Reprezentacija Srbije - arhiva 1

Koga biste hteli za novog selektora?

  • Ljubiša Tumbakovic

  • Milovan Rajevac

  • Ivan Jovanović

  • Dragan Stojković

  • Lotar Mateus

  • Aleksandar Janković

  • Aleksandar Stanojević

  • Neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znaci sviđa ti se z:mrgreen: Uglavnom ovo bi bila jebena ekipa za kontre. Samo sto Kuzma nece igrati sigurno ali ako vec on nemoze nek igra Raca ( pljujte me ali ipak bolje on nego Fejsa ili Miča Murići z:mrgreen:)

Nego u februaru opet s Kiprom prijateljska, dokle bre vise. Svaki februar smo tamo z:mrgreen:

Sviđa mi se! To su potpuno isti igrači koje sam ja neki dan govorio, samo umjesto Baste Janković ili Tošić (formacija 4-4-2 sa 2 polušpica Đuričićem i Markovićem)...

Suština je da protiv Hrvata treba da igramo sa brzim igračima naprijed, a čvrstim pozadi... i ja sam ubijeđen da možemo da ih dobijemo...

Raća Petrović ma koliko ga mi pljuvali igra sve bolje i za mene je on u kombinaciji za sredinu,m ali poslije Kuzmanovića, Matića i Ignjovskog... ali Matić i Kuzmanović su izgleda izbrisani sa spiska...
 
Mozemo mi da pisemo do sutra,kad istrci Milivojevic i Ignjovski kao dva zadnja vezna ima da se vatamo za glavu...

Basta igra fenomenalno u Udinama,proglasen je za igraca godine u njihovom klubu od strane navijaca...Pored Di Natale-a oni glasaju za njega. ;)

Za njega i Jankovica mora biti mesto u repki...Imamo mi 15-16 igraca koji su dobri i sa kojima moze nesto da se napravi ako ima pameti,ali posto nema (kao i uvek kad smo mi u pitanju) mozda i dobijemo Hrvate ali na SP ne idemo.
 
Igraci koji po meni zasluzuju da IGRAJU za reprezentaciju a ni ne dobijaju poziv uopste

Ljajic
Djurdjic
Matic
Jankovic

To su 4 sasvim dobra igraca a mi umesto njih moramo da gledamo Scepovice, Milivojevice...

I Kuzmanović

Za Ljajića nisam baš siguran da li je za reprezentaciju. Protiv Udinezea (prošli meč) je svaku loptu koju je primio izgubio...
 
Igraci koji po meni zasluzuju da IGRAJU za reprezentaciju a ni ne dobijaju poziv uopste

Ljajic
Djurdjic
Matic
Jankovic

To su 4 sasvim dobra igraca a mi umesto njih moramo da gledamo Scepovice, Milivojevice...
Nema mesta za njih jer Šćepakadabra, Mijailović, Stevanovic, Radovanovic, Milivojevic i slični moraju da skupe utakmice za nacionalni tim kako bi ih lakše prodali i Miha uzme procenat :D
 

evo pazite šta sad radi... najavljuje 2 mjeseca ranije da će Aleksić braniti na utakmici sa Hrvatima... Šta mislite što to radi? Pa da bi javnost tu njegovu budalaštinu lakše primila... tako je najavljivao sve menadžerske sugestije (ili sugestije iz FSS-a) do sada... to je kolektivna psihologija i svaka prethodno najavljena stvar se lakše prihvata... do sada je najavljivao "davanje šanse mlađim igračima", pa igranje Fejse, Šćepovića (obojice), pa neigranje Kuzmanovića (budalaština da ga on vidi kao polušpica) itd. ...
 
I za forumaše koji su odavno ovde...

Sjeća li se ko da sam ja govorio da je Đukić dobar trener, neki su mi se ovde smijali...

Doduše, i ja sam vjerovao u Mihajlovića, ali sad sam ubijeđen da je on čovjek Toleta Karadžića, Faljija Ramadanija i ostale mafije...
 
Krasic mora :D
sad ce svi da kazete da Krasic bije samo po desnu stranu....jeste u pravu ste svi, on samo bije po desnu stranu :ok: ali nije on Lenon da mu bacis loptu u noge i on da tera....njega izbaci u prostor....posalji mu dugacku kao Kuzmanovic kod gola protiv Nemaca i on ce svakom da pobegne.... :D
 
Krasic mora :D
sad ce svi da kazete da Krasic bije samo po desnu stranu....jeste u pravu ste svi, on samo bije po desnu stranu :ok: ali nije on Lenon da mu bacis loptu u noge i on da tera....njega izbaci u prostor....posalji mu dugacku kao Kuzmanovic kod gola protiv Nemaca i on ce svakom da pobegne.... :D

hm, to je bio Krasić od prije više od 2 godine, sad to više nije taj igrač...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top