Umreti a pravu ktu ne probati

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta mislite da li ima oko 80% zena koje se nisu posteno istorbale u zivotu?

Imaju decka, kao odgovara im - zaljubljene su u njega, a ustvari pojma nemaju da ih lik lose torba (to je i logicno, kad ne znas za bolje i lose ti je dobro). I tako te zene umru na kraju zivota i pojma nemaju da se nikad nisu bile posteno istorbane.

Primetio sam da zene koje su dobro istorbane nikad se ne bune kad im kazete da cete ih istorbati ko krave.:D

Jaja.:mrgreen:
 
Sta mislite da li ima oko 80% zena koje se nisu posteno istorbale u zivotu?

Imaju decka, kao odgovara im - zaljubljene su u njega, a ustvari pojma nemaju da ih lik lose torba (to je i logicno, kad ne znas za bolje i lose ti je dobro). I tako te zene umru na kraju zivota i pojma nemaju da se nikad nisu bile posteno istorbane.

Primetio sam da zene koje su dobro istorbane nikad se ne bune kad im kazete da cete ih istorbati ko krave.:D

Jaja.:mrgreen:

u pravu si, prirodno

al opet kolko ljudi majka s onim - šta sve nisam probao........
 
Српска посла. Вежу се за Југо55 и мисле да је то најбољи ауто на свету. Тако и жене. Вежу се за једнога као да је он једини мушкарац на свету. Знак несигурности?
 
Српска посла. Вежу се за Југо55 и мисле да је то најбољи ауто на свету. Тако и жене. Вежу се за једнога као да је он једини мушкарац на свету. Знак несигурности?


Ma malo je onih sto dobro torbaju u tome je problem. Neke promene vise njih a svi ti su opet losi i tako.
 
A sto je zelja kod nje losija losije ce ga oblikovati, zar ne?

Znaci po tvojoj teoriji svi ti muski lose torbaju zato sto su ih zene lose naucile (oblikovale)?:)

moguce, mozda su glumatale i nisu nikad pokazale sta zele pa on zivi u laznom uverenju da je dobar a nije, kad naidje na vise takvih i napuni 30 vec je izgubljen slucaj...:mrgreen:

mada se ogradjujem od vecnih njanjavica i njanjavaca koji jedostavno imaju neku cudnu neiskorenjivu smusenost, za njih nema spasa.
 
moguce, mozda su glumatale i nisu nikad pokazale sta zele pa on zivi u laznom uverenju da je dobar a nije, kad naidje na vise takvih i napuni 30 vec je izgubljen slucaj...:mrgreen:

mada se ogradjujem od vecnih njanjavica i njanjavaca koji jedostavno imaju neku cudnu neiskorenjivu smusenost, za njih nema spasa.

Tako je. E sad cu sebi dati reputaciju zbog tvoje gluposti a ja je citam.:hahaha:
 
Soho sunce ne pretjeruj .. Bit dobrim yebacem bez onog neceg ne moze bit samo na skoli..

Ugl .. Volim da pod sisom imam dobrog torbara, i naravno da ne bih odbila dobru torbaonu ..

pa ja sam se upravo i ogradila od tih izgubljenih slucajeva koji su neiskorenjivo smuseni i gde nista ne vredi
mislite sta hocete ali blente su najbolje, obozavam ih. :zper:
to ne znaci da ne poseduju to nesto, samo im nabedjene ribe nabiju komplekse i otrce za palishama koji cesto nemaju sta da pokazu
evo sinnke je provereno takav palisha bez pokrica. :D
 
Poslednja izmena:

Back
Top