Ljubav za sva vremena...

Babino`unuce

Domaćin
Poruka
3.124
Da li mislite da je osoba sa kojom ste u vezi osoba za sva vremena? Da li mislite da je to osoba sa kojom cete docekati starost? Da li bi zeleli (ukoliko niste u vezi) da vas sledeci partner bude partner za ceo zivot? Verujete li u vecnu ljubav?
 
Da li mislite da je osoba sa kojom ste u vezi osoba za sva vremena? Da li mislite da je to osoba sa kojom cete docekati starost? Da li bi zeleli (ukoliko niste u vezi) da vas sledeci partner bude partner za ceo zivot? Verujete li u vecnu ljubav?

Čekaj, zar bi iko ulazio u vezu da zna kada će da istekne? Tipa sad ja smuvam ribu, i ona mi kaže 'e raskidamo 23.7.2010.' misim, ostaću sa njim radi faka, i fakaću okolo.

U ozbiljnu vezu svi ulaze sa nadom da je to baš the veza. Ostalo je zahebancija samo.
 
Da li mislite da je osoba sa kojom ste u vezi osoba za sva vremena? Da li mislite da je to osoba sa kojom cete docekati starost? Da li bi zeleli (ukoliko niste u vezi) da vas sledeci partner bude partner za ceo zivot? Verujete li u vecnu ljubav?

:) mogao bi biti zato sto smo u bitnom slicni ali to zavisi od mnogo, mnogo stvari....a ovo mi je prvi put da nekog zavolim prvo razumski pa onda i emotivno.....cudan sled dogadjaja, moram da priznam :hahaha:
 
Verujem u ljubav,a vecnost jos nisam preziveo(:)),tako da...
Mogu o tome da sudim jedino po jako starim osobama koje su po 40 i vise godina zajedno,i postuju se.
Ali verujem u iznenadne i jake ljubavi,koje dodju i prodju.To jesam doziveo:)
 
Da li mislite da je osoba sa kojom ste u vezi osoba za sva vremena? Da li mislite da je to osoba sa kojom cete docekati starost? Da li bi zeleli (ukoliko niste u vezi) da vas sledeci partner bude partner za ceo zivot? Verujete li u vecnu ljubav?

Да, особа са којом сам за сада је то права, али као што рекох имам једну ману или врлину - проклет сам као лопов - ВОЛИМ ДА ОРЕМ ТУЂЕ ЊИВЕ!!!!:confused:
 
Pa bre, verujem u vecnu ljubav.
A da li je ovaj onaj za ceo zivot... ma mozda, jos ne znam.
Ali znam da sam bila sa nekima za koje sam sigurno znala da necemo biti zauvek zajedno. Ali za taj momenat je bilo ok, tad je bilo lepo.
 

Back
Top