KAKO SE OPHODITI.....

Sesti i dobro razmisliti da li je takva kombinacija nesto sto drugom partneru odgovara. Ako je prihvatljivo - to je jedna prica. Ako nije, sumnjam da ce se druga strana menjati ukoliko ne zeli, a to je onda mucenje koje nije dobro za onog koji je nezadovoljan takvim odnosom.
 
Kako se ophoditi prema zeni koja voli vise muskaraca u isto vreme?

Sve zavisi šta taj neko očekuje od takvog odnosa. Čisto sumnjam, da bi to odgovaralao nekome, ko tog nekoga voli, da taj neko pored Vas samih, ima još njih pored sebe..E, pa neće me niko ubediti da je to u redu i da to ne vredja tu osobu koja je opet sa tom osobom. To je dakako mučenje i ne verujem da je prijatno drugom partneru. Ne, ne...ne razumem ja to.:dontunderstand:
 
Ako sa tim drugim nije u vezi, već samo u nekom platonskom odnosu, onda to ne znači ništa. To kako je on bolji od prvog, divan, savršen, je više maštarija. Pravog njega ona može da upozna tek kroz vezu, svi su divni u priči, kad opisuju sami sebe. A kako sa partnerom deli svakodnevicu, verovatno je veza malo počela da gubi draž i pretvara se u rutinu, pa zbog toga mašta o nekom uzbudljivijem životu sa nekim drugim.
Ili se radi o osobi koja na taj način želi da stalno drži u pripravnosti partnera, jer ona voli još nekog, on uvek može da je izgubi.
 
U isto vreme je sa jednim a voli dvojicu,s tim sto ovog drugog nema fizicki....

Jednom sam se nasla u takvoj situaciji...Bila sam sa jednim momkom,voljela drugog...Mislila da volim dvojicu,sto nije tacno,niti je moguce....Samo mi je bilo zao da raskinem sa ovim momkom,zbog neke navike i njegove dobrote...Ali,u zadnjix 15,20 dana nase veze nisam uopste razmisljala vise o njemu,razmisljala sam vise o ovom drugom momku,koji mi je bio najbolji drug i tada sam sxvatila da je to kraj :)...Sad sam u vezi sa tim drugim momkom,i ne kajem se jer ga volim...i previse.. :)
 
Suparnik koji nije prisutan fizicki je jos opasniji od suparnika koji je prisutan zato sto ga je lakse idealizovati :aha:
Dobices verovatno mnogo odgovora kako to nema nikakve veze i da ako je ona ok sa tobom, onda nema nikakve veze sto postoji jos neko.
U stvari nema recepta. Zavisi kako se ti osecas u vezi s tim. Ako ti ne smeta, onda je ok, a ako ti smeta, onda su uzaludni saveti da ne treba da obracas paznju.
 
Poslednja izmena:
Suparnik koji nije prisutan fizicki je jos opasniji od suparnika koji je prisutan zato sto ga je lakse idealizovati :aha:
Dobices verovatno mnogo odgovora kako to nema nikakve veze i da ako je ona ok sa tobom, onda nema nikakve veze sto postoji jos neko.
U stvari nema recepta. Zavisi kako se ti osecas u vezi s tim. Ako ti ne smeta, onda je ok, a ako ti smeta, onda su uzaludni saveti da ne treba da obracas paznju.

Ako moze jos tvoga misljenja....
 

Back
Top