Jedina stvar koja u Srbiji ide je vreme...

СРБIN

Zainteresovan član
Poruka
206
Neverovatno je koliko ljudi u Srbiji sedi i čeka da se nešto desi ili da neko drugi uradi nešto tj. da pokrene nešto... Kako samo nema ni malo inicijative, ni malo praktičnosti, ni malo snalažljivosti... Svi bi nešto na gotovo... Koliko je samo mladih ljudi koji imaju i po 30-tak godina, a i dalje čekaju da se nešto desi samo o sebe ili da padne sa neba...

Ne znam za ostale delove SRB, ali u Šumadiji je tako...
 
Neverovatno je koliko ljudi u Srbiji sedi i čeka da se nešto desi ili da neko drugi uradi nešto tj. da pokrene nešto... Kako samo nema ni malo inicijative, ni malo praktičnosti, ni malo snalažljivosti... Svi bi nešto na gotovo... Koliko je samo mladih ljudi koji imaju i po 30-tak godina, a i dalje čekaju da se nešto desi samo o sebe ili da padne sa neba...

Ne znam za ostale delove SRB, ali u Šumadiji je tako...

U pravu si ali sta mi tu mozemo kad smo glupi!
 
odgovor je i lak i nije

politicke opcije koje bi, prirodno, mogle da daje odgovore na ovu nasu krizu, organizaciono skoro da i ne postoje. dakle tesko je od danasnjih rezimskih partija ocekivati nesto za sta one nisu ni sposobne, ni napravljene

kakarter akcije eu , usa i nato na nasim teritorijama i podrazumeva da nam razhebu upravo nadu i mogucnost za samostalno bavljenje politikom, pa jos za duze vreme. i tu se nalazi odgovor vezan za nasu bolju buducnost
 

Back
Top