Reprezentacija Srbije - arhiva 1

Koga biste hteli za novog selektora?

  • Ljubiša Tumbakovic

  • Milovan Rajevac

  • Ivan Jovanović

  • Dragan Stojković

  • Lotar Mateus

  • Aleksandar Janković

  • Aleksandar Stanojević

  • Neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako je neko u fudbalu uradio jednu stvar koju niko nije skoro onda to ne znaci da je cudotvorac.


Markovic je sasvim druga prica,momak je prvo za Mitrovica vec sad akademski gradjanin,a drugo ima dominantnu osobinu-brzi je od 80% igraca u reprezentaciji...

U nasem fudbalu ne rade strucnjaci,samo budale,cast pojedincima kojih je mozda 1% od ukupnog broja fudbalskih sportskih radnika.Na njega ne moze trener da utice toliko (osim ako nije ogroman autoritet za njega,recimo da ga trenira Ferguson ili Vebger,sto nije moguce) vec mu treba neko koga ce postovati i slusati (a da to bude normalna osoba) a pitanje je koga bi ovakav indijanac slusao osim nekog koga je nemoguce da ce imati za tutora.Mozda ako bi nasao devojku koja bi bila toliko jaka mentalno pa da ga ili opameti ili odjebe (znam par primera gde je to promenilo ljude,od punoglavca koji bi se napijao i tukao,do dase koji se obrazuje i trenira kako bi napravio nesto od sebe).


Onaj ko ima mozga i vidi da mu je trener debil ce da trenira jos jace,bolje i vise a i usput da se edukuje kako bi sto pre pobegao odatle. ;)

Pa nisam ni mislio da predstavim da si to rekao, ali jesi da je napravio baš veliku stvar.

Lazar? Nije on toliko daleko od Mitrovića. Pre svega jer je kao igrač nazadovao i jer ima problema sa povredama već sad. Jeste brz, to je njegova najbolja odlika, ali zaista, ako se malo ne smiri i ako ga neko ne usmeri u pravom smeru, i ako pre svega se rasporedi na jednoj poziciji i nađe pravo mesto u ekipi gde se najbolje se snalazi, a ne da ga stalno šetkaju, mislim da će on postati samo jedno veliko razočarenje.

Kako ne može? Pa upravo ti treneri koji su autoriteti takva su imena postovali zato što su imali gvozdenu disciplinu, postavljali visoke ciljeve, i imali igrače koje ih poštuju, nema to veze sa imenom. Pa i Prevagrant je vodio PFC, a on je samo zahvaljujući Teriju ostao bez titule Evropskog prvaka, pa opet su baš tada naši igrači bili u najvećem rasulu otkad pamtim igre Partizana, svako je igrao za sebe, i apsolutno nikakvog reda nije bilo. Sve je do trenera, i njegove želje, volje, i naravno psihološke moći da li će odlučiti i želeti da se uhvati u koštac sa mozgom nekog problematičnog igrača, i ili da od njega napravi velikog igrača, ili da zbog njega popije otkaz jer se više posvetio njemu nego treninzima i igrama ekipe. Za Mitra je poseban psiholog i stručnjak potreban, sve posebno. Jednostavno nije lako izboriti se sa takvima, ali se izboriti može. I Ibrahimović je i dan danas problematičan igrač, ali je on ipak uspeo i to za njega ne važi. A sigurno je zato jer je imao autoriteta koji ga je izveo na pravi put i pokazao mu da prvo i uvek treba imati na prvom mestu ekipu, njen uspeh i fudbal, pa tek onda njegov temperament. Nije ni Mitrović tek onako takav, mora postojati uvek razlog i psiholog treba sa njim postaviti jedan odnos od poverenja uz koji će Mitar njemu iznositi sve njegove probleme i dileme, i pomoći psihologu da shvati Mitrovo razmišljanje, i tako mu pomogne na pravi način.

Ovako se uopšteno treba raditi s takvim igračima, ne Mitrom specijalno. A ovo za devojku... mislim da je s obzirom na to koliko danas fudbaleri mare i vežu se za bilo šta, pa i devojke, to glupo i govoriti, i razmišljati o tome. Jer se fudbaleri ili nikada ne ožene, a i kada se ožene, to retko kad bude iz ljubavi i obavezno sa strane imaju nekoliko zamena. Njima je samo bitno da im žena bude riba i da uzdišu za njom. A svakako treba samo da molimo Boga da ga nijedna ne odj.ebe. Pa tek će onda postati lud! :lol:

Da da, sigurno takav način razmišljanja ima jedan nezreli osamnaestogodišnjak. Pa on svakako zna da će se ovako ili onako prodati za lepu kintu. :)
 
Za Markovica postoje 3 opcije,a samo 1 mu obecava karijeru
1. da ostane u Partizanu jos i da zakrzlja igracki sa neukom strukom,da se propije sa kolegama (a ima onih sa dobrim predispozicijama) ,da ostane brz decko bez kondicije,da izgubi volju za napredak,dobija lovu u partizanu da ima za lagodan zivot i to je to,ali to se nece desiti zbog menadzera
2.druga opcija takodje opasna je da ode odavde u Celsi,Siti,Liverpul ili bilo koji drugi jak klub,a pogotovo u premijersipu,tamo mora da radi kao mazga,mora najpre da ocvrsne (pa videli smo Tosica koji je 3 godine stariji otisao kako je prosao) pa tek onda,dakle iz muda mora da radi da bi uspeo,u suprotnom vraca se kao Perica Ognjenovic da krste terene po jelen ligi,opet preti opasnost od propijanja i svega ostalog sto ide uz to
3. opcija je najbolja za njega i nadam se da ce tako odabrati,a to je odlazak u jaci tim osrednje lige,ili ne mora jaci,osrednji tim,ali gde ce igrati i razvijati se....istok je dobar za defanzivce,a za napadace je Holandija "obecana zemlja" .....tamo ce se njegova brzina iskoristiti,steci ce fiziku pripremu,igrace solidno dobru ligu,i iskristalisace tehniku.....
 
Za Markovica postoje 3 opcije,a samo 1 mu obecava karijeru
1. da ostane u Partizanu jos i da zakrzlja igracki sa neukom strukom,da se propije sa kolegama (a ima onih sa dobrim predispozicijama) ,da ostane brz decko bez kondicije,da izgubi volju za napredak,dobija lovu u partizanu da ima za lagodan zivot i to je to,ali to se nece desiti zbog menadzera
2.druga opcija takodje opasna je da ode odavde u Celsi,Siti,Liverpul ili bilo koji drugi jak klub,a pogotovo u premijersipu,tamo mora da radi kao mazga,mora najpre da ocvrsne (pa videli smo Tosica koji je 3 godine stariji otisao kako je prosao) pa tek onda,dakle iz muda mora da radi da bi uspeo,u suprotnom vraca se kao Perica Ognjenovic da krste terene po jelen ligi,opet preti opasnost od propijanja i svega ostalog sto ide uz to
3. opcija je najbolja za njega i nadam se da ce tako odabrati,a to je odlazak u jaci tim osrednje lige,ili ne mora jaci,osrednji tim,ali gde ce igrati i razvijati se....istok je dobar za defanzivce,a za napadace je Holandija "obecana zemlja" .....tamo ce se njegova brzina iskoristiti,steci ce fiziku pripremu,igrace solidno dobru ligu,i iskristalisace tehniku.....

Benfika, koja se interesuje za njega, bi bila najbolji izbor. Matic u Celsiju nije dobijao priliku pa je procvetao u Benfiki, isto mislim i za Markovica da bi mu bilo najbolje tamo da ode
 
Pa nisam ni mislio da predstavim da si to rekao, ali jesi da je napravio baš veliku stvar.

Lazar? Nije on toliko daleko od Mitrovića. Pre svega jer je kao igrač nazadovao i jer ima problema sa povredama već sad. Jeste brz, to je njegova najbolja odlika, ali zaista, ako se malo ne smiri i ako ga neko ne usmeri u pravom smeru, i ako pre svega se rasporedi na jednoj poziciji i nađe pravo mesto u ekipi gde se najbolje se snalazi, a ne da ga stalno šetkaju, mislim da će on postati samo jedno veliko razočarenje.

Kako ne može? Pa upravo ti treneri koji su autoriteti takva su imena postovali zato što su imali gvozdenu disciplinu, postavljali visoke ciljeve, i imali igrače koje ih poštuju, nema to veze sa imenom. Pa i Prevagrant je vodio PFC, a on je samo zahvaljujući Teriju ostao bez titule Evropskog prvaka, pa opet su baš tada naši igrači bili u najvećem rasulu otkad pamtim igre Partizana, svako je igrao za sebe, i apsolutno nikakvog reda nije bilo. Sve je do trenera, i njegove želje, volje, i naravno psihološke moći da li će odlučiti i želeti da se uhvati u koštac sa mozgom nekog problematičnog igrača, i ili da od njega napravi velikog igrača, ili da zbog njega popije otkaz jer se više posvetio njemu nego treninzima i igrama ekipe. Za Mitra je poseban psiholog i stručnjak potreban, sve posebno. Jednostavno nije lako izboriti se sa takvima, ali se izboriti može. I Ibrahimović je i dan danas problematičan igrač, ali je on ipak uspeo i to za njega ne važi. A sigurno je zato jer je imao autoriteta koji ga je izveo na pravi put i pokazao mu da prvo i uvek treba imati na prvom mestu ekipu, njen uspeh i fudbal, pa tek onda njegov temperament. Nije ni Mitrović tek onako takav, mora postojati uvek razlog i psiholog treba sa njim postaviti jedan odnos od poverenja uz koji će Mitar njemu iznositi sve njegove probleme i dileme, i pomoći psihologu da shvati Mitrovo razmišljanje, i tako mu pomogne na pravi način.

Ovako se uopšteno treba raditi s takvim igračima, ne Mitrom specijalno. A ovo za devojku... mislim da je s obzirom na to koliko danas fudbaleri mare i vežu se za bilo šta, pa i devojke, to glupo i govoriti, i razmišljati o tome. Jer se fudbaleri ili nikada ne ožene, a i kada se ožene, to retko kad bude iz ljubavi i obavezno sa strane imaju nekoliko zamena. Njima je samo bitno da im žena bude riba i da uzdišu za njom. A svakako treba samo da molimo Boga da ga nijedna ne odj.ebe. Pa tek će onda postati lud! :lol:

Da da, sigurno takav način razmišljanja ima jedan nezreli osamnaestogodišnjak. Pa on svakako zna da će se ovako ili onako prodati za lepu kintu. :)

Ja ne znam trenera sa autoritetom i znanje koji radi u nasoj ligi ili bi radio...

Ovaj Nikolic iz Rada jedini lici na trenera,e sad da li samo lici ili jeste vreme ce pokazati.

Sve ostalo su bedevije koje nemaju dva grama mozga.


Ibrahimovic je uspeo jer je odrao dupee trenirajuci,jer je bio tvrdoglav,uporan i inatdzija ko i svaki Srbin,ali je imao i smisla za to a i srecu da ne bude u Srbiji (SFRJ) a i on je stvarno sportista sto se tice zivota a ne alkoholicar i vucibatina.


To sto pominjes Granta nije nikakav primer on je covek dosao ovde da uzme lovu,a kad bi i Ferguson dosao sa takvim ciljem i on ne bi imao rezultat jer ga ne bi ni interesovao.
 
Poslednja izmena:
Pouzdano sam cuo od neki hrvatskih kolega da se Štimac najvise pribojava i sprema na Lazara Markovića, te da ce njega cuvat Darijo Srna sto znaci da ce Srna biti na desnom beku a ne na desnom krilu kao sto je bio slucaj na nekim utakmicama. Nebi bilo lose da Miha izostavi Markovica sa prvih 11, jer ako je ovo tacno dete se nece videti celu utakmicu. Nek ubaci Tošiča po toj strani.
 
Ja ne znam trenera sa autoritetom i znanje koji radi u nasoj ligi ili bi radio...

Ovaj Nikolic iz Rada jedini lici na trenera,e sad da li samo lici ili jeste vreme ce pokazati.

Sve ostalo su bedevije koje nemaju dva grama mozga.


Ibrahimovic je uspeo jer je odrao dupee trenirajuci,jer je bio tvrdoglav,uporan i inatdzija ko i svaki Srbin,ali je imao i smisla za to a i srecu da ne bude u Srbiji (SFRJ) a i on je stvarno sportista sto se tice zivota a ne alkoholicar i vucibatina.


To sto pominjes Granta nije nikakav primer on je covek dosao ovde da uzme lovu,a kad bi i Ferguson dosao sa takvim ciljem i on ne bi imao rezultat jer ga ne bi ni interesovao.
Ima ih. Postoje treneri za primer, i sa autoritetom. To su trenutno Marko Nikolić, i Simo Krunić. Postojao je i još jedan, ali više nije tu, upravo zbog tog stanja u državi i fudbalu, što se kratko može definisati kao - lopovsko. Aleksandar Stanojević. Ali i Robert Prosinečki. Naravno samo kao veliki, veliki autoritet, dok mu trenerskog znanja baš i nije bilo na pretek.

Pa i Mitrović je sportista. Mitrović trenira, kao i svi drugi, ubija se trenirajući. Radi i trenira vredno. A jedino na terenu njegov temperament dođe do izražaja. Nije alkoholičar, ni vucibatina. Dosad koliko znam nije imao nikakvog ekcesa na treninzima, ni sukoba. Lično se osim temperamenta i frizure po meni ne može ni sa čim drugim porediti s Balotelijem. Na stranu to što kod Mitra može još mnogo stvari da se popravi i može glava da postane pametnija, dok je za Balotelija kasno. Ibri već i nije to bitno jer on se već ostvario kao veliki fudbaler, mada je i on mogao mnogo, mnogo više.

Pa jeste primer, zato što je on trebao biti autoritet, i igrači su se trebali postaviti u stav ˇvoljnoˇ na njegovom prvom treningu. To je čovek koji je napravio neverovatne senzacije sa Čelsijem kao totalni anonimus. A na stranu to što smo se kasnije uverili da je on ipak samo jedna budala. A i da, svakako je došao samo da bi uzeo pare, igre i klub ga nisu toliko zanimali.

Pouzdano sam cuo od neki hrvatskih kolega da se Štimac najvise pribojava i sprema na Lazara Markovića, te da ce njega cuvat Darijo Srna sto znaci da ce Srna biti na desnom beku a ne na desnom krilu kao sto je bio slucaj na nekim utakmicama. Nebi bilo lose da Miha izostavi Markovica sa prvih 11, jer ako je ovo tacno dete se nece videti celu utakmicu. Nek ubaci Tošiča po toj strani.

A Tošić će se kao videti, jel da :mrgreen: Pa sad, ne znam, u Hrvatskoj treba ići na sve ili ništa, i izaći sa maksimalno najjačim sastavom i najboljom mogućom formacijom koja će ili potpuno iznenaditi Hrvate, ili će biti nešto što im najviše ne odgovara. To se lako može videti, gledaš utakmice protiv Hrvata i vidiš protiv koje su se formacije u proseku najgore snalazili i protiv koga su gubili, ili nerešeno igrali, sa tendencijom da izgube i loše igraju. To je sasvim dovoljno. A na stranu što je moje mišljenje da Lazar na takvoj utakmici možda i ne treba biti u startnoj i da ne pripada našoj najboljoj mogućoj ekipi koja tada mora izaći na teren. Naravno, ne računajući one koji neće igrati zbog nečijih hirova i nečijih sukoba, nanoseći najveću štetu nikome sem samo i samo navijačima, i državi. Ja bih Lazara ostavio možda i na klupi na tom meču, jer već se pokazalo da je jako mlad za neke velike mečeve, sa ogromnim pritiskom. Ili da on ide na klupu, a nosioci nam sa Đurđićem budu Đuričić i Tadić, po bokovima Basta i Kolarov, i iza Kuzmanović, i da im se možda pridruži Tošić, ili Sulejmani. Ili pak da igraju Deki Kumara i Kuzma u paru, jer verujem da ne postoje šanse da Stanković izbegne startnu postavu tada. Zaista će biti čudno, i smešno, kada igrač posle oproštaja, u 35-oj godini ponovo zaigra za reprezentaciju u presudnom meču za istu, i kreće se kao baba na pešačkom prelazu... Ili pak, da Markec igra, i bude glavni napadač i nosioc igre pored Đurđića, ali da pored sebe ima podršku koja neće dozvoliti da bude odsečen, to jest Đuričića i Tadića, i Kuzmanovića, i da se postavi na najpovoljniju moguću poziciju, gde bi mogao da beži Hrvatima i ne bude toliko zatvaran. Za Tadića i Đuričića već će biti lako za poziciju, jer se oni mnogo lakše oslobađaju lopte i mnogo će im biti lakše da izbegnu mučke startove Hrvata i stalne prekide igre, i opkoljavanja nekoliko igrača na jednog našeg.
 
Imamo sasvim solidne igrače na svim pozicijama osim na golmanskoj. Da ne nabrajam sada....
Problem nije u njime već u ovome koji vodi reprezentaciju. Miha je potpuni diletant i neznalica. Uz to je veoma sujetan i tvrdoglav. Od reprezentacije napravio maltene jaslice a sada zove Stankovića (35 g) a poziva i Vidića!!?? U reprezentaciji treba da igraju najbolji i najspremniji a ne najmlađi i oni koji lepo pevaju.
Sa Hrvatima treba igrati bunkerčinu da primimo što manje golova. Brazil je odavno izgubljen. Bar da bruka, i to od ujaka bude što manja...
 
Pouzdano sam cuo od neki hrvatskih kolega da se Štimac najvise pribojava i sprema na Lazara Markovića, te da ce njega cuvat Darijo Srna sto znaci da ce Srna biti na desnom beku a ne na desnom krilu kao sto je bio slucaj na nekim utakmicama. Nebi bilo lose da Miha izostavi Markovica sa prvih 11, jer ako je ovo tacno dete se nece videti celu utakmicu. Nek ubaci Tošiča po toj strani.

To se lako resi,Lazar ode na desnu stranu a tu dodju Tosic i Tadic pa udvoje Srnu u odbrani ali i u napadu. ;)
 
Pouzdano sam cuo od neki hrvatskih kolega da se Štimac najvise pribojava i sprema na Lazara Markovića, te da ce njega cuvat Darijo Srna sto znaci da ce Srna biti na desnom beku a ne na desnom krilu kao sto je bio slucaj na nekim utakmicama. Nebi bilo lose da Miha izostavi Markovica sa prvih 11, jer ako je ovo tacno dete se nece videti celu utakmicu. Nek ubaci Tošiča po toj strani.

Markec nam i jeste najbolji, da budemo iskreni. Šteta što je povređen. Mada, Sulejmani i Tadić mogu (uz Tošića, Kuzmu, Kačara..) da urade nešto.

Budimo realni, mi smo Belgiju raštimovali prvih pola sata utakmice, trebali smo da vodimo sa 3-0, al' da je sreeeće biiiloooo :)
 
Pouzdano sam cuo od neki hrvatskih kolega da se Štimac najvise pribojava i sprema na Lazara Markovića, te da ce njega cuvat Darijo Srna sto znaci da ce Srna biti na desnom beku a ne na desnom krilu kao sto je bio slucaj na nekim utakmicama. Nebi bilo lose da Miha izostavi Markovica sa prvih 11, jer ako je ovo tacno dete se nece videti celu utakmicu. Nek ubaci Tošiča po toj strani.

Srna je dosta sporiji nego u najboljim danima...
 
A Tošić će se kao videti, jel da :mrgreen: Pa sad, ne znam, u Hrvatskoj treba ići na sve ili ništa, i izaći sa maksimalno najjačim sastavom i najboljom mogućom formacijom koja će ili potpuno iznenaditi Hrvate, ili će biti nešto što im najviše ne odgovara. To se lako može videti, gledaš utakmice protiv Hrvata i vidiš protiv koje su se formacije u proseku najgore snalazili i protiv koga su gubili, ili nerešeno igrali, sa tendencijom da izgube i loše igraju. To je sasvim dovoljno. A na stranu što je moje mišljenje da Lazar na takvoj utakmici možda i ne treba biti u startnoj i da ne pripada našoj najboljoj mogućoj ekipi koja tada mora izaći na teren. Naravno, ne računajući one koji neće igrati zbog nečijih hirova i nečijih sukoba, nanoseći najveću štetu nikome sem samo i samo navijačima, i državi. Ja bih Lazara ostavio možda i na klupi na tom meču, jer već se pokazalo da je jako mlad za neke velike mečeve, sa ogromnim pritiskom. Ili da on ide na klupu, a nosioci nam sa Đurđićem budu Đuričić i Tadić, po bokovima Basta i Kolarov, i iza Kuzmanović, i da im se možda pridruži Tošić, ili Sulejmani. Ili pak da igraju Deki Kumara i Kuzma u paru, jer verujem da ne postoje šanse da Stanković izbegne startnu postavu tada. Zaista će biti čudno, i smešno, kada igrač posle oproštaja, u 35-oj godini ponovo zaigra za reprezentaciju u presudnom meču za istu, i kreće se kao baba na pešačkom prelazu... Ili pak, da Markec igra, i bude glavni napadač i nosioc igre pored Đurđića, ali da pored sebe ima podršku koja neće dozvoliti da bude odsečen, to jest Đuričića i Tadića, i Kuzmanovića, i da se postavi na najpovoljniju moguću poziciju, gde bi mogao da beži Hrvatima i ne bude toliko zatvaran. Za Tadića i Đuričića već će biti lako za poziciju, jer se oni mnogo lakše oslobađaju lopte i mnogo će im biti lakše da izbegnu mučke startove Hrvata i stalne prekide igre, i opkoljavanja nekoliko igrača na jednog našeg.[/QUOTE]

Nebi ja ni Tošića stavio protiv HR. Ako se nebude lako i brzo oslobadjao lopte Hrvati c lako izači na kraj s njim.
Protiv koje formacije su se Hrvati najgore snalazili. Hmm pratim ih godinama i mogu ti reci ko mi prvo pada na pamet: GRČKA :mrgreen: Sa njima su se uvek mucili.
 
A Tošić će se kao videti, jel da :mrgreen: Pa sad, ne znam, u Hrvatskoj treba ići na sve ili ništa, i izaći sa maksimalno najjačim sastavom i najboljom mogućom formacijom koja će ili potpuno iznenaditi Hrvate, ili će biti nešto što im najviše ne odgovara. To se lako može videti, gledaš utakmice protiv Hrvata i vidiš protiv koje su se formacije u proseku najgore snalazili i protiv koga su gubili, ili nerešeno igrali, sa tendencijom da izgube i loše igraju. To je sasvim dovoljno. A na stranu što je moje mišljenje da Lazar na takvoj utakmici možda i ne treba biti u startnoj i da ne pripada našoj najboljoj mogućoj ekipi koja tada mora izaći na teren. Naravno, ne računajući one koji neće igrati zbog nečijih hirova i nečijih sukoba, nanoseći najveću štetu nikome sem samo i samo navijačima, i državi. Ja bih Lazara ostavio možda i na klupi na tom meču, jer već se pokazalo da je jako mlad za neke velike mečeve, sa ogromnim pritiskom. Ili da on ide na klupu, a nosioci nam sa Đurđićem budu Đuričić i Tadić, po bokovima Basta i Kolarov, i iza Kuzmanović, i da im se možda pridruži Tošić, ili Sulejmani. Ili pak da igraju Deki Kumara i Kuzma u paru, jer verujem da ne postoje šanse da Stanković izbegne startnu postavu tada. Zaista će biti čudno, i smešno, kada igrač posle oproštaja, u 35-oj godini ponovo zaigra za reprezentaciju u presudnom meču za istu, i kreće se kao baba na pešačkom prelazu... Ili pak, da Markec igra, i bude glavni napadač i nosioc igre pored Đurđića, ali da pored sebe ima podršku koja neće dozvoliti da bude odsečen, to jest Đuričića i Tadića, i Kuzmanovića, i da se postavi na najpovoljniju moguću poziciju, gde bi mogao da beži Hrvatima i ne bude toliko zatvaran. Za Tadića i Đuričića već će biti lako za poziciju, jer se oni mnogo lakše oslobađaju lopte i mnogo će im biti lakše da izbegnu mučke startove Hrvata i stalne prekide igre, i opkoljavanja nekoliko igrača na jednog našeg.

Nebi ja ni Tošića stavio protiv HR. Ako se nebude lako i brzo oslobadjao lopte Hrvati c lako izači na kraj s njim.
Protiv koje formacije su se Hrvati najgore snalazili. Hmm pratim ih godinama i mogu ti reci ko mi prvo pada na pamet: GRČKA :mrgreen: Sa njima su se uvek mucili.

Mučili su se protiv zatvorene formacije onda kad su bili na vrhuncu forme... kad je Modrić ubijao, kad su Kranjčar, Ćorluka, Srna, Olić isto bili u formi... oni su tad bili klasična ofanzivna ekipa koja se sa svima nadigrava, ali teško igraju protiv bunkera...

Moje mišljenje je da treba staviti brze igrače u napad, a čvrste pozadi... Subotić će se oporaviti, a i Lazar Marković može da igra i mislim da treba on da igra, hrvatska zadnja linija je veoma spora...

Ja bih na ovoj utakmici prije ostavio Đuričića na klupi... Kuzmanović mora da igra na sredini, ali mislim da Mihajlović neće smjeti da ga stavi, nego će mu igrati Raća i Ignjovski kao zadnji vezni...

P.S.
Jedva čekam da vidim Kuzmu i Đurđića protiv Kipra...
 
Tosic je davitelj lopte,ume ponekad da odigra,ali uglavnom njegovo soliranje vadi zivce publici,da nam je Sulejmani u formi od prosle godine ne bi imali problema koga cemo staviti:think:
Moze Markovic da donese rezultat svojom hitrinom,ali je jako mlad i moze i da ga proguta atmosfera
Srednjacki par najbolje je da nam bude Kuzmanovic-Matic ,ali posto se ovaj drugi nece vratiti,biramo izmedju Ignjovskog,Petrovica,Stankovica.....Ignjovski je defanzivno najjaci i moze da neutralise Modrica (pogotovo u sadasnjem stanju) , Petrovic nije kvalitet za takve meceve,a Stankovic nece imati kondicije za 90 (kao uostalom ni prethodnih 20ak meceva repke koje je igrao),s druge strane ima iskustva i tehnike,i nadam se jos uvek necega sto bi ga poteralo napred,e sad je pitanje koliko je selektor spreman da ostavi samo Kuzmanovica kao zadnjeg veznog......ali setimo se ,nasa najbolja partija na svetskom sampionatu,a ujedno i najbolja u ovoj deceniji ,protiv australije igrali su je Stankovic-Kuzmanovic-Ninkovic....mislim da smo i kod Pizona jednom solidni bili s tom trojkom,pa nam ostaje da se nadamo da ne moramo gledati "srpskog zadnjeg veznog" koji od svega ume najbolje da vrati golmanu

Rekao je da ce vratiti Matica ako ga ovaj pozove,uopste nije logicno da Miha sada pozove Matica i kaze mu "ej izvini ja sam kriv,pogresio sam,forsirao neke druge igrace nepravedno ostavljajuci te na klupi" ......nije da opravdavam mihajlovica,ali mislim da bi matic samoinicijativno trebalo da se vrati u reprezentaciju
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top