za ljubitelje serije FRIENDS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

vick

Obećava
Poruka
74
e, ovako: sinoc ja gledala tv, tj. trazila nesto sto cu da gledam i kad slucajno vidim na hrvatskoj televiziji (HRT2)- Prijatelji. i to bas ona epizoda kada je pink prestao da ih daje (u onom hotelu kad su se recjel i dzoi smuvali). poceli su oko jedan, ali nisam sigurna da li idu samo ponedeljkom ili svakog radnog dana. u svakom slucaju pola sata sam se dobro smejala....eto, reko samo da obavestim fanove koji imaju kablovsku......
 
vick:
e, ovako: sinoc ja gledala tv, tj. trazila nesto sto cu da gledam i kad slucajno vidim na hrvatskoj televiziji (HRT2)- Prijatelji. i to bas ona epizoda kada je pink prestao da ih daje (u onom hotelu kad su se recjel i dzoi smuvali). poceli su oko jedan, ali nisam sigurna da li idu samo ponedeljkom ili svakog radnog dana. u svakom slucaju pola sata sam se dobro smejala....eto, reko samo da obavestim fanove koji imaju kablovsku......


he, kablovsku....

kod nas u Voši se HRT 'vata bez problema i bez kablovske
 
Opet poceli Prijatelji na HRT-u??? :shock: :shock: Strava... al isli su svakog dana uvece a sad samo ponedeljkom kako vi kazete... U tom hotelu je najbolje na onom simpozijumu kar Ross kaze Homo Erectus a Joi i Rejcel se cepaju :lol: :lol: . Ili kada Majk i Monika igraju stoni-tenis 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top