Да ли треба да формирамо заједничку државу са Румунијом?

Да ли треба да се спојимо са Румунијом?

  • Да

  • Свакако

  • Наравно

  • Вероватно


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
..stvarno mislis da postoji promil shanse da oformimo zajednichku drzavu sa grcima?..da bi to neko ovde ili tamo hteo?..pa moram da se smejem..a ovo za rumune..to je tek smehotrresno..

Па ту је битно који ће бити главни град, Румуни би хтели да главни град те државе буде Букурешт, ми Београд.
 
Ujedinicemo se sa hrvatima i slovencima po treci put...Tadic gura stvari u tom pravcu...:rtfm:..nece narod pitati nista o tome...a i da pitaju, opet bi vecina srpskog naroda bila za YU...mi srbi smo mnogo naivni, u zajednicu ulazimo iz emocija :klap:, a slovenci i hrvati iz ciste racunice :whistling:

..da, chuo sam o nekom planu..velika drzava , bez zlovenaca , ali zato sa bugarima rumunjima i analjbancima..ko da ce neko tu nas nesto da pita..:per:..
 
Румуни су наши пријатељи, наша браћа, а притом нису признали Косово, да ли треба да се ујединимо са њима?

Пријавићу те за провокацију, оћеш у Европу на мала врата у лагодан живот као Румуњи:per:
 
Srbija i Rumunija su jako slicne zemlje po obicajima tradiciji ali malo je previse govoriti o ujedinjenju jer ipak, oni cak nisu ni slovenska zemlja ,ali blizi se raspad nato a koliko vidim ni EU se nije proslavila pa eto na vidiku novog saveza: Grcka, Srbija ,Rumunija .Mozda bi tom savezu trebalo dodati i ove izmisljene drzavice: CG ,Kipar, Bosnu i Makedoniju.
Ono sto ja mislim da nebi trebalo to je Bugarsku imati u bilo kakvom dilu ili vidu saveza jer oni imaju pretenzije na bukvalno sve ove drzavice i ne prezaju niodcega da bi to postigli.A mnogo puta su pokazali da im netreba verovati.
Iako je Bugarska slovenska zemlja nisu ni za crno ispod nokta Rumuniji.
Zato nek nama pozivi Bog nase prijatelje Rumune gde bi nam bio kraj da su nam svi susedi kao oni.
 
Аман, хајде више да се навикнемо да смо Срби и да нам је држава Србија, стално бежимо у неке Европе, савезе, Југославије, нове Византије... Знам ја да смо неспособни да имамо државу и да смо толико колективно искварени да ни 5 поштених политичара не можемо да нађемо међу собом, али ако већ треба да губимо државу, најбоље је да зовемо неког Немца или Швеђанина да му дамо државу на управу на 100 година, па да после нашим унуцима врати...
 

Back
Top