Gde je ljubav nestala?

Leeman

Zainteresovan član
Poruka
427
Juce sam imao najludje iskustvo u zivotu kad mi je devojka sa kojom sam zajedno rekla>
"Ti trazis previshe ljubavi,ne mogu da ti dam toliko." - Ej,ne moze da mi da ljubavi,pa chega
moze onda,kad joj ja skidam zvezde s neba,a zauzvrat trazim ljubav i brigu.

I nekako uopshte,nema ljubavi,nema je dosta u vazduhu,ljudi su sebicni,ne daju dovoljno.

Ovde je par video klipova koje sam uploadovao pa prokomentarishite>

 
Mozda je pokusala da ti kaze "smaras me", doduse, ne znam vasu situaciju tako da ne mogu bas direktno da ti odgovorim ali ovo "kad joj ja skidam zvezde s neba,a zauzvrat trazim ljubav i brigu" mi smrdi na smaranje.

Opet kazem, ne znam vasu situaciju i ne znam tebe tako da ovo je samo nagadjanje.
 
Pa, ne znam, nisam jos imao slucaj da osecam da mi fali ljubavi.
Pretpostavljam da nisu ni moji partneri.

Nisam od onih koji ce slati 6 poruka po minuti i potpisivati ih sa "ne mogu da zivim bez tebe" ali ako nekoga volim, taj neko ce to znati. Bila u pitanju veza, bilo prijateljstvo.
 
I ja se pitam gde je ljubav nestala. Ljudi su se otudjili jedni od drugih, vise nema onog nevinog druzenja i ljubavi kao sto je bilo u detinjstvu. Mozda su brige te koje nas udaljavaju. Previse smo okupirani problemima da smo poceli da zaboravljamo na druge. Postajemo ogorceni iako to ne zelimo. Zar je tesko pruziti nekome malo ljubavi? Danas se, na zalost, sve vise cene materijalne stvari, a prave vrednosti se zaboravljaju. Ne kazem da sad treba nekoga smarati i daviti ga pricama o ljubavi, ali mali znak paznje nije na odmet.
 
Juce sam imao najludje iskustvo u zivotu kad mi je devojka sa kojom sam zajedno rekla>
"Ti trazis previshe ljubavi,ne mogu da ti dam toliko." - Ej,ne moze da mi da ljubavi,pa chega
moze onda,kad joj ja skidam zvezde s neba,a zauzvrat trazim ljubav i brigu.

I nekako uopshte,nema ljubavi,nema je dosta u vazduhu,ljudi su sebicni,ne daju dovoljno.

Ovde je par video klipova koje sam uploadovao pa prokomentarishite>


generalno ljudi su gotovani,egocentrii,samodopadkjivi i sebicni...To je problem.Niko nece oko nikoga i nicega da se potrudi.Sve bi na izvolite.Nema i retka je ona istinska i prava ljubav,cista,koja se nije svela na cist uzitak i samo telesno zadovoljstvo i na materijalnu ili bilo koju drugu kosrist zbog cega je i vecina mladih danas u nekim prozaicnim i ne kvalitetnim vezama,nazalost...To je samo odraz vremena u kojem zivimo i propagiranje pogresnih vrednosti...Kada si kvalitetan covek,koji zna da usmeri svoje prioritete,spreman da das ljubav i da je primis,tada si ispunjen covek,jer volis i dozvoljavas da budes voljen..
Ljudi su sebicni,samo su daj,pa da daj,a nisu spremni ni mrvicu ljubavi da pruze za poklonjeno poverenje i ljubav...Sve zavisi ko sta trazi i cemu se nada..
Ljubav je kao staklo..slomi se kada je das nesigurno ili dosta naglo..S tga treba biti oprezan...medjuti,nekada covek mora da se pusti,da bi se drzao..ja verujem u pravu,istinsku ljubav,ljubav bez zadrske,krajnje iskrenu i od srca,koja pokrece leptirice i menja svet na bolje..
Ljubav nije nesto sto se moze izmeriti,ali je svakako odnos gde treba umeti pokazati da nekoga volis,da ti je drag...kada bi ljudi bili manje egoisticni,kada ne bi bilo toliko maski na licim ljudi(sve proizvod vremena,jer lakse je nabaciti masku,nego dozvoliti da neko vidi da smo i sami ranjivi,zeljni ljubavi).Ne moze svako,da ide tako kroz zivot,otvorenog srca ...Medjutim,vredno je svakog rizika,jer zivot je samo jedan...Davno sam naucila da je vredno verovati u takvu ljubav,vredno je svakog vremena i trena...Nekada treba imati i dozu srece,pa naici na istu,koja ce to umeti da prepozna i ceni to sve.:)
 

Back
Top