Koji politicar je NAJYEBOZOVNIJI?

Je l ste primetili kako je ona Branka Prpa sexepilna, čak i danas, ovako fosilizovana? Kakva je ona bila riba u mladosti...uuu
naughty.gif


A Ksenija Milivojević nije ružna, ali je nekako štreberski antipatična, ko stvorena za našeg Vučka (koji je takođe štreberski tip osobe).

Nataša Mićić (srpska Nikol Kidmen, ahahahaha :lol: ) ima dobre noge, ali je u licu nekako "mlohava", što bi rekli Hrvati.

Ona nova radikalka, Zlata, plavuša, takođe nije loša...
Najlepša je ona smeđa poslanica iz "demokrackog" bloka, ne znam kako se zove, ali je u Parlament ušla posle 5. oktobra, ranije je nisam viđao...

A ubedljivo najbolja, najyebozovnija, naj-sexy političarka je Kori Udovički. Uuuuu :shock: , s njom bih bio "online" svakog dana!
jerkoff.gif


Šta vi (muški) misite ? Slažete li se, a?
 
Ma svi su odvratni i odvratne.Ne bih ***** ne neku politicarku ma....sve su mi ruzne,jer da nisu ne bi bile politicarke.Bave se politikom iz ko zna kojih frustracija iz mladosti.Niko nije hteo da ih kara pa kao ajde sad cu da probam ovamo :lol: A od politicara ne zna se ko je veci gabor i bilmez.Steta sto nemam prevo glasa u Italiji glasao bih za Ciccolinu (iako je ruzna kao grob),a da sam u Nemackoj glasao bih za Dolly Buster :lol: :lol: :lol: to su politicarke.Toliko zivotnog iskustva :lol: :lol: :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Ma svi su odvratni i odvratne.Ne bih ***** ne neku politicarku ma....sve su mi ruzne,jer da nisu ne bi bile politicarke.Bave se politikom iz ko zna kojih frustracija iz mladosti.Niko nije hteo da ih kara pa kao ajde sad cu da probam ovamo :lol: A od politicara ne zna se ko je veci gabor i bilmez.Steta sto nemam prevo glasa u Italiji glasao bih za Ciccolinu (iako je ruzna kao grob),a da sam u Nemackoj glasao bih za Dolly Buster :lol: :lol: :lol: to su politicarke.Toliko zivotnog iskustva :lol: :lol: :lol:
:evil: :D :D :D :D ma svejedno :D :D :D
 
Мушкарци су толико љигави да ми није јасно како неко може да се ложи на њих. А од жена...није џентлменски...али све су ружњикаве.
Ксенија, Мићићка...Хахахах :lol: каква пародија.
 

Back
Top