svetsko prvenstvo 2010. godine na prostoru bivse Jugoslavije

Muad'Dib:
Ako ce to da nam poveca sanse da dobijemo prvenstvo(a one trenutno nisu dobre) onda OK, posebno sto je to inicijativa same FIBA-e. Po jedna grupa u svakoj od zemalja je sasvim prihvatljivo, cak i cetvrtfinala. Ipak, polufinala i finale se moraju odrzati u Beogradu, ispod toga ne smemo ici

E u tom cucu grmi zec. Svako ce htjet da se finale igra kod njih, pa ce bit´ frke.
 
Liberal:
Muad'Dib:
Ako ce to da nam poveca sanse da dobijemo prvenstvo(a one trenutno nisu dobre) onda OK, posebno sto je to inicijativa same FIBA-e. Po jedna grupa u svakoj od zemalja je sasvim prihvatljivo, cak i cetvrtfinala. Ipak, polufinala i finale se moraju odrzati u Beogradu, ispod toga ne smemo ici

E u tom cucu grmi zec. Svako ce htjet da se finale igra kod njih, pa ce bit´ frke.

Za finale nema govora, ali sam cuo da je deo dogovora i da se polufinala odigraju kod nas (ostali nemaju odgovarajuce hale), pa je dogovor sasvim pristojan - oni ni krivi ni duzni dobiju deo ucesca, a nama kao pravim domacinima porastu sanse :roll:
 
vicente:
snaja88:
Do toga NECE i NE SME da dodje!!! :x :x :x
Mada ostacu uzdrzana ne bih rekla nista lepo... bolje da ovu temu stavimo na forum Politika jer ovo je vise politika nego sport. Sport najmanje,nazalost

otkud sad to? :)
koliko se ja sećam ti si jugonostalgičarka, zar ne? :D
...koliko god to možeš da budeš sa svoje tri godine "staža" u SFRJ. :)
Pa sta da ti kazem...Ja sam nostalgicarka za imenom Jugostavija, himnom Hej Sloveni a ne prema nasoj nekadasnjoj braci. Koliko su nam zla ucinili, ne shvatam kako neko kaze da bi bilo lepo da se opet spojimo kao zemlja :shock: .Al dobro svako ima neke svoje iluzije....narocito babe i dede. BTW,kao sto Giovana rece ne moze proci bez incidenata.
Pa rat 91' je zapocet tucom na nekoj fudbalskoj utakmici izmedju Srba i Grvata cini mi se. Necemo valjda da se to opet desi samo na kosarkaskoj!?
Tuzno je sto sport ponekada toliko udje u politiku da izdejstvuje stotine hiljada mrtvih :(
 
snaja88:
vicente:
snaja88:
Do toga NECE i NE SME da dodje!!! :x :x :x
Mada ostacu uzdrzana ne bih rekla nista lepo... bolje da ovu temu stavimo na forum Politika jer ovo je vise politika nego sport. Sport najmanje,nazalost

otkud sad to? :)
koliko se ja sećam ti si jugonostalgičarka, zar ne? :D
...koliko god to možeš da budeš sa svoje tri godine "staža" u SFRJ. :)
Pa sta da ti kazem...Ja sam nostalgicarka za imenom Jugostavija, himnom Hej Sloveni a ne prema nasoj nekadasnjoj braci. Koliko su nam zla ucinili, ne shvatam kako neko kaze da bi bilo lepo da se opet spojimo kao zemlja :shock: .Al dobro svako ima neke svoje iluzije....narocito babe i dede. BTW,kao sto Giovana rece ne moze proci bez incidenata.
Pa rat 91' je zapocet tucom na nekoj fudbalskoj utakmici izmedju Srba i Grvata cini mi se. Necemo valjda da se to opet desi samo na kosarkaskoj!?
Tuzno je sto sport ponekada toliko udje u politiku da izdejstvuje stotine hiljada mrtvih :(


a, zašto nema incidenata na utakmicama goodyear lige?

ne mislite li da je krajnje vreme da prestanemo da se mrzimo...

inače, i ja smatram ideju teško izvodljivom, ali ne zbog toga što bi bilo incidenata, jer se mi međusobno verovatno ne bi ni sastajali...
može samo da bude incidenata za zelenim stolom u vidu "ko je gazda?", jer pojedinim Hrvatima ne odgovara da se polufinale i finale igraju u BG, iako je to jedina hala koja ispunjava sve kriterijume...
 
Dok sam gleda tu emisiju isla je ona pjesma "Od Vardara pa do Triglava" i iako sam veliki dukljanin i pristalica ideje za nezavisnost Crne Gore cio sam se najezio slusajuci je. Lijepa je to drzava bila majku mu sta nam bi pa se zavadismo.

image-sfrj.jpg


davno li bi bili u EU da ostadosmo u ovom izdanju i mnogi bi dolazili i ostajali kod nas a mi nebismo nidje isli i ostavljali svoje domove, a ovako...
 
Liberal:
Dok sam gleda tu emisiju isla je ona pjesma "Od Vardara pa do Triglava" i iako sam veliki dukljanin i pristalica ideje za nezavisnost Crne Gore cio sam se najezio slusajuci je. Lijepa je to drzava bila majku mu sta nam bi pa se zavadismo.

image-sfrj.jpg


davno li bi bili u EU da ostadosmo u ovom izdanju i mnogi bi dolazili i ostajali kod nas a mi nebismo nidje isli i ostavljali svoje domove, a ovako...
E moj ti...i ja sam se nadao do pre neku godinu da to ipak nije tako strašno kao što se nama čini. Ali događaji u Kranju prošlog leta i sve one utakmice u gumarskoj ligi na obećavaju ništa dobro. Iskreno... radije bi da ga organizujemo SP sa albancima.
 

Back
Top