sex u braku

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dobro, nekima se ne svidi način na koji igraju igrači suprotnog tima...misim...štipanje, saplitke, šutevi u potkolenicu i to...onda bolje i da ne učestvuješ u takvoj utakmici...:ok:
 
pa kriterijum je sam brak.valjda.
Brak treba izgurati do kraja da bi mogao da kažeš šta se dešava sa seksom u početku, sredini i kasnije.
a ako ti kao igrač iz utakmice izađeš tek posle par minuta prvog poluvremena, o čemu onda pričamo..

sta do kraja???....mislis starost???....pitanje je postavljeno za situaciju u kojoj sam bila....trudna zena i njen sexualni zivot koji zamire.....ne treba da bude tako i to nije normalno.....eto
 
sta do kraja???....mislis starost???....pitanje je postavljeno za situaciju u kojoj sam bila....trudna zena i njen sexualni zivot koji zamire.....ne treba da bude tako i to nije normalno.....eto

a to, i meni se učinilo da je ta njena priča osuđena na propast, ali ne mora da znači.
Neki likovi imaju te "sad je mama" faze, pa im se jednostavno ne diže na "mamu".
Posle sve to legne tamo gde treba, ali..ako mene pitaš, mrka kapa.
 
sta do kraja???....mislis starost???....pitanje je postavljeno za situaciju u kojoj sam bila....trudna zena i njen sexualni zivot koji zamire.....ne treba da bude tako i to nije normalno.....eto

dobro, ne diže se svima na trudnice...

...treba da se izjasni sada, nakon što se porodila i dete napunilo 5,6 godina...
 
Kao i u svemu drugom, tako i u seksu u braku, postoje bolje i losije faze. Nekad se zaredja nedelja dana gde svaki dan dodje do seksa, a nekad prodje nedelja a da se nista ne desi. Nekima je 7 dana dug period, neki bi bili srecni kada bi jednom nedeljno imali seks, tako da je sve to relativno.
Seks jeste definitivno bitan deo braka, ali mu ipak ne treba davati previse znacaja, jer tako cete sebi napraviti problem kada udjete u godine gde ga vise necete (moci) imati. I batalite price o Viagri i slicne gluposti. Ako vas jedino seks ispunjava i cini srecnim, onda bolje da nista ulazili u brak, jer je brak mnogo, mnogo vise od toga. ;)
Da ne ispadnem sad pametnjakovic, koji deli savete, bicu fer i recu nesto o sebi. U braku sam, imam dvoje dece i ne mogu da kazem da je seks gori nego pre braka. Naprotiv.
 
Kao i u svemu drugom, tako i u seksu u braku, postoje bolje i losije faze. Nekad se zaredja nedelja dana gde svaki dan dodje do seksa, a nekad prodje nedelja a da se nista ne desi. Nekima je 7 dana dug period, neki bi bili srecni kada bi jednom nedeljno imali seks, tako da je sve to relativno.
Seks jeste definitivno bitan deo braka, ali mu ipak ne treba davati previse znacaja, jer tako cete sebi napraviti problem kada udjete u godine gde ga vise necete (moci) imati. I batalite price o Viagri i slicne gluposti. Ako vas jedino seks ispunjava i cini srecnim, onda bolje da nista ulazili u brak, jer je brak mnogo, mnogo vise od toga. ;)
Da ne ispadnem sad pametnjakovic, koji deli savete, bicu fer i recu nesto o sebi. U braku sam, imam dvoje dece i ne mogu da kazem da je seks gori nego pre braka. Naprotiv.

prvo: zavisi kakvog si senzibiliteta...nekom je sex vrlo bitan....ne kazem da je najbitniji ali je neophodna karika.....a faze....ako dobra volja postoji zna se sta sve moze da poboljsa sex.....ne vidim zasto bi jedna strana ugusila u sebi svoju zenstvenost/muskost zato sto druga strana nece da se potrudi......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top