ŠuNATOvca ne ebe vojska ni za suvu šljivu

Дон

Buduća legenda
Poruka
29.456
Malopre gledam svečanost (RTS2) povodom 160 godina postojanja vojne akademije. U prvom redu sede Tadić, Patrijarh Irinej, Cvele i ŠuNATOvac...

Svečanost je otvorio neki brigadni general sa rečima:
"Gospodine predsedniče, vaša svetosti, vaše ekselencije i preosveštenstva, itd. Ministra vojnog ne pomenu, kao ni premijera, al Cveleta ionako niko ne zarezuje, niti to njemu smeta.
Ali, Šuntavi... :hahaha: Kao da su ga žaračem uboli u guzicu. Počeo da se vrpolji, a onda i da negoduje svome kumu. Tadić mu reče nešto da ga ućutka, i ovaj ostade da sedi sa kiselom facom.

Mislim da će taj nesrećni general već sutra dobiti rešenje za penziju, ali bitno je da su ga (Šuntavog) javno ponizili, što govedo nije uspeo da iskulira, nego se uvredio k'o seoska mlada.

Inače, kada sam već kod njega i tog događaja, dolaze Tadić i Šuntavi do svojih mesta u prvom redu. Tadić se pozdravi i izljubi sa patrijarhom, koji je već sedeo na svom mestu, i sede dva sedišta dalje, a seljak Šunto se nije udostojio ni da klimne glavom. Totalno je ignorisao patrijarha, i seo je tik pored njega, kao pored drveta.

Važno je da je on uspeo da iskulira patrijarha, ali nije bio tako cool kada ga je vojska "slučajno" zaboravila pomenuti.

Glupi JULovac...:cool:
 
Ма не бре, њега војска толико доживљава као свог да није ред да га помињу кад поздрављају госте. То би било као да пожелиш добродошлицу куму, куми, њиховој деци, и још плус сопственој жени.

А та жена, то је Шунтановац.
 
Do pre godinu dana imao sam koliko-toliko pozitivno mišljenje o Šutanovcu, ali sve je nestalo onda kada je na jednoj tribini na fakultetu političkih nauka počeo da vređa studente na ličnoj osnovi, nakon što su smo ga razbili i ponizili u jednoj raspravi, pokazavši potpuno njegovu nestručnost i nepoznavanje srpske vojne i ratničke istorije, kao neke njegove problematične stavove, o kojima ne bih sada ovde, pošto tema nije o tome. Nekoliko televizija je snimalo, ali nijedna nije emitovala prilog, a mogao je pravi skandal da izbije oko toga
 
Malopre gledam svečanost (RTS2) povodom 160 godina postojanja vojne akademije. U prvom redu sede Tadić, Patrijarh Irinej, Cvele i ŠuNATOvac...

Svečanost je otvorio neki brigadni general sa rečima:
"Gospodine predsedniče, vaša svetosti, vaše ekselencije i preosveštenstva, itd. Ministra vojnog ne pomenu, kao ni premijera, al Cveleta ionako niko ne zarezuje, niti to njemu smeta.
Ali, Šuntavi... :hahaha: Kao da su ga žaračem uboli u guzicu. Počeo da se vrpolji, a onda i da negoduje svome kumu. Tadić mu reče nešto da ga ućutka, i ovaj ostade da sedi sa kiselom facom.

Mislim da će taj nesrećni general već sutra dobiti rešenje za penziju, ali bitno je da su ga (Šuntavog) javno ponizili, što govedo nije uspeo da iskulira, nego se uvredio k'o seoska mlada.

Inače, kada sam već kod njega i tog događaja, dolaze Tadić i Šuntavi do svojih mesta u prvom redu. Tadić se pozdravi i izljubi sa patrijarhom, koji je već sedeo na svom mestu, i sede dva sedišta dalje, a seljak Šunto se nije udostojio ni da klimne glavom. Totalno je ignorisao patrijarha, i seo je tik pored njega, kao pored drveta.

Važno je da je on uspeo da iskulira patrijarha, ali nije bio tako cool kada ga je vojska "slučajno" zaboravila pomenuti.

Glupi JULovac...:cool:
:hahaha:

Краљеви!
Једино ко ми улива наду..поред СПЦ наравно ...су Војска и ВБА
 
Јуче шетах ћерку парком кад оно гомила пичића у униформи, јел то та војска?

Брате, жене у војсци су веома позитивна ствар... показале су се много способније од појединих мушкараца на примеру Израла!
 
Јуче шетах ћерку парком кад оно гомила пичића у униформи, јел то та војска?

Kod Slovena žene su oduvek učestvovale u ratovima i borbama, a kao što reče Velke mnoge od njih pokazale su se podjednako sposobne kao i muškarci, ne vidim ništa loše u tome što su i žene počele da stupaju u oružane snage
 

Back
Top