Ja sam nesposoban

Pa, ja ne vidim u čemu je problem ako slatkim i umilnim glasom kaže : "Ćaos" ,znači kao poziv na razgovor a ne u smislu ,da je to kao pozdravna poruka na kraju...jer sve je samo do intonacije glasa,zar ne? Ako to kaze nekim glasom,sto je tako so sweet :) ,što da ne? Moze on i da kaže "Zdravo" ,ali ako to kaze sasvim nezainteresovanim tonom,milsiš da je ishod upoznavanja puno bolji ?:think: Ne milsim ja da je to od tako prevelikog značaja..ili jeste,u današnje vreme? :think:
Nemam nista protiv,samo mi caos malo deluje izfeminizirano,ili gresim:think:
A u pravu si sto se tice inonacije glasa,to mnogo znaci,ako ne i sve:ok:
 
One obicno o tome razmisljaju tek kad se vrate kuci,na "terenu"su jake.
Tu treba da se ispravi prvo sa ovom sto je gledao i ispijao pivo kao alkos,dok je verovatno i gledao ceznjivo:) Neka ode opet,i kad je ugleda neka joj pridje na prvu sa recenicom:
"znaci,nisam sanjao,niti me je udarilo ono pivo od sinoc,ti ipak postojis i stvarna si lepotice-ja sam Dragan":whistling:


To lepotice i ostala sranja je izlizano. To se kaze dovoljno dobro izgledas, da sam se zaustavio kod tebe na par trenutaka.:hahaha:
 
One obicno o tome razmisljaju tek kad se vrate kuci,na "terenu"su jake.
Tu treba da se ispravi prvo sa ovom sto je gledao i ispijao pivo kao alkos,dok je verovatno i gledao ceznjivo:) Neka ode opet,i kad je ugleda neka joj pridje na prvu sa recenicom:
"znaci,nisam sanjao,niti me je udarilo ono pivo od sinoc,ti ipak postojis i stvarna si lepotice-ja sam Dragan":whistling:
...nachi ako ovo prodje kod neke " cure" odma mosh dizvadish iz zadnjeg dzepa kukuruz u zrnu i da je naranish...:rumenko:
 
Ja sam nesposoban za muvanje :sad2: Jednostavno ne znam kako da pridjem devojci. Sinoc u klubu devojka stoji pored mene gleda me a ja kao skupljam hrabrost odn. nalivam se pivom. I mislim se sta da joj kazem :think: A stvarno sta da joj kazem??? Cao lepa ti majca; super ti prsten ili tako nesto? :think: I dok se ja tako mislim devojka se smori i ode :(
KAKO prici devojci? :dash:

Pitaj je da ti pocese ledja .
 
To lepotice i ostala sranja je izlizano. To se kaze dovoljno dobro izgledas, da sam se zaustavio kod tebe na par trenutaka.:hahaha:
Zavisi,Sinke,ako je devojka stvarno lepotica,zasto joj to ne bi rekao?
Ja kad mislim da je neko lep,ne ustrucavam se da to kazem.Sta me briga,vremenom shvati da sam mislio ozbiljno.
Cim je on blenuo u nju celo vece,verovatno je lepa.
 
Ja sam nesposoban za muvanje :sad2: Jednostavno ne znam kako da pridjem devojci. Sinoc u klubu devojka stoji pored mene gleda me a ja kao skupljam hrabrost odn. nalivam se pivom. I mislim se sta da joj kazem :think: A stvarno sta da joj kazem??? Cao lepa ti majca; super ti prsten ili tako nesto? :think: I dok se ja tako mislim devojka se smori i ode :(
KAKO prici devojci? :dash:

O Bogo Blagi...ma opusteno,nema tu nekog recepta.jaoooo sto to mrzim.garant si iz NS:confused: gledas,a ne prilazis:dash:
 
Ja sam nesposoban za muvanje :sad2: Jednostavno ne znam kako da pridjem devojci. Sinoc u klubu devojka stoji pored mene gleda me a ja kao skupljam hrabrost odn. nalivam se pivom. I mislim se sta da joj kazem :think: A stvarno sta da joj kazem??? Cao lepa ti majca; super ti prsten ili tako nesto? :think: I dok se ja tako mislim devojka se smori i ode :(
KAKO prici devojci? :dash:

a što vi uvek tripujete da morate da imate neki teatralni nastup, jbte,
jednostavno reci da ti se sviđa i kraj priče. :roll:
 
Zavisi,Sinke,ako je devojka stvarno lepotica,zasto joj to ne bi rekao?
Ja kad mislim da je neko lep,ne ustrucavam se da to kazem.Sta me briga,vremenom shvati da sam mislio ozbiljno.
Cim je on blenuo u nju celo vece,verovatno je lepa.


Ma sta znam, ja inace po klubovima nisam trazio zene za sebe, samo sam znao prici za stol di ih ima puno i onda dodje i moja ekipa pa se svi druzimo.
 
braaaateeee,samo treba stegnuti muda da pridjes,sve ostalo ide manje-vise opusteno,ako umes to da budes-OPUSTEN... ako te cura vec gleda,osmehnes se onako diskretno,vidi kako ce ona reagovati na to... kad joj pridjes,slobodno je uhvati za ruku,to prolazi 99% i pocni sa jednim komplimentom,ali nemoj samo da je hvalis,***** si je tako sa'vat'o... e sad text,to je vec relativno,zavisi od devojke i njenog stava... kad vidim ribu tacno znam sta joj treba reci,da bi usao u dublju konverzaciju... ne treba biti grub ili bezobrazan,ali malo drskosti ribe obozavaju,provereno... vidieces,tu rutinu prilazenja i muvanja stices tako sto vise prilazis ribama,ne moze drugacije,veruj mi... i najbolje se uci iz sopstvenih gresaka,veruj mi,to ti je neprocenjivo iskustvo...
 
Ja sam nesposoban za muvanje :sad2: Jednostavno ne znam kako da pridjem devojci. Sinoc u klubu devojka stoji pored mene gleda me a ja kao skupljam hrabrost odn. nalivam se pivom. I mislim se sta da joj kazem :think: A stvarno sta da joj kazem??? Cao lepa ti majca; super ti prsten ili tako nesto? :think: I dok se ja tako mislim devojka se smori i ode :(
KAKO prici devojci? :dash:

i ja sam nesposobna..nema veze..uzzivaj..nisi jedini :D:rumenko:
 

Back
Top