovanje. ;)
 

Back
Top