berza rada za inostranstvo

gazela

Veoma poznat
Poruka
10.256
Postoji li neki sajt koji objedinjuje oglase za poslove sirom sveta? Htela b ih da se iselim u SAD ili Kanadu, ali moram prvo da nadjem neki posao tamo, pa me zanima zna li iko linkove nekih berza rada u ovim drzavama? Eventualno u Australiji
 
Postoji li neki sajt koji objedinjuje oglase za poslove sirom sveta? Htela b ih da se iselim u SAD ili Kanadu, ali moram prvo da nadjem neki posao tamo, pa me zanima zna li iko linkove nekih berza rada u ovim drzavama? Eventualno u Australiji

Koje su tvoje kvalifikacije?

Nema nikakva berza rada. Ima sistem poena i ako si kvalifikovana mozes da napravis aplikaciju. Usput, sistem je jako rigorozan.

Ima jos jedan nacin a to je da kompanija moze da te sponzorise ali pod uslovom da ne mogu da nadju nikoga lokalnog koji moze da radi posao u Kanadi/Americi.
 
Poslednja izmena:
Koje su tvoje kvalifikacije?

Nema nikakva berza rada. Ima sistem poena i ako si kvalifikovana mozes da napravis aplikaciju. Usput, sistem je jako rigorozan.

Ima jos jedan nacin a to je da kompanija moze da te sponzorise ali pod uslovom da ne mogu da nadju nikoga lokalnog koji moze da radi posao u Kanadi/Americi.

Imam visu skolu, a bavim se i sivenjem i dizajnom..
 
Nemožeš da se iseliš jer tvoje kvalifikacije nisu na njihvim listama .Šansa da firma angažuje nekog ko nije tamo preko neta su minimalne .
Dalje Engleski jezik polaže se IELTS test treba ti najmanje 6.5 to je veruj mi mnogo (sem ako nisi završila anglistiku )
Pored svega gore navedenog viza se čeka izmedju tri i četri godine za Kanadu i dve ili tri za Australiju i košta sve ukupno oko 10.000 eura ili ako imaš posao ( a teško da će neko da te zaposli i da te čeka godinu ili malo više da središ vizu) 3 ili 4 hiljade manje uglavnom mnogo para .
Imaš opciju da se udaš ,manje para ,i sve ostalo .Ako si udata ,teško
 

Back
Top