Britanci ukinuli svojim ministrima sluzbene automobile - Nasi se prave Englezi

Britanski ministri možda bez vozača i službenog vozila

Nova britanska vlada u okviru najavljenog plana štednje razmatra mogućnost da nekim ministrima budu oduzeta službena vozila i vozači.

Za sada još nije poznato ko od ministara će morati pešice na posao ili taksijem, ali se u Londonu ocenjuje da je to simbolični gest koji je deo najavljenog smanjenja budžetskih troškova.

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/190965/Britanski-ministri-mozda-bez-vozaca-i-sluzbenog-vozila
 
Не дај Боже да наши министри дођу у ситуацију да се до посла возе градским превозом.Од њих ни ципеле не би остале.

Aaaaa pa ovo sigurno.

Zamisli da mi u prevoz uđe Mlađa, onako s onom buldog njuškom ...:per: Zavalio bi mu jednu posred nosa pa nek košta kolko košta. :mrgreen:
 
dobro, dojdje na posao taxijem...i

sta kad treba negde da ode? na sastanak ili bilo sta sluzbeno?

sta kad treba da ode na prijem nekog npr ambasadora ili tajkuna?

sta ako ej ministru potrebna zastita? on taxijem, a tajna sluzba drzavnim audijem?

demagogija, pa jos engleska

svakom ministru koji obavlja posao kako treba i na kraju mandata predmet rada ministarstva bude u boljem stanju, i materijalnom, nego na pocetku mandata, dakle svakom takvom ministru bih ja kupio po najnoviju mecku da se voza koliko hoce. dokle god on nama zaradjuje pare dotle moze da uziva
 
Da ne bi samo kritikovali,evo ja predlazem da se osnuje novi vozni park za Vladu:




donkey-humor-01.jpg


donkey-pulling-cart.jpg


14235__donkey_l.jpg


article-1176270-04C03F48000005DC-989_468x430.jpg
 
Aaaaa pa ovo sigurno.

Zamisli da mi u prevoz uđe Mlađa, onako s onom buldog njuškom ...:per: Zavalio bi mu jednu posred nosa pa nek košta kolko košta. :mrgreen:

А замисли Цветковић, са оном брадатом пацовском њушкицом...

Мени би некако било жао да га ударим.
 

Back
Top