Nismo davno o sexu

?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
:think:
svakako da su zadovoljne. JEDNIM segmentom zivota.
sto ne iskljucuje da imaju teske bolesnike u porodici, novcane probleme, krov koji prokisnjava i kola za deponiju.
da li osoba iz takve zivotne situacije moze da sija okolo samo jer se dobro jebbe?:think:

Ovo je vec drugi ili treci put danas da mi kazu: "Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego sto je opet uputite korisniku NovaIsta."
 
:think:
svakako da su zadovoljne. JEDNIM segmentom zivota.
sto ne iskljucuje da imaju teske bolesnike u porodici, novcane probleme, krov koji prokisnjava i kola za deponiju.
da li osoba iz takve zivotne situacije moze da sija okolo samo jer se dobro jebbe?:think:

Da..mnogo toga ce joj ici od ruke i to se vidi iz aviona kakav je stres neyebice i pricanja u prazno:ok:
 
Pa sad. Moze da se ppsmrata sa dve strane. Kazu da je fizicka aktivnost jedan od najbitnijih faktora za odrzavanja tzv mentalne higijene. I prevencija protiv depresije. Posmatrano iz te price, sex kao oblike fizicke aktivnost je odlican.
I normalno, ako je sex iz ljubavi to je inekcija bliskosti, osecaj priblizavanja i ljubavi, intime itd ..
Sad ako mi je recimo majka bolesna ko sto je bila, ili mi tetka u bolnici operise kancer, ko sto mi se desilo, mogu da se ebem 87942012 puta dnevno, slaba vajda. Nis' mi ne pomaze.
Ali kad su mi dobri periodi zivota uz sex se osecam mnogo bolje nego kad ga nemam.
 
ja sam samo htela da kazem da bez obzira ko ima savrsen seks a istovremeno teske zivotne probleme u smislu- cerka narkoman, svi u dugovima, kuca se raspada, bojler ne radi, seku im struju i sl.... taj seks moze zaista da bude dobar ventil praznjenja i naravno izvor pozitivnog, ali nikako nesto sto ce nadjacati ostale realne probleme i situacije. samim tim je i smesno ocekivati da svako ko ima redovan i dobar seks ide naokolo lebdeci i blistajuci od srece.
znaci i kad sretnete zabrinute, zamisljene, uplasene, nervozne ljude, ne znaci d anemaju dobar seks, znaci da imaju neka srranja u ostalim segmentima zivota:)
 
ja sam samo htela da kazem da bez obzira ko ima savrsen seks a istovremeno teske zivotne probleme u smislu- cerka narkoman, svi u dugovima, kuca se raspada, bojler ne radi, seku im struju i sl.... taj seks moze zaista da bude dobar ventil praznjenja i naravno izvor pozitivnog, ali nikako nesto sto ce nadjacati ostale realne probleme i situacije. samim tim je i smesno ocekivati da svako ko ima redovan i dobar seks ide naokolo lebdeci i blistajuci od srece.
znaci i kad sretnete zabrinute, zamisljene, uplasene, nervozne ljude, ne znaci d anemaju dobar seks, znaci da imaju neka srranja u ostalim segmentima zivota:)

Ne treba više da budeš. Tu smo svi mi, zajedno.
 

Back
Top