Kad je cura sa ozenjenim

S obzirom da sam poceo filozofirati, moram vam reci da sam otkrio negativnu stranu filozofije.

Filozofija je dobra sam ako je iz zdrave glave, jer ako nije onda sto je veca filozofija, to je veca manipulacija.

Jer ti mozes filozofijom uveriti coveka da to sto si mu lupio samar i nije tako lose, zar ne?:hahaha:
 
Ovo si bas,bas lepo rekao :think:


Da, jel ti nista shvatas iz ovoga sto ja pisem?

Zar ne vidis da manipuliram? Ali ja sad manipuliram tako da to nikome ne skodi.

Poenta ove teme je i na jedan nacin da zelim nekim ljudima otvoriti oci, da zene u Srbiji jako manipuliraju muskarcima i to na vrlo pokvaren nacin.

Sta je drugo moja zelja, nego nesto sto je izaslo iz mog srca? Znaci ja sam ipak pogresio i itekako sam kriv, a ti si vrlo lako upala u zamku i svatila tu moju recenicu kao lepu, ali ona to nije.
 
Da, jel ti nista shvatas iz ovoga sto ja pisem?

Zar ne vidis da manipuliram? Ali ja sad manipuliram tako da to nikome ne skodi.

Poenta ove teme je i na jedan nacin da zelim nekim ljudima otvoriti oci, da zene u Srbiji jako manipuliraju muskarcima i to na vrlo pokvaren nacin.

Sta je drugo moja zelja, nego nesto sto je izaslo iz mog srca? Znaci ja sam ipak pogresio i itekako sam kriv, a ti si vrlo lako upala u zamku i svatila tu moju recenicu kao lepu, ali ona to nije.

Ovako kuckajuci svako moze da manipulira.Drugo je kad se ovakav razgovor vodi u rl ,tada znas koliko je neko iskren:)
Mene si nasao da navlacis kasno nocu a?:rtfm::zcepanje:
 
Ovako kuckajuci svako moze da manipulira.Drugo je kad se ovakav razgovor vodi u rl ,tada znas koliko je neko iskren:)
Mene si nasao da navlacis kasno nocu a?:rtfm::zcepanje:

Ma uopste nije stvar navlacenja, je do jednog momenta, ali samo zato da bi ti pokazao.

Upravo onu recenicu sto sam napisao, da je filozofija iz lose glave jako opasna.

Inace u rl, moze itekako da se ne vidi, jer kad onaj ko manipulira drugim bude izuzetno uveren da radi ispravno, a ima negativnu misao, kod njega se to ne moze primetiti jednako tesko kao sto se to ne moze ni preko foruma.:)
 

Back
Top