Opustenije grudi!

jedna varijanta je da poboljsas misice sportom..to su npr vezbe s tegovima a mozda i sklekovi..ili plivanjem. vazhan je i dobar brushalter
druga su one kreme, al to cvrc - sta kad ti ponestane
e za trecu procackaj...ne operacija
 
Pokusala sam sportom kao i brusom!Jesu mi one ok u brusu,ali kad ga skinem nije to to!

Sto se tice tih kremica i to sam probala,ali nista mi nije pomoglo,pa rekoh mora da postoji jos neko resenje!POmagajte!
BAr se nadam!
 
ako se neljutis mozda bi ja mogao da pomognem ... prvo jel to smeta tebi ili decku? onda kolike su ti grudi koj broj mislim jel ako su vece onda nemogu da gledaju u plafon sta god da radis... dalje koliko imas godina kakve su ti nasledne karakteristike posalji mi poruku pa da se posvetujemo.
ako hoces? :?
 
Svidjalo se to nama (i muskom i zenskom rodu! :) ) ili ne - grudi nemaju u sebi misicnog tkiva niti bilo sta sto bi se moglo "ucvrstiti". Dakle - to nam je sto nam je. Sa godinama, cak i kod zena koje nikad nisu radjale (sto znaci - ni dojile), normalno je da tkivo popusta i da se grudi opustaju...
Malo se nesto moze popraviti ucvrscivanjem okolnog podrucja, mozda i zatezanjem koze (kremice) sto ne verujem da iko pametan preporucuje (ko zna sta tu ima!), ali - to je sve... Naravno, ne pominjem silikone...
Geni su cudo... pa kome sta "dopadne".
 
smeh:
Svidjalo se to nama (i muskom i zenskom rodu! :) ) ili ne - grudi nemaju u sebi misicnog tkiva niti bilo sta sto bi se moglo "ucvrstiti". Dakle - to nam je sto nam je. Sa godinama, cak i kod zena koje nikad nisu radjale (sto znaci - ni dojile), normalno je da tkivo popusta i da se grudi opustaju...
Malo se nesto moze popraviti ucvrscivanjem okolnog podrucja, mozda i zatezanjem koze (kremice) sto ne verujem da iko pametan preporucuje (ko zna sta tu ima!), ali - to je sve... Naravno, ne pominjem silikone...
Geni su cudo... pa kome sta "dopadne".


I pravu si za gene.
Moja keva ima 56 godina i i dalje izgleda odlično i puca od zdravlja i energije.
Što se tiče veličine mislim da je sredina zlatna :wink:
 
smeh:
Svidjalo se to nama (i muskom i zenskom rodu! :) ) ili ne - grudi nemaju u sebi misicnog tkiva niti bilo sta sto bi se moglo "ucvrstiti". Dakle - to nam je sto nam je. Sa godinama, cak i kod zena koje nikad nisu radjale (sto znaci - ni dojile), normalno je da tkivo popusta i da se grudi opustaju...
Malo se nesto moze popraviti ucvrscivanjem okolnog podrucja, mozda i zatezanjem koze (kremice) sto ne verujem da iko pametan preporucuje (ko zna sta tu ima!), ali - to je sve... Naravno, ne pominjem silikone...
Geni su cudo... pa kome sta "dopadne".


Mozda nema misica u grudima ali ima ispod. Samim tim vezbe mogu dosta da pomognu pogotovo plivanje.Cim se bavis nekim vezbama cirkulacija se poboljsava , tkivo i koza su bolje prokrvljeni pa samim tim i cvrsci.
Naravno, mora se biti uporan jer nijedna vezba ne donosi rezultate preko noci.U pitanju su meseci ako ne i citava godina.
Kome treba samo napred i drzim fige! :wink: :wink:
 

Back
Top