Svajda koja eskalira..i kako da sebe sacuvam

LaSorcièreNoire

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
194
imam problem.



.moja druagrica se uvalila u...nevolju i ja sa njom. Ona voli jednog..ne mogu ga nazvati covekom,vishe cudovishte,i ne znam shta ima da se voli na njemu. On je stariji mnogo,krimos,bio u zatvoru ko zna koliko puta zbog pokushaja ubistva i slicnih stvari. Da docaram dan kad je trebao izaci iz zatvora,doshao je njegov najbolji drug u posetu,i on je,dok su mu lisice bile na ruci,ustao i razvalio neki monitor pored njega,iz cista mira,tek tako da bi malo duze ostao,pucao na svog druga u sred bela dana jer mu je rekao neshto shto mu se ne svidja....

on se upoznao sa njom,ni sam Bog ne zna kako i na pocetku, ne znam shta je tacno rekao al je bilo neshto za njen izgled,uvredio je,tipa da nije nishta posebno,shto je nju zacnulo,jer ona vazi za jednu od najlepsih devojaka,iz tog mesta odakle je i ona je njega pocela da vredja nazad,i on je pukao. rekao joj je da ima srece shto je mladja sestra te njegove bivse,inace je ne bi bilo. stalno su se svajdali gde god bi se nasli,i meni je bilo glupo shto se pravi frka bez razloga kad se sve moglo stishati,jer sam se bojala za nju, a ona je bila stava '' ne interesuje me ko je on,pa bez ozbira na sve ja se njega ne bojim necu dozvoliti da tako samnom prica'' jaa sam nju na sve nacine pokushala da ubedim da pusti,da ne izaziva,ne vredi,govorila mu je stvari tipa ''znam ko si i cime se bavis i to me ne impresionira'' . Al shto su se posle toga smuvali...od goreg je islo na gore. Na pocetku mi je smetalo shto mi drugarica voli nekog nasilnog idiota i sad je sa njim. I veza im je isto bila takva,puna svadja,prepucavanja,ali nedavno...bili zajedno u clubu,posvadjali se,i ona ga je osamarila,on je nju bacio o zid krenuo da vrsti kako njega niko nije udario,kamoli zensko i da ce se pokajati,pa bile su prevare i on joj je rekao da ce joj napraviti zivot paklom,i to je i uradio. necu da pishem sve stvari koje radi,al maletene nece da izadje iz kuce,place,a sve zashto? zato shto je sujedan sadista koji ce iz zabave da kinji nekog jer mu je rekao ruznu rech. to njegovo kinjenje nje traje mesecima,nisu to jako krupne stvari,al kad se sve skupi,stalno joj pravi neka sranja. Al ona njega i dalje voli,i da nije bilo pre nekoliko noci,ova tema bi se radila o tome kako odvojiti drugaricu od jednog ludaka u koga je ona zaljubljena.

ali.



Tu dolazim ja. popizdela sam bila jer sam je gledala kako dva meseca place i ne zna shta da radi i niko nishta ne radi u njenu odbranu, i pre koju noc
sam bila tamo,sa njom,u tom clubu... taj,tip,se bio smuvao tad sa jednom devojom koju sam ja znala. nebitno sad, ja sam jednom '' drugu '' ( za kojeg nisam znala da je njegov drug isto ) rekla ukoliko ovaj ne ostavi moju drugaricu vishe na miru da cu ja toj njegovoj
devojci ispricati svashta o njemu,pa ako treba i izmislicu samo da ga ostavi,a ako nece da ostane bez nje da ce trebati da prekine da muchi ovu moju....I veche dodje kraju,,ja trebala da idem na bus ( oko 4 je najraniji ) i ni pet ni sest zauzstave se jedna kola pored mene,nisam ga ni videla kad je izasao, samo sam osetila da me neko uhvatio za gushu,pribio uza zid i krenuo da shamara. To je toliko boleo,kao da ce vilica da mi ode,bila sam u shlogu. Pocela sam da placem,mozda ne toliko zbog udaraca,vec od shoka,i shto nije bila bar neka drugarica pored mene,govorio mi da ce me ubiti, uhvatio me za kosu i krenuo da me vuche ka kolima ,molila sam ga,onda me josh jednom udario,ja sam se toliko usrala,sva sreca neka manja grupica ljudi je taman prolazila i neshto su uzviknuli,njemu je paznja papustila i ja sam tako krenula da bezim,ne znam ni sama kako sam pobegla i u koje ulice.. Btw na suvozackom je sedeo taj ''drug'' i celo vreme cutke gledao dok me ovaj samarao. sela sam na neku klupu,zvala drugaricu na mob da dodje,sva uplakana,dosla je,umirivala me,..i setala sam se sa drugaricom po tim pustim ulicama,sele u centar na neke jer nisam htela da ostanem sama,smirivala me...

mene sad zanima,shta ja da radim? ja ne znam kolko je on ozbiljan,predlazu mi da mu se izvinjavam preko poruka..
i kako da odvojim drugaricu od njega?
 
Poslednja izmena:
Nisam sve procitala jer cim sam procitala "ona vazi za najlepsu devojku iz tog mesta" prestala sam sa citanjem! iskreno savetujem svim devojkama da se ne oslone na ljepotu jer nesto je i u pameti! Nemam pojma kako jedna "normalna" devojka moze da upadne u takve vode al ocito je bilo nekih promasaja u toku odrastanja.

sorry i sve najbolje svima koji su upleteni u takve price
 
Nisam sve procitala jer cim sam procitala "ona vazi za najlepsu devojku iz tog mesta" prestala sam sa citanjem! iskreno savetujem svim devojkama da se ne oslone na ljepotu jer nesto je i u pameti! Nemam pojma kako jedna "normalna" devojka moze da upadne u takve vode al ocito je bilo nekih promasaja u toku odrastanja.

sorry i sve najbolje svima koji su upleteni u takve price

Izvini ali nemoj postovati ako nemash pojma o cemu se radi


am bila tamo,sa njom,u tom clubu... taj,tip,se bio smuvao tad sa jednom devojom koju sam ja znala. nebitno sad, ja sam jednom '' drugu '' ( za kojeg nisam znala da je njegov drug isto ) rekla ukoliko ovaj ne ostavi moju drugaricu vishe na miru da cu ja toj njegovoj
devojci ispricati svashta o njemu,pa ako treba i izmislicu samo da ga ostavi,a ako nece da ostane bez nje da ce trebati da prekine da muchi ovu moju....I veche dodje kraju,,ja trebala da idem na bus ( oko 4 je najraniji ) i ni pet ni sest zauzstave se jedna kola pored mene,nisam ga ni videla kad je izasao, samo sam osetila da me neko uhvatio za gushu,pribio uza zid i krenuo da shamara. To je toliko boleo,kao da ce vilica da mi ode,bila sam u shlogu. Pocela sam da placem,mozda ne toliko zbog udaraca,vec od shoka,i shto nije bila bar neka drugarica pored mene,govorio mi da ce me ubiti, uhvatio me za kosu i krenuo da me vuche ka kolima ,molila sam ga,onda me josh jednom udario,ja sam se toliko usrala,sva sreca neka manja grupica ljudi je taman prolazila i neshto su uzviknuli,njemu je paznja papustila i ja sam tako krenula da bezim,ne znam ni sama kako sam pobegla i u koje ulice.. Btw na suvozackom je sedeo taj ''drug'' i
 
Ne druzim se sa takvim osobama!

I nemoj me napadati

ne mogu da ga prijavim,jer se taj covek ne boji murije,pisala sam na pocetku kakav je po karakteru i shta je sve radio,i ne pada mi na pamet da mu ja josh i pretim

ja sam samo napisala da je posle raskida on kinjio i mucio moju drugaricu, i da se meni smucilo da to gledam i da sam ja jednom ''drugu'' ( a nisam znala da taj ima ikakve veze sa ovim ) poverila shta cu da uradim,da cu i da ga ucenim samo da je ostavi na miru,i ovaj mu je to izgleda preneo i desilo mi se shto mi se desilo


a moje pitanje na kraju je bilo shta ja da uradim,poshto je rekao da ce me ubiti,a savetovali su mi da mu se izvinjavam i da puzim ako treba..

i lepo sam napisala da se to veche nije desilo to shto se desilo da bi se ova tema verovatno radila o tome kako odvojiti drugaricu od ludaka u kog je zaljubljena



i leeeepo sam opisivala kako ja njega dozivljavam,kako mi je bilo loshe shto mi je drugarica uopshte sa njim i ti josh meni da se ja druzim,iscitaj post
 
pa...izvinjenje zbog toga jer je pretio da ce me ubiti ako me vidi josh jednom, pa bi izvinjenje bilo neki pokushaj da ga smirim

ja ne znam koliko je on lud,ja sam tek posle saznala za shta je sposoban, njega murija NECE uplashiti i NECE mu oni nishta uraditi, i ako ga prijavim muriji,josh cu mu vishe stati na zulj nego shto sam sad stala,i necu da ga izazivam

Mene cak shamaranje nije uplashilo, vec sam plakala jer sam bila shlogirana i jer nisam ocekivala

moje pitanje na temi je bilo dvojako

kako JA da nateram drugaricu da prstane da voli takvu budalu i da joj se vraca

a pitanje broj dva je

shta ja da radim da me ne ubije ?:lol: I shto je najgore,uprkos svemu,ja sam ubedjena da ona njega voli i posle toga shto je uradio meni,i ne mogu da joj udjem u glavu KAKO
 
Meni nije jasno,zasto si ti koja si bila "razum" cijelo to vrijeme,uopste dosla na ideju da mu preko tog druga porucujes da ostavi na miru tvoju drugaricu? Mislim,nije mi jasno sta si mislila da ces sa tim postici...Zar si mislila da ce te poslusati :lol: Bez veze si se uvukla u to.... Dobro,stvar je vec uradena...sad je gotovo.... Mislim da je za tebe najbolje da se jedno vrijeme klones tog lika,tj da izbjegavas mjesta gdje izlazi i on i da nikad ne budes sama...Nikad sama u grad,nikad sama iz grada....mislim da tako moras neko vrijeme I znas sta? Posle odredenog vremena,on ce da zaboravi na to...ima on druge stvari koje ga okupiraju...ali za sad ga izbjegavaj i trudi se da ni slucajno se nikad i nigdje ne pojavis sama....:) I jos nesto...mislim da je to sve sto je zeleo da uradi...dakle,ne mislim da ce nesto slicno da ponovi u tvom slucaju.... Ostvario je svoj naum,utjerao ti je strah u kosti...na zalost.... Sad...sasvim je druga prica to sto si ti pretrpela i to sto on ostaje nekazenjen...to je grozno
 
Meni nije jasno,zasto si ti koja si bila "razum" cijelo to vrijeme,uopste dosla na ideju da mu preko tog druga porucujes da ostavi na miru tvoju drugaricu? Mislim,nije mi jasno sta si mislila da ces sa tim postici...Zar si mislila da ce te poslusati :lol: Bez veze si se uvukla u to.... Dobro,stvar je vec uradena...sad je gotovo.... Mislim da je za tebe najbolje da se jedno vrijeme klones tog lika,tj da izbjegavas mjesta gdje izlazi i on i da nikad ne budes sama...Nikad sama u grad,nikad sama iz grada....mislim da tako moras neko vrijeme I znas sta? Posle odredenog vremena,on ce da zaboravi na to...ima on druge stvari koje ga okupiraju...ali za sad ga izbjegavaj i trudi se da ni slucajno se nikad i nigdje ne pojavis sama....:) I jos nesto...mislim da je to sve sto je zeleo da uradi...dakle,ne mislim da ce nesto slicno da ponovi u tvom slucaju.... Ostvario je svoj naum,utjerao ti je strah u kosti...na zalost.... Sad...sasvim je druga prica to sto si ti pretrpela i to sto on ostaje nekazenjen...to je grozno

u tome je stvar,ja nisam znala da je taj drug i njegov drug :) nisam porucivala nishta,vec sam tom u poverenju rekla,ali jeste,nalazost verovatno bih bila previshe glupa i rekla bih mu licno..ta ne znam,tad sam mislila na neki ldu nacin da ce imati efekta :lol: zato sam bila toliko besna kad sam ga videla u kolima kako se onako pickasto osmehuje

i mislim da cu uraditi to shto savetujes :) iako mislim da nije samo hteo da me uplashi,jer je on mene vukao ka kolima,i da nisu naisli tih par ljudi on bi mene ugurao u kola,i to je mene najvishe uplashilo,ta pomisao..shta bi bilo da ti ljudi nisu tamo bili


i jeste,loshe je to shto ce se izvuci nekaznjeno ali meni je samo vazno da sam ja ziva i da me nece zaklati lol...nego ne razumem nju....kako moze i dalje voleti takvu osobu pa ja ne znam ako je on to uradio meni koju ni ne poznaje ako ga ona naljuti jednom shta ce tek njoj uraditi, kad je tako ''blag'' prema strancima
 
ne razumem nju....kako moze i dalje voleti takvu osobu pa ja ne znam ako je on to uradio meni koju ni ne poznaje ako ga ona naljuti jednom shta ce tek njoj uraditi, kad je tako ''blag'' prema strancima
Zrtva-zlostavljac...klasican primjer Tvojoj drugarici treba pomocTo sto ona misli da ga voli...hmm...nije to ljubav Treba joj pomoc psihologa...psihijatra...nemoj da me pogresno razumes,ne mislim ja da je tvoja drugarica luda :lol: vec mislim da bi joj zaista terapije pomogle da prestane da bude ovisna o tom liku...nije to bre ljubav....sasvim je to sad druga filozofija u pitanju..da ne duzim i da te ne smaram...Ti si u pravu kad kazes da je imao jos i gore namjere sa tobom...s obzirom da te je prakticno vukao prema kolima...ali na srecu uspjela si da se izvuces... Dok se situacija ne smiri....ti nemas bas puno izbora osim da ga izbjegavas i da nikad,bas nikad ne dodes u situaciju da se nades sama uvece kad se vracas kuci....Smirice se to sve i ubuduce,klonite se bre takvih likova...drugarica moze da se uvuce i u neku sektu ili jos gore stvari,ali to nije razlog da to uradis i ti...pomozi joj na nacin da sebe ne dovodis u probleme... :)
 
i shto je meni mozda najgore,mene nema ko da brani
ja nemam drugove,ne bash mnogo i nemam ljude koji bi stali na moju stranu,odnosno,upustila sam se u svadju sa njim bez ikoga iza svojih ledja,dok je kod moje drugarice drugacije malo,onako ipak ima neku svou zashtitu

Pa o tome se i radi...i da imas nekoga ko moze da stane u tvoju zastitu...razmisli kakva bi to pomoc bila?Nikakva...i najvjerovatnije da bi samo napravili gore...mislimmmm....jedino ako aludiras na zastitu od likova tipa istog tog......Djevojcice razmisli dobro u kakvom se drustvu kreces (tu mislim i na tvoju drugaricu i na tu zastitu koju ona ima) :)
 
Pa o tome se i radi...i da imas nekoga ko moze da stane u tvoju zastitu...razmisli kakva bi to pomoc bila?Nikakva...i najvjerovatnije da bi samo napravili gore...mislimmmm....jedino ako aludiras na zastitu od likova tipa istog tog......Djevojcice razmisli dobro u kakvom se drustvu kreces (tu mislim i na tvoju drugaricu i na tu zastitu koju ona ima) :)

znam..u pravu si tu.. :)
i ja nikad nisam voella one devojke koje,zato shto imaju ljude oko njih koji bi ih zashtitili,koriste to....
a ta drugarica,inace jedna od mojih najboljih drugarica,ona ima zashtitu ljudi tog tipa,ja ne :) jer se ne krecem medju takvima... nisu ti njeni drugovi kriminalci,samo,mocni na svoj nacin,i zbog toga,a i zbog toga shto je taj krimos bio u dugoj vezi sa njenom sestrom,ona je sa njim pricala slobodnije,,'' necu dozvoliti ti mene da gazis makar bio taj-i-taj, ne impresionirash me'' i to joj je i on rekao,da ona nema te veze,da je ne bi bilo
da je tako sa njim pricala neka bilo koja bila bi gotova

ja sam druga prica,jer se ne krecem medju tim ljudima..I uvek mi je to bilo glupavo,ako si mushko onda bar mozes fizicki da uzvratis, a ako si zensko ako te neko od tih ''jachih'' dira ukoliko nemash zashtitu ne smesh da pisnes,ali zato kad imas udri brate budi bezobrazna

ja nisma htela da se on vec izivljava prema mojoj drugarici kako je radio,i htela sam neshto da uradi u vezi toga,makar da ga na svoj ( glup) nacin pokusham uceniti,da mu se suprotstavim,bez ozbira shto nemam nikog iza sebe,i boli me za to,samo zato shto sam zensko to ne znaci da necu da se ponasham kao mushko ponekad ;)


A to za tu ''ljubav''..ona je uvek imala takav ukus prema mushkarcima..nikad krimosi,al uvek tako neki,opasni..neke sam i upoznala i mislim ok su likovi bili,ali na ovog sam morala da reagujem jer nije u pitanju neki buntovnik vec ubica,i ima velike razlike,a s druge strane,ja znam kakva je ona kad voli i to me brine,ona spolja deluje jako drcno i bezobrazno,ali osetljiva je jako,i previshe stvari prashta..pa se ja sad pitam dokle njeno prashtanje doseze
 
Tema#.....u lepom si ti drušvu:mrgreen:....kačiš se nekim i pretiš a sama znaš da je čovek opasan...ts...ts...ts... da bi se zakačila sa tako nekim, treba u najmanju ruku da imaš veća muda od njega i dobra leđa, što ti nemaš... tako da ti ne mogu ništa drugo reći osim da si glupa.:p

ili mozda bash imam muda :p

pa o tome trucam u prethodnom postu,nisam imala ledja a rekla sam neshto :lol:

al nisam pretila ja njemu diretkno nishta,on je samo doznao:lol:

a ja inace tela tebe na temu da zovem:mrgreen:

ali to nije fer,shta onda ja treba uvek da cutim,samo jer nemam ko iza mene da stane?
 
ili mozda bash imam muda :p

pa o tome trucam u prethodnom postu,nisam imala ledja a rekla sam neshto :lol:

al nisam pretila ja njemu diretkno nishta,on je samo doznao:lol:

a ja inace tela tebe na temu da zovem:mrgreen:

ali to nije fer,shta onda ja treba uvek da cutim,samo jer nemam ko iza mene da stane?

Imaš ti moj *****...nemaš ti mozga, sa takvim ljudima treba imati takta ali najbolje da ih se kloniš...to što ti njemu nisi direktno pretila ne znači ništa...dobila si po tamburi,valjda si nešto izvukla iz toga...i mani se mesta gde izlaze takvi ljudi imaš i normalnijih mesta za izlazak.:manikir:
Nekad je pametnije ćutati, nego benasto govoriti.
 
I shto se tiche onog da nigde ne idem sama nocu,..t nije bash izvodljivo. nije mi teshko preko dana ili nocu kad ide..ali za vracanje,sumnjam da ce mene iko od mojih pratiti. mozda ce uraditi samo jednom ili dva puta,jer niko ne zeli da bude necija pratilja...ja imam prijatelje ali shto se tiche dosta stvari uglavnom sam bila uvek prepushtena samoj sebi,a ko shto rekoh,od drugova,u vidu nekog osecaja sigurnosti...nemam. Jeidno je loshe shto sam ja razvila panicnu fobiju od pustih ulica sad,stalno se osvrcem,postala sam malo..paranoicna.
 
Ti si hrabra i imas plemenitu dusu, samo nemoj pod jedan nikad ali nikad vise da se petljas u ovakve stvari i da ti je rodjena sestra. z;) Pod dva, ako se vec petljas zatsiti se od takvih idiota. Ako je bilo skoro i jos ako imas neku modricu i ogrebotinu, odma u ambulantu i policiji da prijavis. Garant mu nece nista al neka mu dodaju u dosije da sledeci put mardelja malo duze kad se sve nakupi.
Nemoj da se zezas i da to precutis, ako ti treba savet javi se na pp ali najbolje sa nekim odraslim tj.starjim ko ti je blizak da razgovaras. Ako je bilo kao sto si napsiala to su ozbiljne stvari a lik ima da plati.

P.s. Ti NigdeVeze sta se koji ***** javljas na temu a da nisi procitala? z:(( Nije te sramota na kojoj temi si nasla da nabijas postove...... kakvi likovi ne verujem..... z:hm:
 
P.S2. I sta ste je spopali svi?? Lik ju je prebio maltene a sad jos ona da ispadne kriva. z:hm: A ti devojko u policiju a sa njim i kontakt ocima izbegavaj. Da dodje da te moli da ga ne prijavis, prijavi ga. I vise mu se ne obracaj ni u sebi i ne pominji ga i nedozvoli ovako nesto opet da se desi, ali ako pt popreko pogleda, da prijavis.
 
imam problem.



.moja druagrica se uvalila u...nevolju i ja sa njom. Ona voli jednog..ne mogu ga nazvati covekom,vishe cudovishte,i ne znam shta ima da se voli na njemu. On je stariji mnogo,krimos,bio u zatvoru ko zna koliko puta zbog pokushaja ubistva i slicnih stvari. Da docaram dan kad je trebao izaci iz zatvora,doshao je njegov najbolji drug u posetu,i on je,dok su mu lisice bile na ruci,ustao i razvalio neki monitor pored njega,iz cista mira,tek tako da bi malo duze ostao,pucao na svog druga u sred bela dana jer mu je rekao neshto shto mu se ne svidja....

on se upoznao sa njom,ni sam Bog ne zna kako i na pocetku, ne znam shta je tacno rekao al je bilo neshto za njen izgled,uvredio je,tipa da nije nishta posebno,shto je nju zacnulo,jer ona vazi za jednu od najlepsih devojaka,iz tog mesta odakle je i ona je njega pocela da vredja nazad,i on je pukao. rekao joj je da ima srece shto je mladja sestra te njegove bivse,inace je ne bi bilo. stalno su se svajdali gde god bi se nasli,i meni je bilo glupo shto se pravi frka bez razloga kad se sve moglo stishati,jer sam se bojala za nju, a ona je bila stava '' ne interesuje me ko je on,pa bez ozbira na sve ja se njega ne bojim necu dozvoliti da tako samnom prica'' jaa sam nju na sve nacine pokushala da ubedim da pusti,da ne izaziva,ne vredi,govorila mu je stvari tipa ''znam ko si i cime se bavis i to me ne impresionira'' . Al shto su se posle toga smuvali...od goreg je islo na gore. Na pocetku mi je smetalo shto mi drugarica voli nekog nasilnog idiota i sad je sa njim. I veza im je isto bila takva,puna svadja,prepucavanja,ali nedavno...bili zajedno u clubu,posvadjali se,i ona ga je osamarila,on je nju bacio o zid krenuo da vrsti kako njega niko nije udario,kamoli zensko i da ce se pokajati,pa bile su prevare i on joj je rekao da ce joj napraviti zivot paklom,i to je i uradio. necu da pishem sve stvari koje radi,al maletene nece da izadje iz kuce,place,a sve zashto? zato shto je sujedan sadista koji ce iz zabave da kinji nekog jer mu je rekao ruznu rech. to njegovo kinjenje nje traje mesecima,nisu to jako krupne stvari,al kad se sve skupi,stalno joj pravi neka sranja. Al ona njega i dalje voli,i da nije bilo pre nekoliko noci,ova tema bi se radila o tome kako odvojiti drugaricu od jednog ludaka u koga je ona zaljubljena.

ali.



Tu dolazim ja. popizdela sam bila jer sam je gledala kako dva meseca place i ne zna shta da radi i niko nishta ne radi u njenu odbranu, i pre koju noc
sam bila tamo,sa njom,u tom clubu... taj,tip,se bio smuvao tad sa jednom devojom koju sam ja znala. nebitno sad, ja sam jednom '' drugu '' ( za kojeg nisam znala da je njegov drug isto ) rekla ukoliko ovaj ne ostavi moju drugaricu vishe na miru da cu ja toj njegovoj
devojci ispricati svashta o njemu,pa ako treba i izmislicu samo da ga ostavi,a ako nece da ostane bez nje da ce trebati da prekine da muchi ovu moju....I veche dodje kraju,,ja trebala da idem na bus ( oko 4 je najraniji ) i ni pet ni sest zauzstave se jedna kola pored mene,nisam ga ni videla kad je izasao, samo sam osetila da me neko uhvatio za gushu,pribio uza zid i krenuo da shamara. To je toliko boleo,kao da ce vilica da mi ode,bila sam u shlogu. Pocela sam da placem,mozda ne toliko zbog udaraca,vec od shoka,i shto nije bila bar neka drugarica pored mene,govorio mi da ce me ubiti, uhvatio me za kosu i krenuo da me vuche ka kolima ,molila sam ga,onda me josh jednom udario,ja sam se toliko usrala,sva sreca neka manja grupica ljudi je taman prolazila i neshto su uzviknuli,njemu je paznja papustila i ja sam tako krenula da bezim,ne znam ni sama kako sam pobegla i u koje ulice.. Btw na suvozackom je sedeo taj ''drug'' i celo vreme cutke gledao dok me ovaj samarao. sela sam na neku klupu,zvala drugaricu na mob da dodje,sva uplakana,dosla je,umirivala me,..i setala sam se sa drugaricom po tim pustim ulicama,sele u centar na neke jer nisam htela da ostanem sama,smirivala me...

mene sad zanima,shta ja da radim? ja ne znam kolko je on ozbiljan,predlazu mi da mu se izvinjavam preko poruka..
i kako da odvojim drugaricu od njega?

Ti si jedna prilicno glupa osoba......
Mislim drugarica ti je zivi retard....
A za tebe ne znam sta bi rekao.
Prvo ako je ovo ista istina ne znam ko je ovdje blesaviji.

Drugarica ti je jedna lajava zjaka,koja nije mogla podnijeti da joj lik kaze da nije nesto posebno,vec ona je svjetska pica,nju svi hoce i moraju da zele inace svijet se vrti oko nje(unisitio je ego)..
Pa ja zavrsila sa ebenim ludako....Tako joj i treba kad nema trunke pameti,mislim sta joj je u glavi vakum.....

A ti ako nisi iz sve te veze od takve osobe skontala da je lik ebeni manijak,sta si mogla ocekivati da ce te castiti i prijecati mozda malo porijeckati s tobom...Ti si neka bajka i mozes nesto uciniti,vao...Bas smo impresionirani tobom....
I ti i tvoja drugarica dobile ste sto ste trazile......

P.S. Nije mi bio cilj da vrijedjam vec prosto da ti otvorim oci i da u buduce razmisljas glavom,znas nije ona za ukras.

Jedini savjet bi ti mogao dati da se pritajis i sklanjas takvoj osobi s puta.
 
I ne padaj na te zvake ovih zaostalih likova da je zena kirva ako je neko zlostavlja pa pored sramote sto ju je neko ponizio i zgazio treba da he js sramota da primitivna okolina sazna pa da joj dusu vadi time. z;) Nisi ti glupa samo si mlada pa ne znas da se u tudje stvari ne peljta ni da je taj manji od makovog zrna ni da imas nekog ko ce da te stiti. I nisi zasluzila ovo i nemoj da te bude sramota da kad prijavis, sve isto ovim recima ispricas sta je uradio. Ove retarde ne slusaj, nisi usla u kavez sa lavom pa da ti neko kaze da si budala. Pa i tu da te lav rastrgne, kriv je vlasink kaveza ako nije stavio upozorenje a ne ovde.
 

Back
Top