princip poluge :/

Iza arogantnog nastupa i prividne sigurnosti, muskarci su, u stvari, slabi i naivni..funkcionisu na principu vrlo jednostavnih poluga..dovoljno je pritisnuti jednu i padaju sve... Shvatila sam to prilicno kasno...

ovo sam procitala danas,i pitam se da li je bas sve tako jednostavno...?!

---------------- Now playing: Foals - Red Socks Pugie via FoxyTunes

Ma lako je s nama muskarcima :)
 
ima jako dobrih i finih muskaraca,ali mene ubijaju u pojam prostaci,i ovi sto misle da su duhovite njihove seljacke fore...'malj u potiljak i odvuci u pecinu'

Da, kao da je to lako, i za to treba ukljuchiti mozak. :cistinaocare:

74cdde54.jpg
 
Iza arogantnog nastupa i prividne sigurnosti, muskarci su, u stvari, slabi i naivni..funkcionisu na principu vrlo jednostavnih poluga..dovoljno je pritisnuti jednu i padaju sve... Shvatila sam to prilicno kasno...

ovo sam procitala danas,i pitam se da li je bas sve tako jednostavno...?!

---------------- Now playing: Foals - Red Socks Pugie via FoxyTunes

.........shto kazu "....svaka i najchvrshca gradjevina ima svoju ahilovu tetivu ......."......
 
Pa i mushkarci, kao i zzene imaju neke opshte zajednichke imenitelje koji gadjaju vechinski deo
nikako sve ali neke opshte crte su tu
kao npr. zzene koje ne znaju gde je levo ili desno su chesta pojava, ili koje vole cipele, ili koje zapazzaju detalje
eto, neke pojave cheshche kod zzena nego kod mushkaraca
kao mushkarci koji ne razlikuju suknju od haljine ili ne znaju gde su im charape ako ih neko pomeri u desni ugao fioke, ili vole takmichenja ili nisu rechiti

ne znachi da su svi na isti kalup, ali su eto neke karakteristike koje se cheshche susrechu kod jednog pola nego kod drugog, pretpostavljam velikim delom i zbog nachina vaspitanja a poneshto genetski i tako...mozzemo dochi do zakljuchka da smo svi isti, ako se ne udubljujemo previshe

Mozze se chovek i zeznuti, zamisli odnese 300 gr chokolade bash onoj cici shto je jedna u milion shto ne voli chokoladu. :(
 
---------------- Now playing: Stereo MC's - Life On The Line via FoxyTunes
Pa i mushkarci, kao i zzene imaju neke opshte zajednichke imenitelje koji gadjaju vechinski deo
nikako sve ali neke opshte crte su tu
kao npr. zzene koje ne znaju gde je levo ili desno su chesta pojava, ili koje vole cipele, ili koje zapazzaju detalje
eto, neke pojave cheshche kod zzena nego kod mushkaraca
kao mushkarci koji ne razlikuju suknju od haljine ili ne znaju gde su im charape ako ih neko pomeri u desni ugao fioke, ili vole takmichenja ili nisu rechiti

ne znachi da su svi na isti kalup, ali su eto neke karakteristike koje se cheshche susrechu kod jednog pola nego kod drugog, pretpostavljam velikim delom i zbog nachina vaspitanja a poneshto genetski i tako...mozzemo dochi do zakljuchka da smo svi isti, ako se ne udubljujemo previshe

Mozze se chovek i zeznuti, zamisli odnese 300 gr chokolade bash onoj cici shto je jedna u milion shto ne voli chokoladu. :(
ja sam ona sto na prvu loptu ne zna sta je levo a sta desno...:neutral:
i onda uvek moram da napravim onaj trzaj rukom kojom pisem,i onda se smirim :)
 

Back
Top