Muz te tera na orgije a ti...

greshish..goxy, ne zezaj..mushkarci znaju da budu med i mleko, isto kao shto zzene znaju da budu neopevane kuchke.
long story kao i uvek :)

ja sam par puta ''predlagala'' ex muzzu tj ex dechku, tad je bio..ali kroz zaebanciju, jer je on to zzeleo i pominjao..al da se tako neshto desilo, mrtvog bi ga izneli.
u onoj vreci za djubre.
 
pa ko bi uopshte mogao da i dalje nastavi emotivno-sex.odnose sa osobom koju je gledao kako je josh jedan tip savatava otpozadi,chupa za kosu, mesi sise i ebe u doope, KO?
chak i kad bi mogao, to bi mi samo dalo do znanja da me nimalo ne voli, niti mu je stalo do mene, tako da bi se sve to zavrshilo pre nego shto je i pochelo.
 
greshish..goxy, ne zezaj..mushkarci znaju da budu med i mleko, isto kao shto zzene znaju da budu neopevane kuchke.
long story kao i uvek :)

ja sam par puta ''predlagala'' ex muzzu tj ex dechku, tad je bio..ali kroz zaebanciju, jer je on to zzeleo i pominjao..al da se tako neshto desilo, mrtvog bi ga izneli.
u onoj vreci za djubre.

ali zasto to gledas kao uvredu?:think:
sem ako te ideja ne odbija, ok, ideja ti je grozna, ali ne treba da te vredja njegov predlog.
mislim, ja sam najozbiljnije predlozila tom bivsem, on se nije uvredio, jer to nije uvreda u osnovi, naprotiv. ne bih to mogla da predlozim nekome sa kim mi je lose, los seks i losi odnosi inace. nego bas nekome sa kim sam totalno opustena, bliska do kraja, i sa kim znam da imam potencijale da prosirujem te neke skucene granice seksa......
ne znam, nisam pametna:think:
 
pa ko bi uopshte mogao da i dalje nastavi emotivno-sex.odnose sa osobom koju je gledao kako je josh jedan tip savatava otpozadi,chupa za kosu, mesi sise i ebe u doope, KO?
chak i kad bi mogao, to bi mi samo dalo do znanja da me nimalo ne voli, niti mu je stalo do mene, tako da bi se sve to zavrshilo pre nego shto je i pochelo.

apsolutno tačno...
 
pa ko bi uopshte mogao da i dalje nastavi emotivno-sex.odnose sa osobom koju je gledao kako je josh jedan tip savatava otpozadi,chupa za kosu, mesi sise i ebe u doope, KO?
chak i kad bi mogao, to bi mi samo dalo do znanja da me nimalo ne voli, niti mu je stalo do mene, tako da bi se sve to zavrshilo pre nego shto je i pochelo.

mozda bi mogla da se i dalje emotivno seksas sa osobom koja je seksala neku devojku koja neodoljivo lici na tebe? prosto klasican seks, bez cupanja kose, prilaska tipova tvom muskarcu...?
 

Back
Top