Prosuo kolu po laptopu

Moraces ga ugasiti izvaditi bateriju uzeti cetkicu za zube sto finiju najbolje deciju i sto skuplju tecnost za pranje prozora pa prskaj sa prskalicom po tatstaturi i trljaj i brisi odma
posle susi fenom tako radi bar 2-3 dana mislim na susenje bez paljenja.
Druga varijanta ti je da ga otvoris sto je najbolje ali to nemoj ciniti NIKAKO SAM jer ga nikad vise neces sastaviti.
Treca varijanta je servis ako imas pare nosi ga odma svaki dalji rad moze ga dovesti zbog tvoje noebzirnosti do kvara.
 
Poslednja izmena od moderatora:
ja sam prolio kaifcu po Asus - u , postupak NE MOZES sam osim ako nisi vec rasklapao laptop..
naime: mora odvojiti tastaturu, poskidati tastere(slikas obavezno pre rasklapanja), olobodis TROSTRUKU(!) foliju sa kontaktima (nikako ne odvajati tri lista folije!!!), zatim, topla VODA,FEN,VODA,FEN,VODA,FEN...
posle toga sledi sklapanje, pazi na redosled srafova, i to je to, meni sad samo F i S ponekad prave problem....

ps.ili u servis, 1000 din i gotovo!
 
ja sam prolio kaifcu po Asus - u , postupak NE MOZES sam osim ako nisi vec rasklapao laptop..
naime: mora odvojiti tastaturu, poskidati tastere(slikas obavezno pre rasklapanja), olobodis TROSTRUKU(!) foliju sa kontaktima (nikako ne odvajati tri lista folije!!!), zatim, topla VODA,FEN,VODA,FEN,VODA,FEN...
posle toga sledi sklapanje, pazi na redosled srafova, i to je to, meni sad samo F i S ponekad prave problem....

ps.ili u servis, 1000 din i gotovo!


Tecnost za prozore jer sadrzi alkohol MER GLASS
Voda sadrzi kamenac te nije preporuclijivo koristiti je osim ako nije destilisana.
 

Back
Top