Iskorišćene i prevarene devojke i muški korisnici na delu ...

shto mora da bude brzi sex?:zper:
ja ga cenim ako je 'prevara' u pitanju, onda to neko izvodi da bi prevario ovog drugog,
osim ako ti ne mislis da oni zajedno varaju neku trecu osobu?:dontunderstand:

moguce je da ce veci br.devojaka da kaze da je na prevaru doslo do sexa, sto je razumljivo
ako se shvati da vise 'razmisljaju' emocijama nego zdravim razumom (uvek postoje izuzeci:mrgreen:)
a isto tako se valjda za muskarce misli da razmisljaju vise racionalno nego emocijama,
pa bi to mozda bio odg.na tvoje pitanje.:mrgreen:
Sve je to biologija....:)
 
Pitam se, kako je moguće, da žensko često kaže muškarcu posle brzog sex-a, da ju je on iskoristio i prevario.
Ne razumem, kako je to moguće, zar "PREVARA " nije zajednička ?
Nikad nisam čuo muškarca da ga je ženska na prevaru naterala na SEX, ali devojaka ima koliko hoćete.
Eto laka tema, ali zato sudim da su teški odgovori na ovu moju zapitanost ?

To kazu devojke koje su ocekivale nesto vise od sexa,tipa emocije,vezu .Kad budu uskracene za isto,pokusavaju na neki nacin da opravdaju sebe sebi time sto se ubede da nisu dobrovoljno pristale na sex sa doticnim mladicem.
 
shto mora da bude brzi sex?:zper:
ja ga cenim ako je 'prevara' u pitanju, onda to neko izvodi da bi prevario ovog drugog,
osim ako ti ne mislis da oni zajedno varaju neku trecu osobu?:dontunderstand:

moguce je da ce veci br.devojaka da kaze da je na prevaru doslo do sexa, sto je razumljivo
ako se shvati da vise 'razmisljaju' emocijama nego zdravim razumom (uvek postoje izuzeci:mrgreen:)
a isto tako se valjda za muskarce misli da razmisljaju vise racionalno nego emocijama,
pa bi to mozda bio odg.na tvoje pitanje.:mrgreen:
Sve je to biologija....:)

Na brzi sex mislim na vreme izmedju uoznavanja i njega, a ne u odnosu na brzinu snošaja,,,jok ne mislim na tu prevaru drugoga.
 
Na brzi sex mislim na vreme izmedju uoznavanja i njega, a ne u odnosu na brzinu snošaja,,,jok ne mislim na tu prevaru drugoga.

:mrgreen: znam, samo sam htela da se nasalim :mrgreen:

mislim da je to zbog nepromisljenosti, a tako se samo pokazuje kajanje.
pa u nedostatku argumenata-prevario me na dve na tri...
a muski-pa ne verujem da ce se nesto kajati jer se osecaju 'iskorisceno'...
mislim da manje razmisljaju o tome i manje emocija unose u sve to, obzirom na brzinu razvijanja odnosa...
a zene su u stanju da cak i od nicega naprave zbrku.
znam jednu (a verujem da ima dosta takvih) koja se ponasa kao da je svaki koga upozna-onaj pravi (makar ga znala i 2 sata)
mislim da sve to zavisi od mentalnog sklopa osobe.
 
To kazu devojke koje su ocekivale nesto vise od sexa,tipa emocije,vezu .Kad budu uskracene za isto,pokusavaju na neki nacin da opravdaju sebe sebi time sto se ubede da nisu dobrovoljno pristale na sex sa doticnim mladicem.

A ja sam to kontala da su prevarene u svojim očekivanjima...ali nije im zameriti jer ako te neko laže samo zbog snoške, onda to zaista i jeste prevara na neki način, msm nije im jasno stavljeno na znanje kakve su namere i odnosi u budućnosti.
 
Pitam se, kako je moguće, da žensko često kaže muškarcu posle brzog sex-a, da ju je on iskoristio i prevario.
Ne razumem, kako je to moguće, zar "PREVARA " nije zajednička ?
Nikad nisam čuo muškarca da ga je ženska na prevaru naterala na SEX, ali devojaka ima koliko hoćete.
Eto laka tema, ali zato sudim da su teški odgovori na ovu moju zapitanost ?

pa ne znam ,valjda , stvarno je pitanje filozoFsko :rumenko:
 
Cekaj malo, mislis na ono, upoznas se, sex 2 sata kasnije i cao?
Pa ko je tu prevaren?
Nije znala u sta se upusta?
Ne bilo se upustati!
Kako je to prevarena, trebalo je da joj kaze: Slusaj, sad cu da te kresnem, i vise te ne poznajem?
A sta je ocekivala?
Sto se mene tice, prevarena je devojka koju je muskarac lagao, obecao joj nesto, rekao da je voli, davao signale da ce u buducnosti biti zajedno...
 
Cekaj malo, mislis na ono, upoznas se, sex 2 sata kasnije i cao?
Pa ko je tu prevaren?
Nije znala u sta se upusta?
Ne bilo se upustati!
Kako je to prevarena, trebalo je da joj kaze: Slusaj, sad cu da te kresnem, i vise te ne poznajem?
A sta je ocekivala?
Sto se mene tice, prevarena je devojka koju je muskarac lagao, obecao joj nesto, rekao da je voli, davao signale da ce u buducnosti biti zajedno...

ih, kad bi joj to rekao, ona bi mislila da sam leteći holandez...
 

Back
Top