potencija kod muskaraca

To sto kazes da svi vide zenstvenost kao izrazitu tvoju crtu zapravo ne opovrgava moj predjasnji post. Kao sto se npr izrazita ljubaznost tretira kao odbrana kojom se neki covek brani i potire svoje destruktivne teznje, tako isto moze biti da i ti svojom izrazitom zenstvenoscu pokusavas nadomestiti duboko nesvesnu zavist za penisom i musku identifikaciju koju si prvo razvila.
Naravno ovo je hipoteza, ali cini mi se da zaista postoje nekakva neuskladjenost u unutrasnjoj predstavi penisa kod tebe protiv koje se branis koncentrisuci se na nesto sto je lose i na greske cime samo otezavas potenciju svom partneru. Mislim da nema potrebe da se osecas kao kastrirani muskarac, okani se tih pogresnih procena devojcica. Ipak, ostaje mi dilema da li je to ponasanje ozivljeno da bi bilo usmereno protiv konkrenog muskarca ili protivu falusa uopste.
Zelim ti da budes jaka...
 
Kucam u drvo, nikada mi se nije dogodilo.Desavalo se da mi nesto "pukne" u glavi u sred, nesto mi jako smeta, ne prija mi, onda prekinem.To uvek izaziva snaznu reakciju kod zena, tipa: dali nesto samnom nije u redu? Nema veze sa tobom, kazem, sve je u mojoj glavi.
Mislim da uvek sve ide iz glave.I gore i dole.isto tako mislim da velicina, u razumnim granicama, igra ulogu.
 
YEEEAAAAH!!!!

Dugo sam se suzdržavao od pipavih pitanja, ali ovo ne mogu... Ovo je prosto pitanje časti... Ovde smo imali ono "da ribe zavide tipovima na onom što nemaju". Prolazna faza u detinjstvu. :wink: Isto tako muški imaju strah od - kastriranja. Samo pomenite to na glas - i izgubiće erekciju (i želju). Gledao ja onaj odvratni film na TV-u... "Gvozdeni Krst" i "ideja" pri kraju filma je bila baš šokantna za mene. :shock: Velika trauma je i obrezivanje. :shock: Negde je to potrebno (višak kožice tj uska pri vrhu i nemoguće prevući) a negde (sektaška zatucanost) bezrazložno "onaj gore mora da vidi", a "ovom dole uništeno 60% osećaja prilikom opštenja" :roll:

Prirodni ekstremi se dešavaju. Od najvećeg do najmanjeg. Koliko mi je poznato 9 cm je potrebno zbog anatomije ženskog polnog organa. A resto cm "zamišljajte" i svima lepo. Kao što zamišljate plavog sa plavim očima a delje vas crni sa braon okicama. E, toliko o Frojdu. :wink:

Pored nabrojanih stvari, na mušku erekciju bitno utiče stres kom je bio izložen u toku dana. I to počev od 25-te godine života. :?

Mnoga ustezanja prilikom opštenja sa devojkom kao i izgled nove partnerke može biti jedan u nizu problema. :?

U stvari svi problemi su naređani jedan za drugim kao ražnjići pa ko može da se nosi sa svim tim problemima taj je pravo muško. :wink:

Zato, devojke javite mi se .... 8) :D


a sad ti spokoj od sveg srca želim...
 
triton:
avesic:
a zamisli situaciju...frajer visok crn zelene okice ..faca primetna medju milion, oblacenje i sve po propisu...i ajde mi na jedan seks..bla bla bla...ja skenjana ne napipavam nista, sumnjam u sebe, kakva sam to riba , ..nula ...ali on nastavlja, skida me, reko sto ovaj ima petlju a nije mu se digo ....kad ono jos gore ...kao napoleon sedam cm, ....nije bilo seksa,pocela sam da placem

ma daj bre,to nema sanse...heeeeeeeeeeeeej sta to pricas 7 cm...ma nema sanse
ma dajjjjjjjjj, ne postoji tip koji ima toliko mali, videla sam q...od 14 cm, ali od sedam....e ovo je vec preterivanje
 
galathea:
triton:
avesic:
a zamisli situaciju...frajer visok crn zelene okice ..faca primetna medju milion, oblacenje i sve po propisu...i ajde mi na jedan seks..bla bla bla...ja skenjana ne napipavam nista, sumnjam u sebe, kakva sam to riba , ..nula ...ali on nastavlja, skida me, reko sto ovaj ima petlju a nije mu se digo ....kad ono jos gore ...kao napoleon sedam cm, ....nije bilo seksa,pocela sam da placem

ma daj bre,to nema sanse...heeeeeeeeeeeeej sta to pricas 7 cm...ma nema sanse
ma dajjjjjjjjj, ne postoji tip koji ima toliko mali, videla sam q...od 14 cm, ali od sedam....e ovo je vec preterivanje

Danas prochitah u mojoj knjizurini da ispod 6 cm nije normalno :shock: :shock: :shock: ... to mozda za pigmeje :? ... ne mogu da zamislim
 
random_cloud_form:
galathea:
ma dajjjjjjjjj, ne postoji tip koji ima toliko mali, videla sam q...od 14 cm, ali od sedam....e ovo je vec preterivanje

jos jedna frustrirana glupaca u nizu, kako se samo pecaju na ovu temu....
prosto je smesno kako neke devojke u plasiranju svoje posrnule biovlasti ne prezaju ni od cega....
as i said many times, so sick and sad...
what's that supposed to mean?
 
chokolada:
mandrak-21:
tesko mi je da u to poverujem?????????????????/
I meni je bilo! Iscudi se ziva! :shock:
Ali yebi ga sta je tu je, posto smo mi ustvari jako bliski "prijatelji" sex se desio vise puta (ne mogu coveku da odolim iako znam da nema vajde).
...
Ovaj moj ima srece sto sam ja dobra, ali jednom ce naici na neku kravu koja ce se prvo sprdati, a na kraju razglasiti po citavom gradu!

pa mozhda se isfrustrirao covek kad ti stojish i cekash sex mashinu! mozda mu se i dopadash a ti oces sex!
e, da, nisi, ne znamo mu ime! postho si dobra
 
slucajno svratih, kad ono... c c c
znas sta rejni, napljuj mi se u lice ako se nisi prepoznala u mom postu.
A ti galathea pitas sta bi ovo trebalo da znaci? cc c, tebi covek izgleda treba da crta, ajde idi kupi bojanicu i flomastere pa cu da ti pojasnim.

vazno:
Pa dobro gazdracie sto dozvoljavas ovakve postove gde me raindog psuje?
Jel politika krstarice dvostruki standardi a?
Srami se! pozuri s brisanjem njenog posta.

pozdrav svima
 
pa mislim da bi ti bilo lakshe da ga bar s vremena na vreme 'bacish u nesvest'... kontam da je to svakako konstruktivniji nachin samozadovoljenja nego da budesh bezobrazan ovde prema nepoznatim ljudima, pardon prema celom zhenskom rodu...
 
Pa nije baš bezobrazan prema celom ženskom rodu......malo (namerno) provocira i iritira, ali svi se zabavljamo na načine koji nam najviše odgovaraju.

Realno gledano, kako bi mogao da dobije pažnju svih nas osim ako se ne izdvoji od mase po nekoj izraženoj karakteristici.....
Meni više leže oni koji se izdvajaju duhovitošću i otvorenošću i na ovakve provokacije ne mogu da se primam ali ko je mlađi i neiskusniji tom može da se privuče pažnja i ovako :wink:
 
A ti galathea pitas sta bi ovo trebalo da znaci? cc c, tebi covek izgleda treba da crta, ajde idi kupi bojanicu i flomastere pa cu da ti pojasnim.
sta cu, zenska pamet, kratka pamet, na moju srecu uvek se nadje neki fini gospodin koji je cekao da pruzi pomoc 'to a lady in distress' i da mi pojasni sve sto me je zbunjivalo :lol:
 

Back
Top