Seks rulet sa HIV-om

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.567
U Sloveniji se sve češće organizuju orgije u kojima učestvuje jedna osoba zaražena HIV-om, što je rezultiralo povećanjem broja obolelih od opakog virusa

Bizarna seksualna igra, orgije u kojima učestvuje jedna osoba zaražena HIV-om, sve je popularnija u Sloveniji. O tome svedoče podaci da je za samo četiri meseca u 2010. godini registrovano 20 novih osoba zaraženih HIV-om. Inače, prosečno se u Sloveniji za godinu dana HIV-om zarazi 50 osoba.
Prema navodima slovenačkog portala 24.ur, ovakve orgije organizuju se po celom svetu, a pre nekoliko meseci stigle su i u Sloveniju. Igra je sličnona ruskom ruletu. Suština je u tome da u orgijama učestvuje jedna osoba, bilo muškarac ili žena, zaražena HIV-om, a ostali akteri ne znaju ko je to i ne mogu da biraju partnera. Seksualni odnosi se upražnjavaju bez ikakve zaštite.
Za 24. ur neimenovani mladić, koji je učestvovao u orgijama, opisao je kako to izgleda.
- Za zabavu sam saznao preko interneta. Rekli su mi da se radi o orgijama muškaraca i žena, koje će začiniti poseban gost. Taj gost je bio muškarac zaražen HIV-om, koji se posvetio svakome od nas posebno. Moram da priznam da me je to iskušenje privuklo i zato sam se prijavio - ispričao je mladić.
On je dodao da su se u lepom, luksuznom stanu negde u centru Ljubljane okupili muškarci i žene različite starosti.
- Neki, željni diskrecije, nosili su maske. Ja sam nosio naočare za sunce. Ubrzo po okupljanju muškarci i žene počeli su da se ljube, svlače i oralno zadovoljavaju. Parovi su se međusobno mešali, a bilo je tu i homoseksualnih kombinacija - objasnio je mladić za slovenačke medije.

Prema njegovim rečima, ono što je video nije ga zaprepastilo, jer je i sam biseksualac.
- Čekao sam pravu akciju i pažljivo gledao sve koji su učestvovali, jer među njima je bio i muškarac zaražen HIV-om. Njegov zadatak je bio da se posveti svakome od nas. Nakon polivanja spermom, zabava se završila, ali je tek onda usledio adrenalinski šok. Svi prisutni su otišli na testiranje na HIV. Nakon tri dana konačno sam odahnuo, jer mi je rezultat bio negativan - ispričao je mladić.
On je ponovio testiranje i nakon tri meseca, a rezultat je na njegovu sreću bio ponovo negativan.
Mladić je naveo da je pitao organizatora orgija u čemu je njihova čar, na šta mu je odgovoreno da je suština igre u glavi.
- Strah od smrti i osećaj kad shvatiš da nisi zaražen jeste ono što privlači ljude - rekao je organizator mladiću.
(AG.)

Prva evidentirana žrtva orgija
Slovenački portal 24.ur piše da je ova bizarna igra dobila i prvu evidentiranu žrtvu.
Prema rečima dr Janeza Tomažića iz bolnice za infektivne bolesti u Ljubljani, nedavno se toj ustanovi javio pacijent koji je priznao da je učestvovao u orgijama, a koji je bio HIV pozitivan.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/globus/story/113784/Seks+rulet+sa+HIV-om.html
 
Interesantno je onda sto toga nema u zemljama koje slove za nedemokraske?

Zasto tamo nema liberalizma?

Zato sto ne valja PODLOGA.

Demokratija je podloga gde svako zlo i neprirodnost - uspeva.
Predlažem ti da odeš da živiš u Iran ili Koreju i da nam se odatle svakog dana javljaš,ovako je ipak trulex:mrgreen:To što ti možeš slobodno da pišeš o tome kao i te novine i da se ''normalni'' str8 ljudi zgražavaju nad tim je upravo tekovina te ''demokratije'' koju ti plaćaš i potpomažeš kroz svaki račun i porez koji platiš:per:
I nije istina da se rtamo ne dešava nego se samo NE ZNA za to:)
 
Predlažem ti da odeš da živiš u Iran ili Koreju i da nam se odatle svakog dana javljaš,ovako je ipak trulex:mrgreen:To što ti možeš slobodno da pišeš o tome kao i te novine i da se ''normalni'' str8 ljudi zgražavaju nad tim je upravo tekovina te ''demokratije'' koju ti plaćaš i potpomažeš kroz svaki račun i porez koji platiš:per:
I nije istina da se rtamo ne dešava nego se samo NE ZNA za to:)

Goxi, nije to tako kako ti i vecina misli...

Nekada su mislili da Jugosloveni strasno pate sto imaju diktatora Tita...

Ili da Rusi mrze Staljina zato sto je diktator...

Pokazalo se da ni jedno ni drugo nije tacno.

Ni jedna vlast ne moze da se odrzi ako VECINA ljudi sa njom nije zadovoljna.

Napoleon je rekao: "Sa bajonetom se moze sve. Jedino se ne moze na njemu sedeti"

Tako da ako ti mislis da narod Irana i Koreje jako pati sto zivi u diktaturi - prevario si se.


A da tamo ima isto perverzija kao na Zapadu - nema.

To vidis po tome da je u svim tim zemljama veci natalitet od mortaliteta.

A sto god je veca demokraija - populacije su starije i mortalitet je u prednosti.

A to je jasan znak da nesto NIJE NORMALNO.
 
poenta je da pederima treba doddatno stimulisanje, kako bi naknadili izgubljenu sexualnu moc, izgubljenu zbog licne izgubljenosti, slo u eu, kao prase u teheranu, svi im se smeju ` shabani, shabani! odjekuje im u usima i kad nema nikoga
 
poenta je da pederima treba doddatno stimulisanje, kako bi naknadili izgubljenu sexualnu moc, izgubljenu zbog licne izgubljenosti, slo u eu, kao prase u teheranu, svi im se smeju ` shabani, shabani! odjekuje im u usima i kad nema nikoga

:hahaha:


:hahaha:

bolesno,neko bi dao sve da moze da zivi,da je zdrav,a neki se igraju sa svojim zivotom i zivotima drugih,ne mogu da verujem da je to istina

Kad' je nama dosadno, dosadno, dosadno, mi pravimo evri go, evri go, evri go... :mrgreen:
 

Back
Top