Rezultat porobljavanja naroda ce biti revolucija !

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.791
Naime pogledajte par vesti

http://www.politika.rs/rubrike/Ekonomija/Banke-bogatije-za-200-miliona-evra.sr.html

i slicne i skapirate da se mi u srbiji sve vise pretvaramo u duznicke robove... i ne samo mi nego cela planeta. Pogledajte Island. To ceka sve nas. Kao jedini rezultat svega vidim obnavljanje komunistickih revolucija sirom sveta... u duhu Severne Koreje i Kim Dzong Ila.

Ljudi ne mogu da se opamete i da umire svoju halapljivost. Neki kod nas imaju i milijardu eura pa im nije dosta. Jos jos jos...

Spremajte se ljudi. Nabavite akumulatore i agregate... pribavite sto vise knjiga, stripova, serija i filmova... da bi imali cime da se zanimate kada dodje sudnji cas. Kada dodje do revolucije mnogi ce izginuti i krivi i neduzni.

Budite spremi.

Osim toga, ovaj vulkan na Islandu kad proradi jos jace nagrebali smo svi.

Spremite se.

Robovlasnicki sistem vec postoji u Srbiji. Jedini rezultat toga je revolucija. Tako je uvek bilo i tako ce i biti. Eno razvijena zapadna demokratija Grcka je na rubu revolucije.

Spremte se spremte !!!
 
ММФ ПРЕПОРУЧУЈЕ КИНИ ДА ПОВЕЋА КУРС ЈУАНА ПРЕМА ДОЛАРУ

ЛОНДОН – Међународни монетарни фонд (ММФ) је препоручио Кини да повећа курс националне валуте, јуана, у односу на амерички долар.

У извештају посвећеном средњорочној перспективи светске економије се указује да је "курс националних валута многих азијских земаља неоправдано низак, што се у великој мери односи на кинески јуан".

-----------------

Kao sto vidite vladarima planete nista nije nemoralno. Spremite se... uskoro krece.
 
17:11
ГРЧКА: ПРОТЕСТНИ МАРШ 10.000 ЗАПОСЛЕНИХ У ЈАВНОМ СЕКТОРУ

АТИНА – Више од 10.000 Грка запослених у јавном сектору промарширало је центром Атине протестујући против владиних мера штедње и упозоравајући на могућност социјалне експлозије уколико влада, у преговорима са партнерима из Европске уније и Међународним монетарним фондом (ММФ), пристане на нова "стезања каиша". "Нема више илузија, рат богатима!", извикивали су демонстранти, међу којима је било и неколико хиљада студената, пренеле су агенције.
 
Naime pogledajte par vesti

http://www.politika.rs/rubrike/Ekonomija/Banke-bogatije-za-200-miliona-evra.sr.html

i slicne i skapirate da se mi u srbiji sve vise pretvaramo u duznicke robove... i ne samo mi nego cela planeta. Pogledajte Island. To ceka sve nas. Kao jedini rezultat svega vidim obnavljanje komunistickih revolucija sirom sveta... u duhu Severne Koreje i Kim Dzong Ila.

Ljudi ne mogu da se opamete i da umire svoju halapljivost. Neki kod nas imaju i milijardu eura pa im nije dosta. Jos jos jos...

Spremajte se ljudi. Nabavite akumulatore i agregate... pribavite sto vise knjiga, stripova, serija i filmova... da bi imali cime da se zanimate kada dodje sudnji cas. Kada dodje do revolucije mnogi ce izginuti i krivi i neduzni.

Budite spremi.

Osim toga, ovaj vulkan na Islandu kad proradi jos jace nagrebali smo svi.

Spremite se.

Robovlasnicki sistem vec postoji u Srbiji. Jedini rezultat toga je revolucija. Tako je uvek bilo i tako ce i biti. Eno razvijena zapadna demokratija Grcka je na rubu revolucije.

Spremte se spremte !!!



Evo ja se spremam na godishnji (Kuba ili Mauricius) , a ako me sjehbe vulkan , jehbacu mu mamu vulkansku :mrgreen:
 
Naime pogledajte par vesti

http://www.politika.rs/rubrike/Ekonomija/Banke-bogatije-za-200-miliona-evra.sr.html

i slicne i skapirate da se mi u srbiji sve vise pretvaramo u duznicke robove... i ne samo mi nego cela planeta. Pogledajte Island. To ceka sve nas. Kao jedini rezultat svega vidim obnavljanje komunistickih revolucija sirom sveta... u duhu Severne Koreje i Kim Dzong Ila.

Ljudi ne mogu da se opamete i da umire svoju halapljivost. Neki kod nas imaju i milijardu eura pa im nije dosta. Jos jos jos...

Spremajte se ljudi. Nabavite akumulatore i agregate... pribavite sto vise knjiga, stripova, serija i filmova... da bi imali cime da se zanimate kada dodje sudnji cas. Kada dodje do revolucije mnogi ce izginuti i krivi i neduzni.

Budite spremi.

Osim toga, ovaj vulkan na Islandu kad proradi jos jace nagrebali smo svi.

Spremite se.

Robovlasnicki sistem vec postoji u Srbiji. Jedini rezultat toga je revolucija. Tako je uvek bilo i tako ce i biti. Eno razvijena zapadna demokratija Grcka je na rubu revolucije.

Spremte se spremte !!!

Nazalost, austrijsko-vatikanski lobi se prvo lepo pobrinuo da komunizam propisno satanizuje, pa onda da razbuca sve komunisticke drzave redom, a naravno sad kad vise nema SSSR... ,,Veselo"! :gace:

Slobodan ulet kapitala, privatizacije, silovanje politike i ekonomije...

I iznenadili se ljudi otkud kriza... :dontunderstand:

S druge strane, nemoj da brines, cak i ako su svi nakrvljeni na komunizam, revolucija nikoe ekskluziva komunizma.

Francuzi nisu imali komuniste, pa ih je opet prazan stomak naterao da se dignu na oruzje. ;)
 

Back
Top