automobili i muzika

Meni se svi čude... ali ja ne krećem dok muzika ne počne da svira :lol: Inače, i kroz kuću mi stalno svira muzika...
A slušam sve... Ima tu i folka, i popa, i rocka, i electro, i metal i crnogorskih... Ne gledam žanr, bitno je da mi se pjesma dopada
 
Nista bez mjuze...nabacam na mp3 svasta nesto,samo mi zadnji zvucnici fale u autu ne mogu naci orginal a prednji tuku pravo :)
Ma tu bude od truba do betovena :) lol a ne ozbiljno,nemam nesto odredjeno bitno da je pjesma dobra i da mi godi uz voznju i imam par cd-a,prema raspolozenju,malo enigma,to kad sam u ***** pa da se ocrnjacim jos bolje,turbo kad pijem a ostalo rok ali tipa pravi rok ne sad neke ove hard rock nesto popljuvavanja po mikrofonu i tako to......:)
 
Sa sobom uvek novim moj mp3 player sa kablom za AUX,prikljucim to i imam pristup 30GB muzike.Slusam progressive house miksove od po 2 sata,ne volim da pustam pojedinacno pesme jer smaraju,umiksovane su daleko daleko bolje.
 
i ja sam se ponovi vratio na njega ....jedno vrijeme su bili poceli pustati onu:''krsni momci i djevojke'' :lol: po 20 puta u 3 sata tako da sam ga bio zamrzio i nisam slusao elmag sigurno 3 mjeseca :mrgreen:

Ma meni se svidja sto izmedju reklama mogu da cujem po neku pjesmu pa ih zato i slusam. :mrgreen:

Sala na stranu, bitno je samo da nesto dzavrlja u autu a sta sve mi jedno. Zamisli vozis kroz Madjarsku i na radiju slusas neki njihov dokumentarni program... To je bre dozivljaj. :sad2:
 
Nekad sam isao na AUX pa povezem iPod ali kako kablovi znaju da zaj. . . onda sam presao na USB, snimim par Gb i uzivam u tome dok mi ne dodje da slusam nesto drugo. . .
Haggard (klasika pomesana sa metalom) iskljucivo na autoputu, jer od njih znam da legnem na gas tako da je bolje da stavim ciglu, sporije bih isao. . . Mada obicno je to neki PUNK, OI!, rock, ska i ponekad metal. . . I trudim se da ne slusam nista brzo jer cim je nesto brze odmah i kola teram brze, a jednom me je to vec kostalo tako da ne bi opet da se igram. . . Sve sto je brzo cuvam za autoput, tamo komotno mogu oko 110 te mi onda nije problem. . . Inace jos od vokmena mi je ostala navika da sve slusam odvruto do daske pa je tako i ukolima, o bicno sve drzim na nekih 25. . .
 
Volim da mi se vrti neki dobar house u autu ...

Obično skinem 200 pesama đuture, pa ostavim sat vremena dok proberem i od svega toga mi se svidi jedno 20-tak max :)

Najviše imam house cd-ova, dođu dobro uvek ... imam naravno i Neleta, Čorbu, Milića, neke strane lagane, neki jazz ... zavisi ....

A pojačam uvek do max, ali da mi je čist zvuk ... da imam uvek 30% više niskog tona ...

I bez muzike ne mogu da vozim ... mora nešto da se vrti .... inače kriza :)
 

Back
Top