**** vas prvi dejt

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Mislim, nisam ljuta, i to :rumenko: nego ne kapiram, kako dospevate na te "prve dejtove"?!

Ja znam da sam jednom ošla na "prvi dejt" sa nekim likom, al da me bijete sad ne mogu da se setim na koji način, a MISLIM da nije bio internet u pitanju :lol:

A van toga svaki put se jednostavno nađem s njim i ili se smuvamo ili ne. Na nekom okupljanju, žurci, ****** u gradskom prevozu je veorvatnije :neutral:

El vam se stvarno malo malo pa desi ono vidite curu, uzmete broj pa je posle zovete i ona se 4 sata depilira, vi popijete pivo i idete da se vidite i da razmenite utiske o prethodno odgledanoj epizodi farme?! :think:

Nešto mi tu nije jasno :rumenko:
 
Uuuuuuuu............. Od kad ja nisam isao na sastanak a jooooojjjjjjj.
p.s. Mislim da to nije vise in :dash:
Ma in ili ne, i kad je bilo in, kako, na koji se to način uopšte izvodilo?

Ne mogu da skapiram koliko osoba koja ima preko 18 godina može da se napali na neku drugu osobu samo zato što ga je videla u nekom kafiću i uzela broj, pa se setim onih scena i kako su devojke kao nervozne i sve ono se češu i planiraju šta će da obuku tri dana unapred pa se još pojedoše što ih ne zove :neutral: mislim kol mi arogant al' meni je svejedno za ljude koje ni ne poznajem :neutral: wtf?!

Ođe neki stereotip malo počinje da džibri
 
ma te 'dejtove' su smotani Ameri izmislili
kao, mi smo izasli par puta zajedno, smeskamo se jednom drugom, cak sam pokusao i da je zagrlim u biJoskopu........pf......
mi smo, koliko vidim, impulsivniji i sve ide na prvu loptu
ako prve veceri ne padne sex ili polubac, cepa se dalje, a taj sa kojima smo bile na 'dejtu' ga je ispusio i kraj
 
Ma ne missim meni je okej to, kao, idemo da se prošetamo, izađemo, el' dejt podrazumeva da idemo da se smuvamo?! Ali da idem na "sastanak" sa nekim, kao neki penziša što je jurio poslednji voz u ličnim oglasima novosti, pa ne znam, možda jednog dana ako budem baš očajna nikad ne reci nikad.

Sad ne da nema potrebe za tim nego ne vidim ni poentu.
 
Ma in ili ne, i kad je bilo in, kako, na koji se to način uopšte izvodilo?

Ne mogu da skapiram koliko osoba koja ima preko 18 godina može da se napali na neku drugu osobu samo zato što ga je videla u nekom kafiću i uzela broj, pa se setim onih scena i kako su devojke kao nervozne i sve ono se češu i planiraju šta će da obuku tri dana unapred pa se još pojedoše što ih ne zove :neutral: mislim kol mi arogant al' meni je svejedno za ljude koje ni ne poznajem :neutral: wtf?!

Ođe neki stereotip malo počinje da džibri

Pa moze da bude sastanak i kad upoznas nekog preko zajednickih prijatelja pa posle malo price(ako vam se svidi) da uzmes broj i da odete na kafu. Ja mislim da i to spada u sastanak. :D
 
Ma ne missim meni je okej to, kao, idemo da se prošetamo, izađemo, el' dejt podrazumeva da idemo da se smuvamo?! Ali da idem na "sastanak" sa nekim, kao neki penziša što je jurio poslednji voz u ličnim oglasima novosti, pa ne znam, možda jednog dana ako budem baš očajna nikad ne reci nikad.

Sad ne da nema potrebe za tim nego ne vidim ni poentu.

Al cekaj sto ne ides u setnju s nekim koga znas..s rodjacima..sta ce ti neko i to jos muskarac ako nije zbog sto bar jedno od vas oce sex
 
Ma ne missim meni je okej to, kao, idemo da se prošetamo, izađemo, el' dejt podrazumeva da idemo da se smuvamo?! Ali da idem na "sastanak" sa nekim, kao neki penziša što je jurio poslednji voz u ličnim oglasima novosti, pa ne znam, možda jednog dana ako budem baš očajna nikad ne reci nikad.

Sad ne da nema potrebe za tim nego ne vidim ni poentu.

e pa to i mene buni sad
bem ti ove proklete godine :mrgreen:
ali ae da pretpostavimo da dejt ne podrazumeva neki blizi kontakt vec postoji cisto forme radi, na foru upoznavanje i to...
pa ako se te dve izdejtovane jedinke svide jedna drugoj onda to prerasta u vezu, je l'?
a ak' ne onda nista...kud koji mili moji :lol:
 
Pa moze da bude sastanak i kad upoznas nekog preko zajednickih prijatelja pa posle malo price(ako vam se svidi) da uzmes broj i da odete na kafu. Ja mislim da i to spada u sastanak. :D

Eeee eto to. Da. A sad baš ne znam, odavno mi se nije desilo da sedim kod nekog drugara ili drugarice i pijem kafu i to i šmekam se sa pojavom od preko puta koju ne poznajem. Al' dobro one for u :D
 
A dobro al KAKO?!?! Gde ga navataš, a da već pre toga niste imali prilike i da se ispričate i isponapijate kafama, ne kapiram kako je to tehnički izvodljivo :think:

pa to ne bi trebalo da bude tesko
sudarite se slucajno u gradu, tebi poispada sve iz ruku, on ti, mukica, pomogne da skupis sve to i ondak te u znak izvinjenja odvede na limunadu
tu padne to upoznavanje, ti odjednom primetis njegovu talasastu kosu boje prezrelog zita, a on se zadubi u tvoje oci boje meda al' nema mudaa da ti lupi zvaku tu pred svetom u kaficu nego te pozove da izadjete za vikend negde i stvar resena

eto, imas slucajni 'dejt', a mozda i sex za vikend :mrgreen:
 

Back
Top