Manekenke VS latino plesacice

Vise volis latino liniju devojke?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Poruka
4.292
Pitanje za muskarce, da li vam se vise svidjaju elegantno popunjene latino plesacice ili mrsavice manekenke??

Meni licno se vise dopadaju malo punije ali bez celulita bas kao sto su latino plesacice, gimnasticarke, plivacice i tako.

Znam da bi Balkanci sve redom ali ovde je pitanje koje vam se ipak vise svidjaju. Znaci odgovori tipa i jedno i drugo izbegavajte.

LATINO LINIJA:

dancer_Latino.jpg


c77d078cdc56265fbc30e449fa85a0b1_large.jpg


heidi-klum.jpg


MANEKENKA LINIJA:

2042-1226325674-78258cindycrawfordvoguecz0.jpg


%5BUNSET%5D.jpg
 
Poslednja izmena:
прво, ове латино ти уопште нису пуније
шта је пуније?
сенка им је пунија,јебте
а сви наравно знају да је Бијонсе најлепша.
ћао

Jaoooo ma nije sad pitanje da personalizujemo stvar i temu. Nije stvar ni u slikama vec u poenti teme. Znaci sa jedne strane su mrsavice manekenke a sa druge strane malo punije latino plesacice, gimnasticarke, plivacice, i tako. RAZUMES?
 
...prelepe su mi obe varijante, moj omiljeni tip zena. Ne volim krajnosti, znaci premrsavu manekenku nije lepo videti ili bas punacku plesacicu ali plesacice i manekenke su prelepe zene generalno govoreci. Imaju sve, gradju, visinu, eleganciju, hod, drzanje...lako je slici biti lep ali prava lepota se vidi tek kada devojka hoda ulicom, kako sebe nosi, hod moze dodati polovinu lepote...zato obozavam manekenke i plesacice...
 
хепи, то је осветљење, бодишимери и глитери, препланулост
њих вади сценски наступ и лепа лица
лепа лица су кључна
нису лепе јер су мршаве
него јер су лепе
 
Ja sam plesacica na pauzi (zbog faxa, tj. selidbe na studije sam na jesen napustila grupu, grrr (!)).
Trenirala sam sve vrste plesova i potpisujem da najlepse telo imaju devojke koje igraju hip-hop, ali opet, sve zavisi od gradje (genetiku vezbanje ne menja, unfortunatelly...).
 
ова друга са лева
тајра или како већ
се угојила на 160 лбс, то је 80 кг
па опет била на насловници некој
и даље лепа
мислим, кад јеси .. онда јеси

E upravo tako, ja znam jednu curu koja niti je manekenka, niti je plesacica, ima minimum 20kg viska (mislim), a lepa je lepaaaa, kao andjeo, covece, momci se lepe za nju, pleni svojom pojavom, oblaci se sportski, ali osmeh od 100 vati, oci cakle, sarmantna, zabavna... Ne mozes je ne primetiti koliko sija od samopouzdanja :) Izadje sa mrsavom prijateljicom i ne daju 2% za njenu amigu.
 
Ja sam plesacica na pauzi (zbog faxa, tj. selidbe na studije sam na jesen napustila grupu, grrr (!)).
Trenirala sam sve vrste plesova i potpisujem da najlepse telo imaju devojke koje igraju hip-hop, ali opet, sve zavisi od gradje (genetiku vezbanje ne menja, unfortunatelly...).

Girly klasican balet molim teeeeee:heart::heart::heart:...mada sam ja bila otpadnik zbog visine...:sad2:

Elem, moja rodjaka je profesionalna plesacica, oko 175cm, noge do vrata, na stiklama kao da je na ravnom, kako je ona elegantna, jeste nasmejana, jeste lepa, ali ona elegancija je cudo...pokret ruke, uvijanje kicme, drzanje vrata...ma san od devojke...ples je uopste nesto najlepse za razvitak zenskog tela, mozda sam subjektivna...:think:
 
E upravo tako, ja znam jednu curu koja niti je manekenka, niti je plesacica, ima minimum 20kg viska (mislim), a lepa je lepaaaa, kao andjeo, covece, momci se lepe za nju, pleni svojom pojavom, oblaci se sportski, ali osmeh od 100 vati, oci cakle, sarmantna, zabavna... Ne mozes je ne primetiti koliko sija od samopouzdanja :) Izadje sa mrsavom prijateljicom i ne daju 2% za njenu amigu.

да се не зове наталија? :mrgreen:
 
E upravo tako, ja znam jednu curu koja niti je manekenka, niti je plesacica, ima minimum 20kg viska (mislim), a lepa je lepaaaa, kao andjeo, covece, momci se lepe za nju, pleni svojom pojavom, oblaci se sportski, ali osmeh od 100 vati, oci cakle, sarmantna, zabavna... Ne mozes je ne primetiti koliko sija od samopouzdanja :) Izadje sa mrsavom prijateljicom i ne daju 2% za njenu amigu.

Bravo draga, podvukla si suštinu.

Pošto eto imamo navalicu tema o lepoti, te najlepša LJiS-ovka, te plesačice, go-go-igračice, manekenke, javne ličnosti.
Po meni lepo lice, telo...ne znače ništa ako kad progovoriš čuje se "mekekeee". Možeš da zainteresuješ ali ne da očaraš okolinu. Jer nemaš harizmu. A harizma je i osmeh, i ono o čemu govoriš i kako govoriš, i način na koji hodaš, energija kojom zračiš, pozitivna karma koju poseduješ.
Tako da lica sa naslovnica za mene su samo prelivanje boja. Da bi mi neko bio lep, moram ga čuti, videti uživo, proćaskati sa njim.. U suprotnom, divim mu se kao umetničkom delu prirode, pogledam ga dva minuta, konstatujem "lepo čeljade" i nakon par koraka zaboravim da postoji.
 
Girly klasican balet molim teeeeee:heart::heart::heart:...mada sam ja bila otpadnik zbog visine...:sad2:

Elem, moja rodjaka je profesionalna plesacica, oko 175cm, noge do vrata, na stiklama kao da je na ravnom, kako je ona elegantna, jeste nasmejana, jeste lepa, ali ona elegancija je cudo...pokret ruke, uvijanje kicme, drzanje vrata...ma san od devojke...ples je uopste nesto najlepse za razvitak zenskog tela, mozda sam subjektivna...:think:

Mi smo radili jazz balet na casovima, jako lepo :heart:
Ja sam majusna, pa nisam za balerine, ali zato show dance, uvek prvi redovi zbog visine, a valjda i zbog talenta, je l' ;)

Zena koja me je trenirala kada sam se bavila sportskim plesom (ritmicka gimnastika), pitala da se takmicim solo, ja sam htela u paru, ali nisam imala nikog slicne visine, svi su odskakali od mene. Uvek sam se takmicila u grupi, prosle godine u ovo vreme smo zauzele drugo mesto :andjeo:

Nastupale smo na desavanjima, otvaranjima, utakmicama i sl.

Ples je nesto... Ne znam... Ja mnogo patim otkad ne treniram i planiram da na jesen nadjem novu skolu :)

A to sto si rekla za rodjaku-TRUE :heart:
Drzanje je jako vazno...
Sarmantnost pojave :)
 

Back
Top