Mesić: Na internetu mi prijete obični četnički seronje

mesicanimal.jpg
video-mesic-lazem-ne-lazem__fb0.jpg
 
Sto ovaj orangutan ovoliko zeli da privuce medijsku paznju...nije mi jasno....:eek:
Ovo sto on radi u zadnje vreme podseca me na nekadasnje velike zvezde i glumce koje su posle zavrsteka karijere ponovo utonuli u sivilo anonimnosti pa pokusavaju sve podsetiti..."evo me,tu sam,secate se mene...bio sam nekad mnogo poznat" :hahaha::hahaha::hahaha:
Stipice,svakom iole normalnom coveku puca q za tebe i sta je s tobom :cool:
 
Јел се сћате како се наш председник Тадић дружио са Месићем, и како су нам слали поруке мира и пријатељства, е сад је ваљда сваком јасно да је то била фарса. ( фарса од стране Месића ова наша будала се вероватно стварно примила на то )
Моје питање је одакле да знамо да нас и Јосиповић неће пљувати кад му истекне мандат, а о љубави Јосиповића и тадића ваљда не треба ни да причамо.
 
Poslednja izmena:
Јел се сћате како се наш председник Тадић дружио са Месићем, и како су нам слали поруке мира и пријатељства, е сад је ваљда сваком јасно да је то била фарса. ( фарса од стране Месића ова наша будала се вероватно стварно примила на то )
Моје питање је одакле да знамо да нас и Јосиповић неће пљувати кад му истекне мандат, а о љубави Јосиповића и тадића ваљда не треба ни да причамо.

Sram te bilo , zar se tako pricha o predsedniku ?? :sad2::evil:
 
Pazi ovaj komentar:



27.04.2010. u 00:01h Satyr je napisao/la:
I btw.

Neće četnici svoga koknut.


:lol:
Oni, navodno, imaju našeg, mi, navodno, imamo njihovog. :lol:

Isti balvani sa istim teorijama, i kod jednih i kod drugih. ;)

Upravo tako, s tim sto ovaj misli na cetnike preko interneta i u velikoj meri je u pravu, jer to su "novokomponovani" cetnici koji pojma nemaju o tome.
 

Back
Top