Легенда подфорума Политика

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ВОДКА

Iskusan
Banovan
Poruka
5.913
Знам да овакве теме нису баш дозвољене али ко је по вашем мишљењу легенда овог форума, неко чије постове радо читате и који вас емоционално инспиришу? нећу да стављам анкету било би глупо, нек свако наведе неког без кога би му боравак на овом форуму био празан.

Ево ја ћу први, навешћу двојицу, ненадјебивог АЛ БУНДЕВУ и легендарног ИНАГАДАДАВИДУ. Ликови просто зраче интелигенцијом, смислом за хумор, зајебанцију, ма све што треба...

Добри су и ОЛИМПИЈАКОС, НЕ ВАЖИМ СЕ као и ТОРЕНТЕ, али ова двојица су ненадмашни.
 
Знам да овакве теме нису баш дозвољене али ко је по вашем мишљењу легенда овог форума, неко чије постове радо читате и који вас емоционално инспиришу? нећу да стављам анкету било би глупо, нек свако наведе неког без кога би му боравак на овом форуму био празан.

Ево ја ћу први, навешћу двојицу, ненадјебивог АЛ БУНДЕВУ и легендарног ИНАГАДАДАВИДУ. Ликови просто зраче интелигенцијом, смислом за хумор, зајебанцију, ма све што треба...

Добри су и ОЛИМПИЈАКОС, НЕ ВАЖИМ СЕ као и ТОРЕНТЕ, али ова двојица су ненадмашни.


Ako je suditi po zapuhu koji sire upravu si .
 
дада се прешалтовао на блог б92 када је попио педалу на крсти...........мада се често пријављује под неким нови никовима али с'обзиром на то................какав је, брзо га провале.

A зашто је избачен одавде? И шта је било са екипом ЈОМИНИ/НЕША ТАКСИСТА/КОНЗАБ/БАНШИ...?
 
A зашто је избачен одавде? И шта је било са екипом ЈОМИНИ/НЕША ТАКСИСТА/КОНЗАБ/БАНШИ...?

вероватно због "културног" понашања.........видиш да га нема а с'времена на време покушава да се прошверцује.
 
Ko me bre emocionalno "inspirise", mene svi ovde emocionalno iscrpljuju!


Olimpijakos jeste legenda jeste, ali malo morgen!
Одличан одговор, тема је овим разрађена до крајњих граница. Фали узајамна топлина и разумевање.

Треба напоменути и то да су људи пре слаби него зли, да не би унижавали личност наших колега форумаша.

Ево мало здраве инспирације и утехе за пицоло:

ib120510.jpg
 
Знам да овакве теме нису баш дозвољене али ко је по вашем мишљењу легенда овог форума, неко чије постове радо читате и који вас емоционално инспиришу? нећу да стављам анкету било би глупо, нек свако наведе неког без кога би му боравак на овом форуму био празан.

Ево ја ћу први, навешћу двојицу, ненадјебивог АЛ БУНДЕВУ и легендарног ИНАГАДАДАВИДУ. Ликови просто зраче интелигенцијом, смислом за хумор, зајебанцију, ма све што треба...

Добри су и ОЛИМПИЈАКОС, НЕ ВАЖИМ СЕ као и ТОРЕНТЕ, али ова двојица су ненадмашни.
Ako tebi stvarno ИНАГАДАДАВИД zraci inteligencijom i smislom za humor onda je vreme da potrazis pomoc strucne osobe.
 
Одличан одговор, тема је овим разрађена до крајњих граница. Фали узајамна топлина и разумевање.

Треба напоменути и то да су људи пре слаби него зли, да не би унижавали личност наших колега форумаша.

Ево мало здраве инспирације и утехе за пицоло:

ib120510.jpg

Hvala ti Vladane od srca!:):hvala:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top